Twitter + Tapatalk

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tom077 27. 4. 2011 19:48

Zdravím,
nebyla by možnost zprovoznit dvě věci.
U článků zavést i možnost článek tweetnou,nejen sdílet na FB?
A druhá věc,zkusit vaše forum zprovoznit i pro App Tapatalk?

Doufám,že píši na správné místo a dočkám se odpovědi.
Jinak přeji hodně zdaru,váš spokojený čtenář Mobilmanie!!

Tom.
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 4. 2011 21:04

Tapatalk se prozatím zavrhl, jelikož je komerční. Ale do budoucna bych alespoň připomněl, že není všem dnům konec. ;-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Tom077 28. 4. 2011 07:18

OMG co dnes není komerční,celý svět,celý internet,celý váš web je komerční (prosím nebrat ve zlém slova smyslu) .....
Ten Tapatalk mnohem usndní přístup k vašemu foru .... kdo bude chtít si koupi App Tapatalk,kdo ne bude jej navštěvovat stále takto .... ale já a věřím že velká spousta ostatních přistupují na vaše forum z mobilního telefonu a prot y by to s App Tapatalk bylo jednodušší ..... dnes už tolik toto forum nenavštěvuji,to je pravda,ale s Tapatalkem by se to určo změnilo :-D :-D :-D :-D

A jak to vidíte na propojení s Twittrem?Možnost vaše články rovnou twitnout?

Díky za info a zdravím.
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 28. 4. 2011 08:23

U článků přeci Twitter je. Nebo myslíš témata ve fóru?
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 28. 4. 2011 10:34

Oficiální vyjádření ohledně Tapatalku je zde: http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... 1#p7617371
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom077 28. 4. 2011 12:18

OKI to ohledně Tapatalku beru ;-) Bral jsem to tak,že kdo chce si App koupí a bude mít přes ní pohodlnější vstup na forum,kdo nekoupí,tak bude mít klasický přístup.Nevěděl jsem,jak to přesně funguje a že se data někam posílají.Šlo mi o to,že stolní PC již zapínám minimálně ...

Snekac: já se omlouvám,ale nikde pod článkem jsem nenašel ikonku Twitteru - na kterou bych kliknul a danný článek mohl twittnout .... popř. mě nasměruj,kde to najdu .....
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 28. 4. 2011 12:38

No v plné verzi je odkaz na twitter na boku v panelu, ale co jsem koukal, tak třeba v Chrome Lite (android 2.2) se mi to nezobrazí. V mobilní verzi není vůbec..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 4. 2011 19:15

Tom077 píše:OMG co dnes není komerční,celý svět,celý internet,celý váš web je komerční (prosím nebrat ve zlém slova smyslu) .....

Tím bylo myšleno, že za jeho užívání je třeba platit.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Tom077 28. 4. 2011 19:46

Majkl: OKI už jsem to pochopil jak to bylo myšleno .... díky ;-)

Ohledně toho Twitteru .... nevím jestli si správně rozumíme ... nemyslím to,když se někdo chce stát vaším followerem na Twitteru,ale myslím tím to,že se mi líbí nějaký váš článek nebo bleskovka a chci jej twittnout na svůj Twitter kanál .... snad jsem to napsal srozumitelně ... ani v mobilní verzi (Dell Streak,Android 2.2.2,Dolphin browser) ani na stolním PC jsem u článků nebo bleskovek tuto možnost nenašel ...
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 29. 4. 2011 06:46

Je to to tlačítko Tweet :-)

twitter.JPG
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom077 29. 4. 2011 18:49

Snekac: JJ to je ono ... na stolním PC se mi "Tweet" zobrazuje,ale v mobilu ne??? Dell Streak,Android 2.2.2,prohlížeč - Dolphin browser ---- tak nevím kde by mohla být chyba??
Nokia E50
Tom077
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků