Katalog mobilů podzim/zima 2010

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 3. 11. 2010 11:18

díky za připomínku, právě jsme si informace u 6700 Slide definitivně opravili, v příštím katalogu již zmínku o GPS nenajdete
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 11. 2010 12:56

Tak jsem včera katalog jen prolétl a hned na začátku jsem si všiml jedné chyby.
Obrázek
Určitě ty první tři telefony na stránce neoplývají perfektními datovými schopnosti (hlavně ten první :D )

Potom třeba u Nokie 1661 je text od jiné Nokie teď nevím přesně od které, časopis mám doma, ale něco se tam píše o foťáku a ten 1661 nemá.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 3. 11. 2010 13:40

koukám, že šotek bohužel řádil; správně měl být nadpis "Chci telefon s dobrým ovládáním"
text u Nokia 1661 pochází od 1680 Classic, která fotoaparát má
za chybky se moc omlouváme
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paulis2 3. 11. 2010 14:31

Katalog jsem odebíral od prvního vydání až do konce roku 2008. A jak tak koukám, kvantum chyb nezmizelo, spíše naopak. Já chápu, je to takřka 200 telefonů, ale nevím proč dělat něco napůl. Není katalog, ba ani číslo Mobilit, kde by i laik nenašel nějakou chybu. Natož pak člověk do věci zasvěcený.

Původně, pokud vím, měl katalog pomáhat při výběru nového telefonu. Šlechetný nápad, nicméně pokud se uživatel dočte, že jeho vybraný telefon umí to a to a v reálu z toho neumí nic, je to velmi nemilé.

Ale tak, když se Vám to stále prodává, tiskněte vesele dále...
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kacer007 3. 11. 2010 19:03

Jsem jediný komu nový katalog nepřišel?
kacer007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlosPM 4. 11. 2010 19:24

Mám nápad ...

CO KDYBY REDAKCE VYDALA I KATALOG VŠECH MOBILŮ CO SE PRODÁVALY OD POČÁTKU NMT + GSM V ČR. JE MI JASNÉ, ŽE TAKOVÝ KATALOG BUDE MÍT 400 STRÁNEK A CENA NEBUDE 150KČ, ALE NĚCO TAKOVÉHO BY BYLO NAPROSTO SKVĚLÉ A ÚCHVATNÉ! CO NA TO ŘÍKÁ REDAKCE, PŘÍPADNĚ ČTENÁŘI?


//Kniter: nieje vhodne pisat zo zapnutm caps lock
Naposledy upravil Kniter dne 4. 11. 2010 22:03, celkově upraveno 1
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 11. 2010 11:13

Tak ucelenou, možná až encyklopedii, v tištěné podobě bych uvítal. To je velmi dobrý nápad. Za takovou publikaci bych byl ochoten zapaltit i několik set korun.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 11. 2010 12:03

Já bych byl ochoten na tom pracovat. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2010 15:37

To jo, ale se všemi parametry, ne žádný ošizený, jako je katalog teď. Nejen že tam není počet řádků na čtení sms, ale dokonce ani počet znaků "m" a "i" na řádku :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 11. 2010 15:50

To bude ovšem těžké postihnout. Před 10-12 lety hrála důležitou roli jiná kritéria než dnes. Dřív se pode počtu "m" a "i" na řádku především poznalo, jak dobře ten který telefon pracuje s proporcionálním písmem (a nabízí-li ho vůbec). Dneska je taková informace pro většinu lidí zcela irelevantní.
Deleted user

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 11. 2010 18:45

Tak zrovna počet řádků pro SMS není tím nejdůležitějším. Ale dal ybch také. Počet "m" a "i" na řádek už bych vypustil. Rozhodně bych nešel cestou kompromisů, protože poté by to odnesli buďto nové, nebo naopak staré telefony.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 11. 2010 20:51

Bohužel musím souhlasit s ostatními, že se kvalita katalogu snížila. Horší papír a obálka, méně stránek. Úplně podrobně jsem to zatím nestudoval.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 7. 11. 2010 23:09

CO ŘÍKÁ REDAKCE NA VYDÁNÍ "ENCIKLOPEDIE" MOBILNÍCH TELEFONŮ OD POČÁTKU NMT A GSM V ČR / SR. OSOBNĚ JSEM OCHOTEN DÁT ZA NĚCO PODOBNÉHO DO 900 KČ. ALE UVÍTAL BYCH TAKÉ LEPŠÍ POPIS A HLAVNĚ KOREKTNÍ! JE MI JASNÉ, ŽE DŘÍVE SE TELEFONY HODNOTILY PODLE JINÝCH KRITÉRIÍ, ALE MÍT NĚJAKOU TAKOVOU "ENCIKLOPEDII" BY BYLO ÚŽASNÉ A JISTĚ BY O TOHLE BYL ZÁJEM!

REDAKCE, CO NA TO ŘÍKÁTE ?????
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo Kocera 8. 11. 2010 09:10

díky za tip, zkusíme promyslet
Ivo Kocera
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kacer007 8. 11. 2010 21:52

Zdravím. Prosím Vás přišel Vám už nový katalog? mě stále nepřišel. díky za odpověd
kacer007
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků