Nový zpusob přihlašování - problémy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 11. 2011 22:02

Podotkl bych k tomuto pripadu jen, ze pokud jste pri registraci zadali neplatny email, s vygenerovanim noveho hesla bude samozrejme problem. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod polda 12. 11. 2011 05:31

Naštěstí se lze dostat do fóra postaru sice krkolomeji 5 kliku navíc. To je mi bližší než přihlášení do Mafra.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 11. 2011 09:30

Mohl byste prosím podrobněji napsat, co nefunguje? Majkl vám poslal e-mailovou adresu, která je přiřazená k účtu - nechal jste si na ni zaslat nově vygenerované heslo?

Přihlašování do fóra přes odkaz v e-mailu, který asi myslíte, tady zůstal omylem, to je už ve frontě na opravu. Veškeré přihlašování teď bude směřovat na centrální schránku. Tak to zkusme vyřešit.

EDIT: Majkle, v databázi by neměly být žádné neexistující e-maily. Registraci bylo vždy nutné potvrdit.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 11. 2011 09:43

Pokud vím, doména emaily.cz neexistuje, a i kdyby ano, pochybuju, že by povolili registraci uživatelského jména o jednom písmenu.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 11. 2011 09:55

Tak existovala dřív. Na své doméně mám taky jednopísmenný e-mail.

Polda> Pošlete mi soukromou zprávou svoji aktuální e-mailovou adresu, nastavíme ji k vašemu účtu. Soukromou zprávou, ne e-mailem, ať máme jistotu, že to posíláte vy jako přihlášený. Potom si z ní necháte vygenerovat nové heslo a už to musí fungovat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 11. 2011 10:58

Tak jsem chtěl nakrmit trolla pod článkem o ČTÚ, chci se přihlásit, odešlu formulář, ale zůstane bílá obrazovka. Nevadí, jdu zpět, obnovím stránku a jsem přihlášen. Pak napíšu příspěvek, odešlu a zase bílá obrazovka a příspěvek v trapu. Mám šestkovou operu mini. Někdo s podobnou zkušeností? Dřív to fungovalo.
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 15. 11. 2011 11:14

Mívám stejné problémy s Operou mini také(Java, S60, WM a myslim, že i u Android verze se mi to stalo).
Co jsem tak vypozoroval, tak většinou se to stává, když někdo napíše příspěvek ještě před tím než já ten svůj napíšu a odešlu.
Doporučuji před odesláním podržet na textovém poli s příspěvkem prst a pak celý text zkopírovat (v případě nedotykové verze přidržet 1) a když se pak načte bílá obrazovka, tak stačí dát znovu na odpovědět v diskusi a pouze vložit zkopírovaný text.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 11. 2011 11:26

Píšete příspěvek v běžné nebo v mobilní verzi webu?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 11. 2011 11:29

V běžné.
Naposledy upravil Sasakr dne 15. 11. 2011 22:35, celkově upraveno 1
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 11. 2011 11:51

Majkl píše:Pokud vím, doména emaily.cz neexistuje, a i kdyby ano, pochybuju, že by povolili registraci uživatelského jména o jednom písmenu.


Během času si vybavuji,že původní email adresa existovala.První polovina roku 2005 nebyla v mém případě zrovna nejvydařenější,takže si moc věcí už nevybavuji, neboť ji překrylo poté více kladných událostí ,myslím že i na stránkách MM nebo Živě jsem v té době narazil i na nějakého SUPER moderátora ,že jsem pak s tímto webem na půl roku sekl.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 15. 11. 2011 12:05

Sasakr: Stávalo se mi často na WM se starší verzí. Řešil jsem to jako Zelych...

EDIT: Ale u mě to bylo zde na fóru, ne v diskuzích pod článkem.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 15. 11. 2011 20:53

sasakr: ako pise Zelych Uloz si docasne rozpisany text (copy-paste). mne tiez neodosle prispevok alebo biela obrazovka aj na opere 4.4, (4.3) a som prihlaseny. Mam nastavene mobilne zalamovanie textu, ale nie mobilna verzia fora. Niekedy sa pri trvalom prihlaseni a dalsom zapnuti opery a nacitani fora ma znovu neprihlasi. Ze ma odhlasilo sa mi stalo uz aj pri surfovni. Ale stava sa to vynimocne. V pc sa mi to este nestalo. Ale ja raz za tyzden mazem cookies, hesla a vsetko a potom sa znovu prihalsujem, tak neviem ci by sa mi to stavalo castejsie.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 16. 11. 2011 09:37

Zkuste to teď, už by to mělo být opravené. Byla to ochrana před roboty, aby nám nepsali spamy do diskuzí, což už ale teď, když se do diskuzí nedá přispívat bez přihlášení, nemá smysl.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 16. 11. 2011 11:42

Bylo to tedy opraveno ve fóru a v příspěvcích pod články jak v klasické, tak textové verzi?
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 16. 11. 2011 18:30

Mám rychlý dotaz - to na tomto foru a na MM nefungují tejné přihlašovací údaje? Teď jsem si nechal poslat nové heslo a vidím, že na MM mám dokonce jinou (nepoužívanou) přezdívku.... ach jo :(
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků