Mobility 10/11

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 12. 10. 2011 12:21

Říjnové Mobility 10/11 si vzaly velké sousto, porovnali jsme nabídku aplikací všech chytrých platforem. Pro zájemce o dotovaný telefon jsme nachystali podrobný přehled podmínek operátorů včetně možných háčků. Věnujeme se rovněž protestům proti českým operátorům i patentovým rozbrojům. Obrázkové téma představí zajímavé a nové funkce Symbianu Belle. S Mobilitami zavzpomínáte na 20 let mobilního telefonování v Česku, v retropohledu si připomenete populární Alcately.

Preview: tablet Amazon Kindle Fire, HTC Rhyme, Samsung Omnia W, BlackBerry Bold 9900, retro Alcately One Touch
Testovali jsme: Nokia N9, Huawei Ideos X3, Nokia C5-00 5MP, Samsung C3750 Nokia X1-01, Aligator A350, Sony Ericsson Mix Walkman, Sony Ericsson TXT Pro, Sony Ericsson Xperia Mini, Nokia 701, Samsung Galaxy Tab 10.1
Zde přivítáme připomínky, děkujeme.
Přílohy
obalka_f.jpg
obalka_f.jpg (31.05 ) Zobrazeno 5391 krát
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fickr 14. 10. 2011 12:01

"Proč ?!", přesně to jsem si říkal, když jsem četl toto číslo, jaká škoda !
Tak skvěle nastartováno od minulého čísla :(
Řekněte mi prosím, čím to je, neměli jste co psát (?), jinak si to nedokážu vysvětlit ...
Nemluvě o dárku, který mě za půl roku docházení časopisu nepřišel, ne že bych na tom nějak lpěl, ale jde o princip, jsou čísla jednoduše nevyrovnaná, jednou napíšete tak skvělé, čtivé číslo (9/11) a pak vypustíte toto, nepřečetl jsem ani jeden celý článek, jen půlku článku "Za oddanost berte telefon", kde je psáno o dotovaných mobilech, v čem, přiznám se, nijak nevynikám (služba operátorů).
Ach, jaká škoda ...
Díky za výtisk.
Fickr
Junior

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 17. 10. 2011 08:47

- ohledně dárku zkuste kontaktovat předplatitelskou linku 800 300 302, my tu předplatné nijak nevyřizujeme
- obsah Mobilit můžete ovlivnit i vy, napište nám, o čem byste rád četl, můžeme se nechat inspirovat
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 10. 2011 20:13

Co nejvíc návratů do minulosti. Dnešek je nuda.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 10. 2011 16:11

Já se nestačil divit u poradny. Ten, který psal odpověď na otázku ohledně Nokie N73 určitě neměl v hlavě vše ok...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 21. 10. 2011 16:19

pravda, někdy se divíme i my :)
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JAZZ MAN 21. 10. 2011 21:48

Haha,to je opravdu váš další přehmat ten smajlik pane Kocero?,ja si myslim nebo vím to,že v odborných časopisech by neměly být takové žvásty,lhát nic netušícím lajkům a pak se tomu jeste usmivat a říct:"Taky se divime".ehm....,delate něco proto,aby jste se "nedivili"?,odpoved zni NE,nedelame.Nebo delame,ale naše kopírka má nejakou zahadnou inteligenci a hlavne smysl pro humor a pismenka,fakta a dalsi veci jednoduse sama prehaze,jak se ji to libi?,to se mi zdá nepravděpodobné.Pravděpodobnejsi bude,ze ti co delaji a kontrolují ten casopis-pokud vubec nekdo takovy existuje jsou vymatlanci bez prominuti.A taky si myslim,ze vasi ctenari jsou hlavne lajci,protoze znalci tady na foru uz jsou tak obeznameni s tragedii mobilit,ze si je obcas koupi jenom proto,aby se mohli zasmat nad tim,co to ti uzasnaci zase vypustili to prodeje.Takže až zjisti lajkové nejakym zahadnym zpusobem ,ze se jim bezostysne lže,tak uz si ho nikdy nekoupi a reknou ostatnim,at si ho taky nekupuji a co z toho vyjde?,no samozrejme to,co je typicke pro celý svet.krachovani a krachovani.tecka.

-- 21. 10. 2011 22:50 --

Omlouvám se za interpunkci,na mobilu se blbě pise
Nokia 6310i,HTC DESIRE X 4.1.2 unofficial sense 5,MOTOROLA International 3200(telefony)
PC-AMD Athlon 2 x3 450 ,8gb kingston hyper,Sapphire HD 7770,Asusu m5a97,seasonic 500w,windows 7 home premium 64-bit,SSD Crucial m4 120gb,hdd ezex western digital 1TB.
JAZZ MAN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 10. 2011 10:08

Taky ještě pánové odborníci psali o HTC Radar. Kdy? Neuvedeno. Kolik? Neuvedeno.
Takové prkotiny, to jste slepí? http://www.sunnysoft.cz/zbozi/041ZHT-202/htc-radar.html
http://www.alza.cz/htc-radar-omega-d267326.htm
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JAZZ MAN 22. 10. 2011 10:35

Tak včerejší rozhořčení už pominulo,přesto si za tím stojím.Tyto mobility zase až taková tragédie nejsou,ale když se podívám na ty minulé.... :-l .No,každopádně co bych tam zlepšil já,tak jsou to rozhodně tabulky v recenzích-protože jsou tam už nevím jak dlouho nezměněné-třeba takt procesoru a kolik jader,nebo 3D display.Vím,že se to dá dočíst v tom článku,ale tak není od věci to dát i do tabulky.Rozhodně nudné je recenzování kdejakých externích disků,kabelů,reproduktorů a cyklokomputerů v "mobilních hračkách".Nebo obrázky jako kráva v novinkách-mnohem užitečnější by bylo více textu a obrázky 1:1.Nejlepší je ta rozostřená reklama na celou stránku,která se vyskytovala u minulého čísla na první straně! :oboze .Nadpisy článků taky zbytečně veliké.Ať má ten časopis méně stran,zato více textu a menší cenu.A samozřejmě ty chyby!-třeba zrovna v současných mobilitách-sony ericsson experia x8(Vnitřní paměť má kapacitu 256MB a je rozšiřitelná kartami microSDHC),v parametrech je ale 128MB,takže nespletli jste si to s RAM?,když už jsem u těch parametrů,tak jsou tam naprosto zbytečné údaje-koho zajímá,že je tam GPRS?-to je přece samozřejmost a chybí tam třeba rozlišení displaye,nebo procesor.Ještě že už tam třeba nedáváte infraport pár měsíců. :-(
Nokia 6310i,HTC DESIRE X 4.1.2 unofficial sense 5,MOTOROLA International 3200(telefony)
PC-AMD Athlon 2 x3 450 ,8gb kingston hyper,Sapphire HD 7770,Asusu m5a97,seasonic 500w,windows 7 home premium 64-bit,SSD Crucial m4 120gb,hdd ezex western digital 1TB.
JAZZ MAN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 22. 10. 2011 19:33

Mě se zase třeba ty krátké recenze na začátku Mobilit líbí, je to zajímavé.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 24. 10. 2011 08:41

Jazz Man:
- jsme rádi, že i znalci z fóra čtou Mobility, chápu to rozhořčení nad radou ohledně baterie u E73, nejde o žádnou lež, jak tvrdíte
- díky za tipy ohledně obsahu, infoboxy nám trochu zestárly, zapracujeme na nich
- rozostřená reklama bohužel není vůbec v naší moci, v jaké kvalitě ji dodá inzerent, v takové se tiskne

seterwohipikule:
- cenu a dostupnost jsme v době uzávěrky nevěděli, určitě bychom ji zmínili
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paulis2 24. 10. 2011 09:18

Mohu mít dotaz pane Kocera? Už to tu řešíme po několikáté, ale mně to stále nedá spát. Vy nemůžete nic dělat z rozostřenou reklamou? Takže pokud inzerezent zaplatí a pošle reklamu s rozlišením např. 120x160, tak vy ji jednoduše roztáhnete na celou A4 stránku jen proto, že to tak inzerent chtěl? To bude nádhera. Už současná reklama vypadá opravdu hrozně a navíc není skoro čitelná. Máte zapotřebí spolupracovat s takovými inzerenty?
Děkuji za odpověď.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 24. 10. 2011 09:30

bohužel, někteří inzerenti dodávají podklady na poslední chvíli a v nesprávném formátu, zdržují nám celý odvoz do tisku a není čas na opravy, jelikož se do inzerátů nijak nezasahuje ze strany našeho DTP. Samozřejmě z toho nemáme radost, kazí to vzhled produktu a akorát naštve čtenáře..
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 10. 2011 10:42

Ked mam napisat c bysm rad cital, tak to moze byt o statelitnom telefnovani. Thuraya, inmarsat atd aj pristroje a ich funkce, protokoly, technologie, pokrytie, ceny ak sa este o tom nepisalo.
Dakujem.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JAZZ MAN 24. 10. 2011 10:50

Nemyslím konkretne tu nokii s nafouklou baterii,ale tak vseobecne
Nokia 6310i,HTC DESIRE X 4.1.2 unofficial sense 5,MOTOROLA International 3200(telefony)
PC-AMD Athlon 2 x3 450 ,8gb kingston hyper,Sapphire HD 7770,Asusu m5a97,seasonic 500w,windows 7 home premium 64-bit,SSD Crucial m4 120gb,hdd ezex western digital 1TB.
JAZZ MAN
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků