Časopis Mobility končí :-(

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 8. 12. 2011 09:53

Ale upřímně – co by v těch Mobilitách mělo být? Každý číňan nacpe do svého mobilu Android, iPhone (iOS) vyjde jednou za rok, telefony s WP7 jsou jako vejce vejci (čest Nokii). Dneska umí každý mobil (systém) snad totéž. V podstatě už ani není co recenzovat. Nové modely mají minimum inovací, resp. co bychom po nich ještě chtěli?
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 8. 12. 2011 10:12

No to snad né! Já měl ty Mobility předplacené až do 11/2012. To jako přijdu o ty investované peníze?
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Kůžel 8. 12. 2011 11:32

Zdravím a přikládám oficiální vyjádření, více po mě zatím nechtějte :(

Mobility skutečně mění periodicitu a styl vydávání, už je nebude možné předplatit. Mladá fronta se předplatitelům ozve a vyřeší to s nimi, případně mohou sami kontaktovat oddělení předplatného na 800 300 302.
Filip Kůžel
Redaktor MobilMania.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrackonoS 8. 12. 2011 12:25

Filip: A to nikdo nevedel, co se chysta uz behem letni foto souteze? Zajimalo by me, jak to bude s nami, kterym prislo listopadove cislo DIGIfoto/Mobility. Predpokladam, ze prijde i prosincove. Ale co pak dale? Docela me to mrzi, DIGIfoto je opravdu skvele.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 12. 2011 12:34

Tipl bych si, že ne, resp. nevěděli to ti co soutěž pořádali. Podle mě to byl i blesk z čistého nebe pro redakce obou časopisů.
V případě výherců odhaduji, že nabídnou předplatné jiných titulů v cca stejné hodnotě. Jak píše Filip, ozvou se nebo se ozvi sám a uvidíš na čem se dohodnete.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2011 12:49

Taky si myslím, že tato bouda byla ušita hóóódně vysokóóó - v Mladé frontě :D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CrackonoS 8. 12. 2011 12:51

Premyslim, ze bych si nechal poslat zbytek letosnich cisel. Dulezity je obsah a recenze beru jako bonus, tak by mi nevadilo, ze by nebyly prilis aktualni :-)

Jak psali vyse. U Mobilit je to tezke, napsat neco, co by lidi nalakalo, kdyz si to mohou v den aktualnosti precist zde na webu. O to vice me mrzi DIGIfoto. Clanky a tipy jsou v teto forme daleko prijemnejsi na cteni, nez na webu. Jedine recenze si radeji prectu na webu; vleze se tam vice informaci, nez do papirove verze. Je to vazne skoda, po vyhre jsem se tesil jak male dite na vsechna cisla, ktera mi jeste prijdou.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod Sibstr 13. 12. 2011 13:29

Tak mi právě volali z MF, že Mobility končí letošním prosincovým číslem, nabídli mi převedení předplatného na časopis Computer, tak jsem na to kývl. Sice bych radši DigiFoto, ale to také končí, takže mi ani nic jiného nezbylo. O jednoho předplatitele méně...
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 13. 12. 2011 13:59

Mají vrátit peníze, syčáci. To nechtěli?
To je jako v kšeftě s jídlem, dají mi čokoládu místo chleba, protože ho nemají.
To je logika vychcaných kšeftařů - jídlo jako jídlo - časopis jako časopis - a Playboy nechtěli dát :D ?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sibstr 13. 12. 2011 14:05

Tak kdybych trval na vrácení peněz, tak by je asi vrátili, ale stejně mi předplatné končí za tři měsíce. Přečtu si Computer, něčím doma topit musíme...
Sibstr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 12. 2011 10:59

Dnes mi taky volali, končí mi předplatné v únoru, tak jsem taky vzal Computer. Škoda. :-(
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 14. 12. 2011 15:13

To se dalo očekávat. Proč jednou za měsíc kupovat něco, co je každej den na internetu zadarmo? Navíc po určitý době se člověku začnou hromadit časopisy u kterých váhá, jestli je ještě skladovat nebo už vyhodit. A ktomu v neposlední řadě $$$. Tohle v budoucnu čeká i Computer. Kompromisem by mohlo bejt vydávání v elekronický podobě pro čtečky. U nich neni problém se skladovánim a cena je taky menší. Jenže k tomu se Mladá fronta nemá.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 15. 12. 2011 14:05

Tak nejdriv Stuff mi zrusili, ted Mobility...

Myslel jsem, ze kdyz je to jediny casopis ze tu prodejnost ma. Navic web a casopis se plne neprekryvaji.
Ty chyby me taky vadily, ale jeste to cist slo. Hlavne jsem furt nemusel koukat na nejaky LCD, protoze papir je papir. Na obrazovku ziram cely den v praci.

Mobility zacinaly jako priloha Computeru a ted tedy tak i skonci.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veselymuzik 15. 12. 2011 15:21

Taky sem byl překvapenej... sám mám předplaceno do 8/2012, ale nutno přiznat, že se to dalo čekat :!: Vždiť na MobilMania.cz a dalších... i když ten papír má svý kouzlo ;-) Ale prodejnost bohužel nezaručuje přežití, to zaručí pouze inzerce a ta dneska není zrovna populární.... Souhlasím s tím, že zase Mobility budou v příloze Computeru, smutné že?!
veselymuzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod del17 15. 12. 2011 15:31

Tak to je škoda. Vypracoval se na solidní úroveň. Ať žije vydávání bulváru.
del17
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků