Zle zobrazenie Mobilmanie

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opasino 8. 2. 2014 14:18

Taky mi to vcera nejelo, ale dnes opakovane v pohode.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sibstr 8. 2. 2014 15:17

Tak mě v mobilu v Opeře mini vše funguje na prosto bez problémů, jak stránky MM, tak fórum MM. Nicméně na velké Opeře na počítači mi prostě nejedou stránky MM :-( přitom weby jako Živě jedou uplně v poho, stejně jako zdejší fórum. Prostě od čtvrtka se na počítači na MM nepodívám :-(
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 8. 2. 2014 15:34

Tak me na Opeře mini m.mobilmania.cz par dni nejede. Ostatni weby bez problémů.
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod Sibstr 8. 2. 2014 18:07

Mě m.mobilmania.cz sice jede, ale nenačítají se mi na ní obrázky...
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boďa 8. 2. 2014 18:22

WWW.
seznam.
androidforum
centrum
mesec
v mobilu jo,
mobilmania ne,obrázky >:-( asi na po9-15 načtení,
a forum na mobily -diskuze ani jednou za dva dny.od čtvrtka cca 18:00 hod do so 07:00,tak už 3 dny. :hmm:
Boďa
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 2. 2014 21:06

To bude téměř jistě chyba na straně mobilmania.cz.
Protože nikde jinde problém není. Asi zase zavedli nějakou "novinku" :D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ningunoo 8. 2. 2014 23:13

Taky mi to začalo dělat na mobilní verzi m.mobilmania.cz a dnes mi to udělal i m.mobilenet.cz. Myslel jsem si že jen chyba u mé Bady, ale koukám, že je to všeobecné. Každopádně , operu jsem zkusil smazat a znovu naistalovat a ejhle, už vše funguje! :)
ningunoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 9. 2. 2014 00:36

Když se vymaže cookies, tak je to lepší. Mobilní verze jakž takž jde, přes plnohodnotnou to nešlo. A furt mažu cookies :D V čem tedy muže být problém?
Jinak problém se objevil i v Opera mini verze 4 v javě.... Vymazání cookies ho odstraní.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dostalekj 9. 2. 2014 07:43

tak jsem vymazal cookies a jede bez problémů.
Dostalekj
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 9. 2. 2014 14:36

Operu mini jsem odinstaloval, znovu nainstaloval, a pořád se nepřihlásím. Stránky garáže ani nenačtu.
Systém android.
Naposledy upravil glock69 dne 9. 2. 2014 16:06, celkově upraveno 1
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Sibstr 9. 2. 2014 14:48

Poslušně hlásím, že po smazání cookies Opera opět funguje a to jak velká na PC, tak i mini na telefonu. :-)
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 9. 2. 2014 15:01

dejvidek píše:nainstaloval sem Operu mini do prastaré E52 a na fórum se přihlásil...

Že tu téměř všichni uživatelé neuvedou zda se jedná o Javu, apk, sis atd. je tak nějak normální ale ty jako mod který chce ještě něco dokazovat ji neuvedeš také :roll: Ne každý to ze screenu pozná :mrgreen:
Na třech telefonech s OS Symbian v poslední verzi Opera mini.sis a Opera mini next.sis stejné problémy jako jsou popisovány výš. Jeden z telefonů po formátu a nově nainstalovanou Operou mini.sis Sušenky v tom nejedou, buď je to tady nebo u Opery. Někdo kompetentní by mohl zjistit zda je to zde nebo ne ale když tu čtu že to bylo či je i v Opeře pro PC tak to bude zřejmě jasné
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod happyBOY78 9. 2. 2014 15:44

Jen přidám svou trošku do mlýna....Opera Mini na Androidu, m.mobilmania.cz mi nefunguje už řadu dní.
Jen dodám, že jak přes wifi, tak přes mobilní data.
Jiné stránky bez problémů.
Obrázek
Xperia Mini Pro, HTC Magic na Geocaching
TomTom XL2 (tuning: TTsky, TomPlayer,rozšířené navigační menu a zobrazení nadmořské výšky)
happyBOY78
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 2. 2014 17:08

šulda píše:
dejvidek píše:nainstaloval sem Operu mini do prastaré E52 a na fórum se přihlásil...

Že tu téměř všichni uživatelé neuvedou zda se jedná o Javu, apk, sis atd. je tak nějak normální ale ty jako mod který chce ještě něco dokazovat ji neuvedeš také :roll:

Instaloval sem klasickou aplikaci z obchodu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 10. 2. 2014 08:40

Taky mi mobilní verze mobilmánie včetně fóra nešla v Symbianové Opeře Mini 7.1 zobrazit. Ale po vymazání cookies už jede.
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků