Proč už není v katalogu zařazena JAVA u jednotlivých mobilů?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Joan 6. 12. 2010 15:12

Zdravím,
protože mi už pomalu dosluhuje 5 let starý Siemens C75 s výbornou podporou JAVY, pooohlížím se v katalogu po event. nástupci, ale ouha! Ani s vyhledáváním (Ctrl+F) jsem už nenašla položku, zda mobil disponuje či ne technologií JAVA. Proč? Přitom tahle položka je pro mě mnohem důležitější než přehrávač, foťák a podobné pro mě zbytečnosti dohromady.
Jak mám tedy prosím najít nový telefon schopný používat běžné JAVA aplikace :?:
Děkuji!
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 6. 12. 2010 15:31

Stále se dají telefony vyhledávat podle podpory Javy.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Joan 7. 12. 2010 14:34

No to sice ano, ale je to drbání levou rukou za pravým uchem, protože když někde uvidím telefon a budu si chtít ověřit existenci Javy v katalogu, tak musím oklikou přes vyhledávání :shock: ? Jak se strefím právě do vybraného telefonu?
Naposledy upravil nitram47 dne 7. 12. 2010 15:05, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchádzajúci príspevok
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 7. 12. 2010 15:08

aku javu hladas? nejake specifika? javu podporuju snad vsetky teraz predavane telefony (u najlacnejsich modeloch a cinskych klonoch netusim). Akrat Samsung bez OS mal nejake problemy s instalovanim (instalovalo sa to nejak cez pc), pri inych vyrobcoch by problem byt nemal. Za SonyEricsson mozem napisat, ze kazdy ich model podporuje javu.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joan 7. 12. 2010 15:23

Díky za odpověď. Tak nějak tuším, že SE a Nokia povětšinou podporují Javu - jde mi o zcela běžnou verzi 2.0 (tj. ne 1.0). Ale ani jedna z obou výše uvedených značek mi z různých důvodů nevyhovuje, proto se chci poohlédnout např. po Samsungu či LG a u nich vůbec netuším, jak to s podporou Javy je.
Chci obyčejný telefon bez OS s možností nahrávat Java aplikace (Oskárek, MHD, slovníky apod.) přes kabel (v žádném případě ne přes WAP) a s normální klávesnicí s aspoň minimálními rozestupy kláves, abych v případě nutnosti nahradila svůj zatím nepřekonaný Siemens C75. Co mi prosím pěkně poradíte?
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 7. 12. 2010 17:06

vytvor si temu tu forum-2/Jaky-telefon-koupit-a-kde.html napis nejake zakladne poziadavky, skor ti tam niekto poradi ako tu s vyberom telefonu ;)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joan 8. 12. 2010 00:10

Jj, díky!
Joan
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků