Uživatel vpe otravuje SZ

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 23. 3. 2012 11:20

Aniž jsem o to stál, začal se mnou vpe komunikovat přes SZ.
Tak jsem tedy toho využil a vyjádřil SKUTEČNÝ zájem.

On si ze mě ale udělal srandu - nakonec už tady někteří upozorňovali, že stejné legrácky dělal kdysi pod jiným jménem !!!!
V diskuzích honí machra, ale skutek utek. Je to nový Pohádkář.

A teď korespondence přes Soukromé zprávy. vpe začal komunikaci (provokace) sám.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

vpe
Re: Terminacni poplatky 2012

Odesláno: 19. 3. 2012 18:00
Od: vpe
Komu: Reku
Předmět zprávy: Terminacni poplatky 2012

Reku píše:
vpe - Když volám přes linku VOIP operátora a ne přes jeho program, tak platím oba směry 2x1,50 koruna... Co je na tom nejasného ?

A kde je na předplacence volání za tu tvoji korunu? Mě jde o předplacenky a ne tarify.


to vazne pouzivas tuhle ...? Ja umim zaridit volani za 1,20 z mobilu, prijem hovoru na GSM ve 130 statech za 2,40 a dalsi veci ... VoIp je na 2 veci.

jestli chces, aby se o tebe postaral stat, protoze nejsi ochoten se postarat/anebo zaplatit experty, tak vol komunisty

na predplacence anonymni nikde ve svete, ale na pausalni karte za pausal 1Kc mesic (a mam to uz 3 roky akorat ze predtim byl pausal asi 19 Kc) mam volani v siti za 0,-/za minutu

pak si muzes pres domaci branu s neomezenou simkou volat cela rodina z GSM a naklady jsou silne pod 1Kc/minutu


Naposledy upravil vpe dne 19. 3. 2012 18:03, celkově upraveno 1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Reku
Odesláno: 19. 3. 2012 18:10
Od: Reku
Komu: vpe
A co by jsi nabídl pro firmu ? Čtyři čísla, jedno cca 100 minut, druhé a třetí cca 40 minut a čtvrté cca 20 minut. Či něco podobného plus minus něco. A volání mezi sebou co nejlevněji. Každý cca 50 sms. Jak dlouhý by byl závazek a u jakého operátora ?
Teď je to u O2.
Dík za odpověď.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

vpe
Odesláno: 19. 3. 2012 18:25
Od: vpe
Komu: Reku


a jakeho chce opa a jakou mas aktualni firemni utratu s DPH
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reku
Odesláno: 19. 3. 2012 19:08
Od: Reku
Komu: vpe
Tak to budu muset zjistit, je tam jakýsi podnikatelský neon s voláním v pracovní dny od 9 do 17 hod nebo tak nějak v síti O2 zdarma. Druhé číslo je neon se čtyřiceti minutami. Vše se 30 procent slevou. A ty dvě zbývající čísla jsou Nulový tarif. Na každém čísle se platí stovka kvůli volání "zdarma" mezi sebou.

Mě jde hlavně o to, co můžeš nabídnout u jakéhokoli opa a za kolik ty, na to, co jsem se ptal...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

vpe
Odesláno: 19. 3. 2012 21:41
Od: vpe
Komu: Reku

ty jsi z mystery shoppingu nebo co?! Nevim co resis kdyz ani nevis kolik platis, to je pak o nicem, nekomu delas volavku...

asi takhle - volani napr. 10 SIM mezi sebou neomezene umim za 30,- celkem a vstup do klubu nebo spropitne je predem 900,- (5 a vice SIM). Kdo ma vice otazek, tak 1500,-

Udaje jsou to samozrejme duverne, nepublikuj. Cenik - no to volani je pod terminacni cenou, takze za nakupku, proto se to nesmi zverenovat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reku
Odesláno: 19. 3. 2012 22:06
Od: Reku
Komu: vpe
Chlape jeden. Volavku nedělám. Je to švagrova firma, tak se ho musím zeptat na podrobnosti. Chce to cca za dva měsíce řešit, protože uplynou dva vázané roky

Tak pošleš mi tu konkrétní nabídku na to, co jsem ti poslal prvně ? Nikde to zveřejňovat nebudu, a pokud je potřeba pět čísel, tak se přidám sám, aby neměl jen čtyři...
Dík
------------------------------------------------------------------------------------------------------

vpe
Odesláno: 19. 3. 2012 22:13
Od: vpe
Komu: Reku

volani napr. 10 SIM mezi sebou neomezene umim za 30,-
vic inf. a moznost zarizeni za 990.- na ucet
anebo at si svara poradi sam

Nemam cas na blbosti, jestlize plati 4x100 jen za volani mezi 4 cisly a nekdo mu to zlevni na 30 tak ja bych byt jim moc nevahal
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reku
Odesláno: 19. 3. 2012 22:35
Od: Reku
Komu: vpe
Jestli dobře chápu, tak za informaci o tarifech chceš zaplatit 990 korun ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

vpe
Odesláno: 20. 3. 2012 09:11
Od: vpe
Komu: Reku
Nazdar, chápeš to asi mylně; za zasvěcení a vyřízení zaplatíš 1100 Kč.

Doporučuji si přečíst co bylo uvedeno, tam vše podstatné bylo řečeno, snad i to že s každou zbytečnou otázkou transakční náklady rostou.

Ale jak jsem se sám se sebou vsadil, nic z toho nebude, protože ty nejsi ten, kdo platí účty a já jsem ten, který od 2007 ví co a jak
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reku
Odesláno: 20. 3. 2012 09:34
Od: Reku
Komu: vpe
Tak přece mají pravdu tvoji kritici.

Už mi nepiš a ani nereaguj na mé příspěvky..

Pokud mě budeš dál otravovat, budu kontaktovat moderátory.


Naposledy upravil Reku dne 20. 3. 2012 09:57, celkově upraveno 2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

vpe
Odesláno: 23. 3. 2012 10:57
Od: vpe
Komu: Reku

kontaktuj...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

:pozor
Obrázek o charakteru uživatele vpe ať si udělá každý sám z necenzurované výměny SZ

;-) :-D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mobilman 23. 3. 2012 11:45

Tak to neřeš, nic neplať a buď v pohodě. Proč z toho dělat hned aféru? Takových lidí co chtěj platit za kraviny a "zaručené" rady o čemkoli je plno...
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 23. 3. 2012 11:52

Protože jsem se pořádně naštval. Kdyby vpe už na moji poslední soukromou zprávu neodpověděl, nic bych nezveřejnil !

Chtěl jsem v poslední mojí SZ, aby mi už nepsal. Ale je nesoudný a drzý.
Odpověděl - ... kontaktuj....

Tak jsem kontaktoval, KDYŽ SI TO SÁM PŘÁL..... Splnil jsem mu jeho přání ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 23. 3. 2012 14:17

Přesunuto.

Pokud od něj nechceš dostávat SZ, tak si ho v nastavení profilu přidej do nepřátel :)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 23. 3. 2012 14:25

Jo, díky. To mě nenapadlo. Už jsem to udělal, snad správně ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymoussss 23. 3. 2012 16:34

O co vlasně jde? Je to moc dlouhé a nechce se mi to číst. :D
anonymoussss
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 3. 2012 16:46

On ti chtěl poradit chudák a ty na něj takto :mrgreen:

V nepřátelích ho máš, tak ho neřeš. Taky jsem to musel jednou využít :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 23. 3. 2012 17:49

Já to reším jak jsem řekl prve - ignorovat, neodpovídat. Tímhle tématem se stejně nic nevyřeší, nikdo se ti neomluví, nikdo se tím nezmění. Suma sumárum čístá ztráta času a zbytečné rozčilování se ;-) Příště až budeš rozčílen si dej zmrzlinu, budeš mít lepší náladu než tímhle. Hezký den!
mobilman
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků