Galerie Mobilmania

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Grimjaur 31. 8. 2014 21:39

Přestože už delší dobu nedělám moderátora galerie mobilmanie, tak občas kouknu na nové fotky a něco nahodím. Pochopitelně mi neunikl nový uživatel "Naturel" http://galerie.mobilmania.cz/member.php ... &protype=2
Vybraný slovník a nepravdivé informace o použitém modelu vlastních fotek jsou vcelku jeho věc, ale tapetování galerie a nadávky ostatním jsou hodně za hranou slušného chování. Proto bych rád na tohoto lumena upozornil admina a modery. Děkuji Grim
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 8. 2014 22:21

Jaja, tak jak sme se před nějakou dobou snažili zablokovat tebe, taky jsi tam psal hovadiny a blitky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 31. 8. 2014 22:39

Seter, ty ještě žiješ? :)
Grimjaur
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doyl2kX 1. 9. 2014 07:40

No já to seřadil tak jak to šlo v levé fotce jsou jeho reakce i to co jej vytočilo a na pravé fotce napadá druhého galeristu EyghtiFour v domění že je to Methyl

http://2i.cz/3f00a78d5e

Jistě si každý udělá obrázek že jeho reakce byla neadekvátní a neměl důvod ta k sprostě nadávat uživatelům, ba co víc celou noc psát pod fotky uživatelů tyto vyblitky. Prosím o zablokování jeho IP adresy a smazání všech jeho výroků / bude stím moooc práce/

Děkuji za pochopení
Doyl2kX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 25. 11. 2014 00:50

Vzhledem k událostem, posledních týdnů či spíše měsíců, bych byl pro upravení současných pravidel. Prosím o vyjádření zdejších galeristů.

Za sebe bych navrhoval omezení nahrávaných fotek na jednu denně.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MetynLubiJoint 25. 11. 2014 01:11

taky se k tomu přikláním. Málo autorů dává víc než jedno foto denně. Pro ty co sdílejí to nejlepší co se jim zadařilo je to krok vstříc :tleskani
MetynLubiJoint
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 11. 2014 01:45

Ještě se zeptám jednou. Kde se v pravidlech uváděly dvě fotky za den, o kterých charismatiko píše?
Pak jsi mu fotku smazal neprávem. Chápu, že spamuje s blbýma fotkama, ale tohle si dovolit nemůžeš ani ve snu. Pravidla na toto nejsou, jak jsem pochopil a ty z vlastního rozmaru mažeš fotky. Připadne ti to normální? Předej žezlo někomu normálnímu. Kdo si nebude vymýšlet pravidla vlastní a nebude to lhář, jako pan charismatický.
Dobrou noc.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 25. 11. 2014 07:45

Set - a vidíš snad, že by na to někdo dohlížel, že by se o to fórum někdo staral. A mažu fotky? Smazal jsem jednu fotku, nejdřív si ověř fakta. A nechovej se hystericky, připomínáš mi ženskou. Jinak díky, že jsi přišel s něčím konstruktivním. Jaké je tvé řešení pane chytrý? Nechat to být, ať si každý dělá co chce, všichni se dohadují, a prostě tam je bordel. Asi tak?

A imho být tebou, tak se o nějakém porušování být tebou zrovna nevyjadřuji, jestli máš krátkou paměť, tak sám jsi svým vyjadřováním a příspěvky x krát porušoval pravidla, dobře mám na paměti tvé urážení druhých a další "lahůdky". Tak si nejdřív zameť před svým prahem, než někoho začneš obviňovat.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 25. 11. 2014 11:22

Michale, můj návrh je stejný jako před lety, kdy se to dělalo selektivně. Staří uživaté měli možnost až tří fotografii denně, nováčci jen jednu. U dlouhodobého galeristy se dá předpokládat určitá zkušenost. Někteří nováčci pro změnu zkouší co galerie vydrží. Sluník a naturel jsou toho zářným příkladem. Pokud nepomáhá korespondence s moderátorem, tak není problém povolit pro začátek jen jednu fotografii za tři dny a pak, až to pochopí návrat do normálu.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 26. 11. 2014 00:57

Souhlasím. Asi tak, zkusím to pořešit s někým z vedení, asi by to chtěl trošku upravit znění zdejších pravidel.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 26. 11. 2014 01:47

Díky Michale.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 11. 2014 04:37

Car: nech si urážek laskavě.. Já tě svým způsobem chápu. Taky se mi nelíbí, že to zasírá blbostma, nebo jednou fotkou upravenou na 10 způsobů, ale tu fotku jsi mu smazat neměl, za tím si stojím, to byla od tebe hloupost. Klidně po dohodě s někým vyšším nastavte jednu fotku denně, stačí to, víc využije stejně asi málokdo. Zvažte klidně ban, ten člověk vadí víc lidem. Ale to si vyřešte sami, aby to nenadělalo víc škody, než užitku. Schvalování fotek, podobně jako tady na fóru schvalování příspěvků, to by na galerii šlo? Samozřejmě ne pro všechny.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 11. 2014 14:08, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 26. 11. 2014 13:23

Souhlas se seterem. Zajímavý návrh.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sluník 26. 11. 2014 13:40

No jasně,-že byla moje fotka smazána NEOPRÁVNĚNĚ...
Pokud ovšem nerespektuje pravidla galerie admin. tak asi co... :oops:

Dále:-o tom co jsou a nejsou "blbý fotky" těžko rozhoduje 1-3-ani 6 uživatelů...
Pokud fotce nerozumím nebo jí nepojímám: TAK SE K NÍ NEVYJADŘUJU. nebo všichni co tak dělají mají za sebou výtvarnou vys školu v oboru ?? ( a i kdyby měli) Pak je galerie NEDEMOKRATICKÁ a jako taková může jít do řiti... :tleskani :tleskani :tleskani

Takže koho se to týká ať pouvažuje... (pokud možno hlavou ne druhým koncem) HOWGH. :pozor
...stay cool as my CPU !!!;-))
slunik;-))
sluník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 11. 2014 14:22

Ano, nikdo tvým fotkám nerozumí. Nový druh umění asi. Cvaknout něco a udělat z toho deset výřezů na 10 způsobů. Na 10 dní klid máš. Na to nikdo nepotřebuje vysokou uměleckou, aby pochopil, že se jedná o zbytečný výcvak a ztrátu času. K tomu ty tvé rádoby umělecké popisky, to je jen třešnička na dortu ;-) A pohni, dneska jsi ještě nedal tři cvaky, tak ať se "pokocháme".
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků