uživatelská recencze na mobilmania.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polov 11. 8. 2012 18:31

Ahoj, jestli si někdo z redakce přečte tento příspěvek, rád bych poprosil o vysvětlení následujícího mailu, protože poznámku k uvedené recenzi nemůžu nikde na stránce najít...

-------------

Dobrý den,

u své uživatelské recenze produktu Blackberry Curve 9320 na webu MobilMania.cz nyní najdete poznámku redakce. Dostanete se na ni klepnutím na následující odkaz: http://www.mobilmania.cz/default.aspx?r ... eview=2558

Děkujeme,

MobilMania.cz
polov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 8. 2012 08:40

To je zřejmě nějaká chyba, u této recenze není žádná poznámka.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 13. 8. 2012 10:55

Mě by hlavně zajímalo, který expert tady ty uživatelské recenze hodnotí, když tahle má hodnocení neužitečné a mě přišla celkem dobrá, alespoň měla hlavu a patu. Nakolik je pravdihodná sice nevím, mobil nemám. A na druhou taková nechutná zbytečná slátanina, ve které se vůbec nic nedozvídáme a autor si dle mého ještě polovinu věcí domyslel má průměrnou???!!!
http://www.mobilmania.cz/uzivatelske-re ... eview=2554
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 27. 8. 2012 08:19

Co vím, tak to hodnotí sami čtenáři.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 8. 2012 12:27

Přesně tak, do hodnocení redakce vůbec nezasahuje.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 8. 2012 20:41

Je tak těžké pochopit, že lidem se líbí různé recenze, mají na to jiný názor a je to normální.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod r4in 6. 11. 2013 17:53

Chtěl jsem kvůli tomu založit vlastní vlákno, ale zkusím to tady: nebylo by možné u uživatelských recenzí aktivovat komentáře? Občas mě tam nějaká připomínka zaujme a rád bych to s ním probral podrobněji...
r4in
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků