Agresivní reklama

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martin.spata 21. 9. 2016 18:39

Mám problém s hodně agresivní reklamou na mobilmania.cz a zive.cz. po načtení stránky se otevře reklama sama a nelze se vrátit zpět pouze zavřít kartu.
Přílohy
Screenshot_20160921-193546.jpg
Screenshot_20160921-193536.jpg
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod lordweb24 21. 9. 2016 19:03

Taky se me to stava a neresim. Mobilmanii a zive pomalu opoustim.
lordweb24
Junior

Odeslat příspěvekod lebka75 22. 9. 2016 20:16

Běžte s tím fakt do zádele, pořád mi to tam naskakuje, takže nazdar jdu na jiné serioznejsi stránky...
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 22. 9. 2016 20:53

Majitele zavřou a oni jdou do kopru postupně přijdou o práci toto je začátek
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 22. 9. 2016 21:13

Firefox for android + ADB
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 9. 2016 21:18

Teď se mi stalo to samé. Ale je zvláštní, že u iPhonu jsem se tu s tím ještě nesetkal. Jen na Androidu.
Každopádně debilní, fakt.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 22. 9. 2016 21:43

Já měl strach, že je to nějaký virus, stalo se mi to asi před hodinou, ještě u toho telefon vibroval jak zběsilej...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod martin.spata 22. 9. 2016 22:45

Také jsem měl strach z nějaké závadné aplikace která by mi spouštěla tyto reklamy. Protože mi to dělalo jen na note 7 a na jiném zařízení bez problémů. Dnes mi to neudělal ani jednou. Tímto způsobem nucení reklam u mě mobilmania a živě dost kleslo.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod riki 22. 9. 2016 22:58

Mangalica píše:Já měl strach, že je to nějaký virus, stalo se mi to asi před hodinou, ještě u toho telefon vibroval jak zběsilej...


Kdyby to byl "virus" tak to určitě nevibruje a ani to nepoznáš,že tam je...tohle je jen nějaký trapný script na stránce...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 9. 2016 05:02

zablokuj si autospousteni scriptu na webech tohoto vydavatelstvi. zablokuj si jako bonus reklamy pro cely vydavatelstvi, pokud umelci neznaji miru s reklamama , jake a od koho, vydelek jim bude klesat, nikoliv stoupat.Ja je blokuji od prvni rvave reklamy co pousteli do eteru..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 23. 9. 2016 10:55

Ano, weby mobilmania.cz, zive.cz, digiarena.e15.cz aj. patří co se týče reklamy k nejagresivnějším webům co znám. Dřív aspoň nějakou úlevu od reklamy poskytovaly mobilní verze stránek (m.zive.cz atd.), ale v současnosti si ani tyto verze s reklamou nezadají s těmi desktopovými. Prohlížet tyto stránky Internet Explorerem L925 je tedy opravdu utrpení a za trest, kvůli žádným možnostem obrany před agresivní reklamou. Jednu dobu jsem tyto stránky přestal úplně navštěvovat právě kvůli agresivním reklamním videím (začátek reklamy na "kotlíkové dotace" jsem znal asi nazpaměť), která se sama spouštěla při každém načtení stránky a jediná obrana byla vypnout zvuk.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Marsian 23. 9. 2016 13:03

Stejná reklama se mi zobrazila i na webu imgur.com. Zřejmě se to šíří nějakým reklamním systémem.
Marsian
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 9. 2016 14:05

Adblock už je vážně nutnost :-(
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 9. 2016 14:46

Osobne mam nastaveny na desktopu povoleni nerusivych reklam. Zbytek ma smulu, je li to ultranutne blokuji i jednotlivy prvek a vkladam do blacklistu.
Script si jenom tak nic nespusti ani na desktopu ani na mobilu. Na mobilu co je reklama absolutne nevim, vypnuta aktivita, hosts atd, plus nakonfigurovany prohlizec. Casem na to prijde i te lumen co mne na mobilmanii se starym nickem zabanoval protoze mu pravda kolem reklam hrube nevonela - na webech kde se neschazi technicti analfabeti je agresivni reklama kontraproduktivni. V cechach na to casem taky prijdou :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obyvatel 4. 10. 2016 17:26

To se fakt nedá používat. Reklama překreje celý obsah, protože mám zakázaný Flash tak ani není vidět a při kliknutí na odkaz ve fóru na pravé straně se teď vždy otevře. Viz screenshot.
Přílohy
forum.png
Obyvatel
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků