Reklama...

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod be3x 25. 12. 2013 12:01

Je to fakt k poblití,reklama skoro přes 1/4 stranky to už sou fakt přeháňky,měl by se někdo zamyslet,dát si facku přes celou držku a pochopit že to stačí jen někde na straně!!!!
be3x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod z.pepa 25. 12. 2013 14:36

Celá věc má několik rozměrů.
1) web bez reklamy = placení za články
2) web s reklamou = články "zdarma"
Otázkou je nastavení ceny za placené články, kolik je rozumná částka pro čtenáře a kolik pro majitele webu?
Stejné je to s reklamou, ona přiměřenost je silně relativní, majitel webu chce vydělávat, z lásky k vlasti rozhodně web provozovat nebude.
Pokud bude reklamy příliš mnoho, čtenáře to může natolik vyprudit, že na web přestanou chodit, zatím se tak ovšem nestalo a tak majitel webu nemá důvod své chování měnit.
Další věcí jsou různě blokovače reklam, je každého volba, zda chce "zaplatit" zobrazením reklamy, nebo ne.
Můj osobní názor je ten, že model s reklamou je ten nejvhodnější pro obě strany, čímž netvrdím, že mi reklamy nelezou krkem ;-)
z.pepa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 26. 12. 2013 00:51

Reklama... Duvod proc sem skoncil s Androidem a MM ho bude brzo nasledovat... Bohuzel :-|
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod gomezka 26. 12. 2013 08:13

Ackoliv nerad, obcas pouzivam AB na urcitych strankach. MM k nim bude asi brzo taky patrit. Proc neexituje moznost za rozumny poplatek pouzivat web bez reklam? Na androidu si aplikaci pokud existuje varianta bez reklamy vzdy koupim. Povaziji to za normalni. Rozumny poplatek je dle meho 30-40/mes. Samozdrejme ze by dale existovala u neplcena strana. Zkratka kazdy by si mohl vybrat.
gomezka
Junior

Odeslat příspěvekod lubosek824 26. 12. 2013 11:00

A musíte na ty reklamy kliknout ? Maximálně zavřít tu velkou ...
A jestli sem nebudete chodit, tak si myslím že nikomu nebudete chybět.
Nic není zadarmo. Diskuze o hovně.
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 26. 12. 2013 11:26

Mně už trpělivost došla. Teď s těmi otravnými bannery začal i server idnes.cz Po 20 letech na netu mám Adblock a svatej pokoj. Kdo chce víc, nemá nic.
Jinak firma Conrad electronics může být spokojena. Na jejich značku mám už takovou averzi, že si od nich nic nekoupím.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubosek824 26. 12. 2013 14:15

Chudák firma, teď zkrachuje
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 26. 12. 2013 14:40

Nezkrachuje, lubosku, nebojim se. Ale ode me nedostane ani korunu.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubosek824 26. 12. 2013 21:45

Tak jim to napiš, ať s tebou nepočítají
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 12. 2013 17:41

Mně už trpělivost došla. Teď s těmi otravnými bannery začal i server idnes.cz Po 20 letech na netu mám Adblock


Napodobne,zlaty AdBlock.Temer nevim co je to reklama.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 28. 12. 2013 22:52

lubosku... nemam problem s reklamou, ale s moznosti vyberu si ZAPLATIT ( jako appky na droidu napr. ) abych od nich mel klid ( jelikoz sem linej nainstalovat adblock )... A to co predvadi na MM... Horsi web neznam a ze jich nevstivim hodne...
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 12. 2013 08:52

Je potřeba se smířit s tím, že doposud nikdo nevymyslel přijatelný způsob čím nahradit reklamy na webu, předplatné evidentně zatím nefunguje, buď je to neekonomické pro vydavatele a nebo by to bylo nepřijatelné pro uživatele, pokud by tomu bylo naopak, tak se nějaký model už u nás nebo ve světe používá.
Nadávat tu můžeme horem, dolem, redakce reklamu nemá šanci ovlivnit a "markeťák" co tyhle hovadiny vymýšlí sem zcela jistě nechodí :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ludek_II 29. 12. 2013 09:18

to lubosek: Clovece a co bych jim to jako měl psat ? Mne je nejaky Conrad s agresivni reklamou u zadele. :D Stejne jako ja jim. Navic uz mam Adblock, takze si ted muzou vnucovat, co chteji. Marketaci i nenasytna reklamstinova mobilmania.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 28. 1. 2014 11:34

To trošku přehanite s reklamama, ne???
na uvod vyskočí jenda hned druha nejde to vypnout dřív, Hyundai mam doma ale ty jeho reklamy me pekne se..u a jsou trapny.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod bjack 30. 1. 2014 15:11

Taky se přidávám, ten Hyundai byla poslední kapka. Nahodil jsem AdBlock a jak bylo uvedeno výše - Kdo chce víc, nemá nic. Nemám problém zaplatit za kvalitní obsah, ale úroveň tohoto webu už dávno není co bývala a o kvantu otravných reklam nemluvě. Kažopádně s novým dopl%nkem prohlížeče se to dá v pohodě apoň číst... Pevně doufám, že si to někdo v redakci přečte...
bjack
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků