Mobility 4/11 v prodeji!

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 13. 4. 2011 14:04

Nové Mobility 4/11 jsou tu - 8 telefonů v testu, kde dobíjet předplacené karty, velký přehled datových tarifů, jak se platí mobilem. Dubnové vydání Mobilit přináší přehled způsobů dobíjení předplacených karet, když už to nelze na terminálech Sazky. Dále se věnujeme přehledu pracovních pozic, kde by jste se mohli uplatnit, když vás mobilní telefony baví a zajímají. Určitě není na škodu téma o slušném vychování s telefonem, jak se vám třeba líbí hlasité hovory v MHD? Připravili jsme souhrn zajímavých mobilů do 4 000 Kč, není přece nutné z mobil utrácet více. V testech si nenechte ujít první z několik seniorských elefonu Doro a samozřejmě podrobný pohled na nejočekávanější mobil Nokie, model E7 s vysouvací QWERTZ klávesnicí!

Preview: Sony Ericsson Xperia Pro, HTC Flyer 7, LG Optimus 3D, Motorola XT610 Pro
Testovali jsme: Doro PhoneEasy 409gsm, LG GS101, tablet Mivvy MIDroid A2, Nokia C2-01, Sony Ericsson Yendo, Sony Ericsson Xperia Arc, Nokia E7, HTC Incredible S
Mobility 4/11 koupíte na stáncích od čtvrtka 14. 3. 2011 za 49 Kč.
Zde přivítáme připomínky a postřehy k tomuto vydání, děkujeme.
Přílohy
mob_f.jpg
mob_f.jpg (72.73 ) Zobrazeno 4655 krát
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adidas 14. 4. 2011 07:25

Za 49,-Kč? To došlo ke zdražení?
Sagem MC939/Siemens ME45/CX70/Nokia 6234/Siemens S75/LG BL20/GD880/P990/Nokia N8 / Samsung Galaxy Note II / Samsung Ativ S / LG G Flex 2 / Moto X Style / Moto Z / S7 + Samsung Gear S3 Frontier / Nokia 7 plus / Samsung Note9 / Moto Z3 play
adidas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 19palkus88 14. 4. 2011 08:53

No a koľko to bude stáť u nás na Slovensku,lebo to z tej obálky nedokážem prečítať ?
19palkus88
Junior

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 14. 4. 2011 09:07

ano, nová cena v ČR je 49 Kč, v SR 2,62 Eur; jen pro upřesnění - počínaje lednem 2004 stojí Mobility stále 39 Kč, tehdy za 76 stran. Nyní je stran 100 a máme rok 2011...
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dagondrive 14. 4. 2011 15:45

Klasika zpusta chyb a k tomu predrazene, ted to nikdo kupovst nebude kdyby to stalo 39 tak to koupim,ale za skoro 50kc nikoliv a nikdy !!!
dagondrive
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 14. 4. 2011 17:31

Docela se divím, že mezi Nejzajímavější telefony do 4 000 Kč nebyl zařazen SE Elm/Hazel...
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 4. 2011 19:24

dagondrive: 10 korun je pro tebe moc? Tak si to nekupuj, když na to nemáš, koho to zajímá.

Koupil jsem si je, du najít nějaké chyby...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagondrive 14. 4. 2011 19:35

Nebudu platit za předražený krám chlapečku, a peněz mám víc než si myslíš troubo :-D
dagondrive
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 4. 2011 19:41

dagondrive: pre predplatitelov je cislo v PDF rocne predplatne 215KC (17,91kc/kus) a mas ho niekolko dni pred tym nez sa objavi v trafikach. papierove vyjde na 343Kc za 12ks alebo 429m co je tiez ovel menej.
http://www.mf.cz/produkty/mobility/predplatne/

ak mas papierove ziskavas automaticky aj pdf, teda tak to bolo co som ho mal minuly rok. asi aj teraz.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 14. 4. 2011 23:39

Nemohu si pomoci...váhal jsem, zda příspěvek napsat.

Vážěný pane Kocera, několik měsíců po sobě vás tu spoustu čtenářů upozorňuje na často dost fatální chyby. Nejenže se nic nezměnilo, ale vy si dovolíte zdražit. Je velmi smutné, že profesionálové, kterým byste měli býti, neumí správně česky a při nejmenším si po sobě neumí přečíst vlastní text, který prezentují veřejnosti. V současné chvíli studuji Filologii a musím říci, že z vaší redakce by těžko někdo obstál i v prvním ročníku. Zamyšlení hodné, řekl bych. Sebekriticky dodám, že i já mám problémy.

Za druhé mi přijde absurdní, že jste v podstatě jediní, kteří zdražili. Očekával jsem zdražení v souvislosti se zvýšením DPH. Nicméně jste nelenili a zdražili již nyní... Opravdu bych proti navýšení neměl nic proti, kdybyste alespoň naslouchali čtenářům a snažili se odstranit chyby.

V současné chvíli se však situace jeví tak, že čtenáři vám jsou zcela lhostejní a jde vám jen o zisk. Velmi smutné, jakým směrem se hodláte ubírat.

Zaujal mě váš příspvěke obahující zdražení. 100 stran a rok 2011. Myslím, že dříve sjte měli kvalitnější vazbu a kvalitnější články. Nyní je vazba velmi obyčejná a kvalota článků velmi individuální. Nechci tedy ani domýšlet, koli byste si za jeden časopis účtovali, pokud bychom chtěli původní vazbu. Ve výsledku tu máme horší vazbu, horší papír, méně kvalitní články a vyšší cenu. Čtenář nemůže "nejásat", že?

Opravdu by mě zajímalo, co na to řeknete, neboť chyby popřít nemůžete a navýšení daně ještě nenastalo. Zdražili sjte tedy jen tak? Nebo se mýlím, je v tom pádný důvod a dlužím Vám a celé redakci Mobilit omluvu?

Děkuji za Váš čas a odpověď.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dagondrive 15. 4. 2011 00:04

paulis2 prosímtě ten ti neodpoví pan Ivo Kocera, hlavne že je takovej krasavec :-D a když jsem viděl jeho videorecenzi na mobilmanii musel jsem se mát příšerný to Jan Láska to je jiná třída , (styď te se Kucero!) - Děkuji :-)
dagondrive
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 4. 2011 06:22

Já mám jen jednu malou chybičku, recenze HTC Incredible S na straně 61.
... Na menší velikost si ale bohužel budete muset zvyknout také u displeje. HTC zřejmě usoudilo, že 4,3" už je přece jenom trochu moc, a tři palce ubralo.
...

Myslím, že ten telefon nemá jen 1,3" displej. :)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 19palkus88 15. 4. 2011 09:19

Aj ja som našiel taký malú chybičku. Autor článku
“Všechny cesty ke kreditu" je?
19palkus88
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Doseděl 15. 4. 2011 09:28

Chápu, že zdražení vyvolá vždy vlnu negativních reakcí.
Věřte, že redakce již od roku 2006 (od kdy máme 100 stran) bojovala proti zdražovacím snahám ostatních oddělení, které na rozdíl od nás musí řešit i ekonomickou stránku časoposu. Podařilo se nám dokonce prosadit horší vazbu (šitou místo lepené) a odložit tak zdražení o několik let. Podařilo se nám přesvědčit kolegy, že ani při zvýšení DPH (z 5 % na 9 % od roku 2008 a z 9 % na 10 % od roku 2010) nebudeme zdražovat. Nyní už je ale situace taková, že prostě zdražit musíme.
Jak sem již psal kolega, zdražujeme po 7 letech a 3 měsících, za tu dobu jsme zvýšili počet stran a také hodnota peněz se vlivem inflace trochu snížila, DPH zvýšila. Věříme, že nám zůstanete i nadále věrní a třeba využijete předplatného, které vychází finančně stále velmi výhodně (35,75 Kč na číslo) a k jehož zdražení dojde pravděpodobně od příštího měsíce.
šéfredaktor časopisu Mobility
Tomáš Doseděl
Redaktor MobilMania.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 15. 4. 2011 09:38

paulis2: díky za příspěvek, na absenci, jak říkáte, fatálních chyb a precizní češtinářské vytříbenosti pracujeme denodenně, věřím, že totéž aplikujete i v redakci Mobilenetu..

dagondrive: nemám problém s odpovědí, šéfredaktor byl rychlejší, určitě to pochopíte. Prosím, neprzněte mi mé jméno v příspěvcích, věřím, že opsat text není takový problém Vaše nejkrásnější jasnosti :-)

19palkus88: autorem tématu jsem já
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků