Galerie Mobilmania

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod n3pi 26. 11. 2014 15:35

Taky souhlasím se Setem, fotka být smazána neměla, žádné psané pravidlo neporušil a tudíž nebyl důvod ji mazat.
Povolit nahrávání podle stáří účtu? Nováček jen jednu a starý klidně tři? To zapříčíní kastování. A zase omezit upload jen na jednu denně? To taky není dobré řešení.
Spíše bych navrhl kombinaci jedné fotky normálně, a dalších dvou po schválení. Ale to potřebuje někoho kdo bude tyto fotky schvalovat. Někoho, kdo dokáže ohodnotit nejenom kvalitu ale i nápad a nebude mít předsudky.
Jak už jsem napsal v komentáři jednoho uživatele, dávat za mouchu devitky, jen podle toho kdo ji vyfotil a pak dát za abstrakci (ze začatku měl dobré nápady a zajimavý pohled na svět skrze fotomobil, zkazil si to pak ale tím kopírovaním donekonečna) jen jedničky a ataky v komentářích mi nepříjde objektivní.
Ale pokud chcete už měnit, tak začněte od samotného webu. Jako kategorie "léto 2012" nebo rok starý "podzim se Samsungem" mít stále jako hlavní?
A co třeba filtrování podle kategorii na titulní stránce?
n3pi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 11. 2014 15:46

Jedničky a ataky, plus jeho chování, aspoň se vidí, co to s galerií dělá. Kdo je dnes objektivní? Každý hodnotí podle sebe, do toho připočti další faktory, tapetujícího uživatele, na kterého má podle mě už dost lidí alergii, to všechno se do hodnocení promítne.
Ale furt si myslím, že jedna fotka denně je akorát. Když má člověk trochu soudnost, nenahraje každou blbost, kterou cvakne, nebo znovu upraví, tak je to ok.. Pak si člověk rozmyslí, co uploadovat. Já teda galerii sleduju tak z povzdálí, věnuju se hlavně fóru, ale tohoto jsem si taky všiml i jako návštěvník. Sluník je zkrátka troll.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n3pi 26. 11. 2014 16:00

Ale faktor tapetování nebo alergie nemá nic společného s fotografií. To je jako by jsi řekl, že Saudek to občas nemá v hlavě v pořádku a tím i jeho fotky jsou braky a hnusy.
Ty jedničky a ataky/nepochopení byly už od začatku. Mě osobně se jeho první fotky docela líbily a taky jsem okomentoval, že abstrakci uvítám v stoleté vodě hmyzu. To že už vykrádá sám sebe, to už je věc jiná. Ono totiž, i kdyby tady vyfotil fotku roku a nahrál ji, jen pár lidí ji dá něco jiného než jedničku a nebo nenavistný komentář.

Ale zaráží mě jiná věc, na sesterské galerii je taky, ale tam se nic takového neděje a fotky má docela povedené a žádné nenavistné a shazující komentáře tam nejsou.
n3pi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 11. 2014 16:06

Ať si to dává i jinam, to je jedno. Dává to na Galerii MM, tu tady řešíme, ne co je jinde. Vybudoval si tu jméno, ať si ho užívá.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sluník 26. 11. 2014 16:09

meleš chlapče H****A...
Toť věškerý dojem z tvých excesů...
:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
já píšu jen že to čemu nerozumím,-taky nekritizuju nekomentuju...
A když seš TAKOVEJ detailista tak mi ukaž laskavě mých deset x deset......

-- 26. 11. 2014 16:13 --

co se týká těch jedniček a nesouvislejch blábolů mimo mísu k tomu,-je pro mně akorát důkazem o velikosti a soudnosti jejich autorů...
...stay cool as my CPU !!!;-))
slunik;-))
sluník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod n3pi 26. 11. 2014 16:13

Myslíš galerii MOBILmanie, kdy MOBIL je přístrojem k zachycování momentek? Takových momentek člověk udělá jen jednu za den?
Tímhle jsi rozbil návrh jedné fotky denně.
n3pi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sluník 26. 11. 2014 16:23

Osobně jsem pro limit jedno foto denně...
Vyjímku by tvořilo max.nějaká serijka...ale i ta by si myslím snesla denní odklad... To je na uvážení admin..Byla by s tím tak trochu práce navíc.. :tleskani :tleskani :tleskani
Pro dnešek HOWGH.. :-D
...stay cool as my CPU !!!;-))
slunik;-))
sluník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Grimjaur 26. 11. 2014 16:23

Staří uživatelé málokdy dávají víc jak jednu denně, ale tu možnost prostě mají. Sluník se rozhodl tlačit na pilu, tak ať se nediví. Osobně nemám problém ohodnotit príma kousek, na jméno se koukám až pak. Ale kdo je autorem tapet je jasné už náhledu. A komu se to nelíbí, tak není demokrat, to je snad logické. Nebo ne?
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n3pi 26. 11. 2014 17:00

Grim:
Je jasné z těchto dvou náhledů kdo je autor?
Obrázek
Obrázek
Já osobně jsem nepoznal kdo je autor, protože použití tlustého rámečku jako hlavního znaku je v obou případech stejné. A z malého náhledu pořádně nepoznáš obsah.
n3pi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sluník 26. 11. 2014 17:42

Mám to tedy chápat tak,-že pro hodnocení je navýsost důležité(snad i hlavní)kdo je autorem ??

dtto-Sluník se rozhodl tlačit na pilu, tak ať se nediví. -
čemu se nemám divit??
že v galeriích píší příspěvky hlavně hulváti a lidé nesoudní?? Tak tomu já se už dááávno NEDIVÍM..píšu to už po stý... úroveň autorů je z příspěvků nasnadně!!! :tleskani :pozor 8-S
...stay cool as my CPU !!!;-))
slunik;-))
sluník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Grimjaur 26. 11. 2014 18:27

n3pi píše:Grim:
Je jasné z těchto dvou náhledů kdo je autor?
Obrázek
Obrázek
Já osobně jsem nepoznal kdo je autor, protože použití tlustého rámečku jako hlavního znaku je v obou případech stejné. A z malého náhledu pořádně nepoznáš obsah.


Aha, tak další co to chce polopatě. Podívej se laskavě na úvodní stranku MM a co uvidíš? sluník, sluník, sluník, x,x, sluník, sluník, sluník, x, x, sluník, sluník, sluník. Za X si dosaď koho chceš. Vůbec s tebou tady nebudu probírat rámečky a další okrajové kraviny, promiň, o tomhle diskuse není.
Přílohy
slunik.JPG
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n3pi 26. 11. 2014 18:56

Takže i tobě polopatě.
Měl jsi se laskavě podívat na úvodní stránku MM třeba jeden letní den a co by jsi viděl?
Moucha (x), Moucha (x), Vážka (x), sluník, sluník, Vosy (x, mimochodem ty vosy byly úžasné), sluník, Šidélko (x, taky úžasná fotka), Moucha (x), Čmelák (x), sluník, Motýl (x) Za X si dosaď koho chceš.

A já se tebe už raději na nic nebudu vůbec ptát, protože dáš nějaké tvrzení a na otázku ani neodpovíš a místo toho si dáváš jen tu "svou" pravdu.

Když už tady dáváš obrázek titulky, tak zauvažuj, proč tam má sluník tolik fotografií, i když může nahrát jen 3 denně. Co znamená, že mezi dvěmi trojkovými spamovacími seriemi, jsou jen 3 fotografie.
n3pi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Kůžel 27. 11. 2014 11:17

Sluníku, bude nějaká reakce na můj mail, nebo mám jednat o vás bez vás? Už to moc odkládat nebudu.
Filip Kůžel
Redaktor MobilMania.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sluník 27. 11. 2014 13:35

Jak čtu tuto diskuzi tak nevím co bych asi já měl tobě odpovědět...
Fotku mi smazali-neprávem.
Dodržuju pravidla.
A tohle je i má odpověď:
-Když už tady dáváš obrázek titulky, tak zauvažuj, proč tam má sluník tolik fotografií, i když může nahrát jen 3 denně. Co znamená, že mezi dvěmi trojkovými spamovacími seriemi, jsou jen 3 fotografie.-

Pokud ti to takhle stačí...
Změň pravidla,-pro všechny a je to. Jeden den jedna fotka. A po týdnu je výsledek stejný,-že...
Takže: 1,zakážeme slunikovi dávat sem fotky vůbec...bez důvodu(je to NAŠE galerie...)
1,nebo donutíme ost.autory více produkovat(nesmyslné nedemokratické)
1,vysereme se na to ať to běží dál (vono ho to přestane bavit)
1,uděláme nějakou sobě vlastní populární razii-bann-atd ať ostatní vidí jací sme borcííí)
Takže jak z toho ven.....??? :potichu :pozor :oboze :tleskani :arrow:

-- 27. 11. 2014 13:38 --

Takže ve finále sem já vlastně vinen tím,-že do galerie skoro nikdo nepřispívá...???
50-tá léta opět tady....????? :tleskani :potichu :pozor :pozor :pozor
...stay cool as my CPU !!!;-))
slunik;-))
sluník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod n3pi 27. 11. 2014 16:08

Sluníky ale taky už brzdi. Jedna věc je, chovat se uraženě kvůli smazané fotce (a to oprávněně) a druhá věc je neuvědomění si následků svého jednání.
Pokud se tady budeme chovat všichni arogantně a tím nemyslím jenom tebe, ale hlavní postavy protistrany, tak se budeme pohybovat v kruhu a nikdy se nic nevyřeší.
Řešením je diskuze na slušné úrovni a snaha nalezení schůdného kompromisu pro obě strany.
Takže, přestaň se chovat jako rozmazlený fracek, kterému každý ubližuje a začni se chovat jako dospělý člověk, který nehledí jen na sebe.
Toto platí i pro protistranu.
n3pi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků