Nový zpusob přihlašování - problémy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod traveler 16. 11. 2011 18:35

No a teď jsem se přihlásil znovu a už to nebere ani můj původní nick :( Tak to jsem v háji.
traveler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod traveller 16. 11. 2011 19:00

test - tak jsem to snad vyřešil... prosím o zrušení účtu traveler (s jedním "l"). Děkuji.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 16. 11. 2011 20:40

Fungují zde stejné přihlašovací údaje.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 17. 11. 2011 09:28

Zdá se že ano. psal jem PM s žádostí o zrušení druhého účtu - předem děkuji za vyřízení. Psal jsem z něj, aby bylo zřejmé, že neruším účet někomu jinému.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 18. 11. 2011 22:13

Marek Lutonský píše:Zkuste to teď, už by to mělo být opravené. Byla to ochrana před roboty, aby nám nepsali spamy do diskuzí, což už ale teď, když se do diskuzí nedá přispívat bez přihlášení, nemá smysl.


Teď se mi to bohužel stalo znovu. Chtěl jsem jako nepřihlášeny odpovědět v textové verzi fóra, přihlásil jsem se, odpověděl, ale po odeslání se mi jen znovu načetlo vlákno s diskusi, ale bylo nějak divně poskládané, první příspěvek s dotazem byl až na konci stránky. Naštěstí se šlo vrátit zpět a odpověď zkopírovat. Pak jsem narazil jeste na jeden problém, ale to si nejsem úplně jistý, jestli to nezpůsobuje prohlížeč. Když si prohlížím textovou verzi MM, tak při posuvu kursoru dolů v místě, kdy by se stránka mela posunout dolů se mi prohlížeč zasekne. Stalo se mi to zatím jen na MM. Jedná se o Operu mini 6.5 Java verze v mutaci od Vodafone, na SonyEricssonu T700 (displej 320x240)
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 11. 2011 23:30

Na jakém webu to bylo? Na Živě a MM se v textové verzi odpovídat nedá.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 18. 11. 2011 23:43

Bylo to tady v textove verzi superfora, sekce pravděpodobně "jaký mobil a kde koupit"
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 29. 4. 2016 14:51

Ahoj,

mám problémy s přihlášením na weby e15.cz, fitweb.cz, maminka.cz, orbion.cz a další.

Mám tam rozdílný přihlašovací formulář ve stylu email/heslo a bohužel mi to nebere přihlašovací údaje.

Mohu se přihlásit jen na ty weby mf kde je přihlašovací formulář ve stylu přezdívka/heslo.

Nějaké řešení bez toho aniž bych si na půlku webu MF musel dělat rozdílný účet?
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 4. 2016 15:13

Zvedavec1: Tady se bohužel jinému účtu nevyhnete. Z historických důvodů tyto jmenované weby používají jinou uživatelskou databázi.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 30. 4. 2016 01:58

Marek Lutonský: Děkuji za odpověď
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků