Reklama...

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 1. 2014 17:11

Redakce o tom nerozhoduje, už to tu psali.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 2. 2014 12:32

Hyundai mam doma


To te uprimne lituju..Sorry za OT.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 2. 2014 14:36

:mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redfox1 19. 4. 2014 13:34

Jsem zvyklý na ledacos, ale poslední reklama na OZP ze serveru videoad v html5 překonala vše, co jsem zatím viděl.

Po kliknutí na křížek se vůbec neukončila, ale stále se cyklicky přepínala do okna a zpět, dokonce přestalo fungovat tlačítko Mute na klávesnici, takže mi to tu řvalo několik minut na plné pecky, aniž by s tím šlo něco dělat.

Admini, to jste tedy opravdu přehnali!
redfox1
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 4. 2014 13:47

Žádný admin to nepřehnal, admini fóra s tím nemají nic společného.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 19. 4. 2014 18:05

A my chudáci se zaplým AdblockPlusem jsme o podobné radovánky ochuzeni :-(
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 19. 4. 2014 18:11

A co by podle vás bylo lepší, tyhle reklamy nebo reklamy mezi příspěvky?
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 19. 4. 2014 20:37

Stejně nevím, jestli si někdo myslí z těch, co ty reklamy zadávají a platí, že to někdo sleduje. Většinou sleduju jen tlačítko a čas, kdy se jí zbavím a ani nevím, o čem ta reklama je. Ale je to pekelně otravný.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 4. 2014 21:14

Kdyby to nefungovalo, tak to ty firmy nedělají. To že tobě přijde, že to nefunguje pramení jen z neznalosti. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 20. 4. 2014 00:55

Reklamy jsou na principu psychologie a fungují i podvědomě ! Je to bohužel velmi dobře promyšleno a zneužito reKlamnimi firmami :-(
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 4. 2014 05:18

Já jsem za reklamy rád. Nerad bych za vše co mě na internetu zajímá platil. Ať to za mě platí ti co na ně reklama víc funguje a kupují kdejakou blbost na kterou si berou ještě úvěry. :-)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 20. 4. 2014 06:59

Tak já jsem rád, když je něco "zadarmo". Ale nenapsal bych to, co ty, myšpulíne. Protože ti lidi jsou většinou chudáci, co spadnou do dluhové pasti a exekucí. Takze reKLAMa je ZLO !!! VZDYCKY !!! KLAM je VŽDY klam.
Takže "zdarma" nemá NIKDY dobré řešení. Vždy je to nějak špatně, protože zadarmo nic není. Nekdo musí ty výplaty a prostředky zaplatit.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 20. 4. 2014 09:44

S tímto souhlasím.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 4. 2014 22:32

Když už je tu řeč o funkcích, rozšířeních a modulech typu AdBlock, NoAds, blokování obsahu, blokátor reklam, blokování elementů webů a filtrování prvků, měl bych dotaz...:-D

Myslel jsem, že tyto funkce způsobují, že webový prohlížeč reklamní prvky/elementy stránek nevykreslí, případně je vůbec nestáhne (dle typu pluginu).
Ztráta pro web je tak ale zanedbatelná, za předpokladu, že největší hodnotou reklam jsou prokliky. Hodnota webu a tak i prodejnost reklam snad spočívá třeba také v množství návštěv (které používáním adblocku neklesají, spíše naopak), ne? Ve finále je tedy snad jedno, zda tam reklamu uživatel má, ale nekliká na ni a nebo ji blokuje (a nekliká), je to tak či jinak?

Reklama má samozřejmě i hodnotu jen toho, že se zobrazí a uživatel ji vidí (viz TV, noviny,...), nicméně pokud je uživatel imunní a netrpí nějakým morálním problémem, který by mu bránil blokovat reklamu, tak ať si ji blokuje, ne? Přístup správců webů tomu někdy vyloženě nahrává, tak by se pak neměli divit...

PS: Jen se ptám, možná blbě :-)
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků