proč se přestali vydávat mobility?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adam.k3 25. 8. 2013 17:10

Můžu se zeptat, jestli někdo neví proč se přestali vydávat mobility? byl to pro mne nejlepší časopis doby, a teď nemám co číst :X :(
adam.k3
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 25. 8. 2013 17:17

Málo platících zákazníků. .
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 25. 8. 2013 17:21

Myslím, že je vždy příloha v časopise Computer.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 8. 2013 17:23

Protoze naklady prevysovaly poptavku, tak se to ekonomicky nevyplatilo a vzhledem k rozvoji internetu spoustu lidi prestalo M. kupovat, kdy si radeji precetlo vse na internetu, tim usetrilo za casopis, protoze internet stejne platilo.
Jinak je to skoda, take jsem byl dlouholetym predplatitelem. Ted je snad nejaka ctyr-strana v casopise Computer.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ladin2 25. 8. 2013 17:29

lidi dávali přednost mobilmanii protože byla zdarma,pominemeli cenu internetu. Já jsem ho taky kupoval, tak jak se stylizovala mobilmanie ,tak jsem později přestal uplně kupovat mobility ,protože dávaly stejné informace co mobilmania teda zhruba stejné a to stačilo k odlivu čtenářu podle mně , to je dnes stejné i s novinami ,náklady se postupně snižují až časem uplně zaniknou,kdy? to je jen otázka času
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 25. 8. 2013 17:38

Mobilit je dle mého názoru škoda, ale chápu že doba je zlá a rentabilita je tam kde je :-(
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků