Mobilmania = iPhonemania?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paulcz 29. 8. 2010 12:38

Nějak to nechápu, když je článek s vysokou návštěvností, ale zároveň s 50ti procenty negativních komentů a lidi ten produkt štve tak to je stále dobrý ? Marketing je zlo :)
paulcz
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 8. 2010 13:55

Nepopírám z čeho je mm.cz živená a že se prostě píše o tom na co lidi klikají, já jen konstatuji, že z mého pohledu to pro mne přerostlo nějakou mez a to je vše.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 8. 2010 16:33

Souhlas se Šnekáčem. Mobilmanii si neplatím stejně jako třeba Novu a tak se nezlobím že preferuje to co zaujme víc lidí a jiné lidi než jsem já. On mě naštěstí nikdo nenutí vše číst a na vše reagovat.

-- 29. 8. 2010 17:35 --

paulcz píše:Nějak to nechápu, když je článek s vysokou návštěvností, ale zároveň s 50ti procenty negativních komentů a lidi ten produkt štve tak to je stále dobrý ? Marketing je zlo :)

Tak ono jen zlomek lidí co čtou nějaký článek, blog, fórum má potřebu se k tomu nějak vyjadřovat, psát komentáře či klikat na hodnocení.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Frank123 29. 8. 2010 17:00

sry ale mám pocit že v MM chrápou, takovejch novinek každej den okolo mobilů a v posledních dnech tady na MM jen iPhone...mně to osobně nevadí, rád si to vše přečtu, ale netočí se celej svět jen okolo iPhone, nebo alespoň na zahraničních serverech ne, chápu že v ČR je iPhone čerstvá novinka a každej z toho telefonu má orgasmus i já, ale jestli se člověk opravdu aktivně zajímá o mobily a novinky kolem nich, tak MM musí být ten poslední server na který v tuto chvílí zavítá. Ať tu ty články o iPhone jsou, klidně ať je jich tu 100 za den, ale ať je to nějak vyvážený...snad každej z vás tady vidíte na zahraničních serverech ty novinky co tam jsou každej den a tady? já jen doufám, že to je tím, že jsou ještě prázdniny a máte dovolenou a od září to bude něco jinýho.
Frank123
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 29. 8. 2010 17:30

Opravdu nemá smysl to hrotit, nasnadě je otázka, vadí někomu iPhone ? Tak jsou i jiné tuzemské stránky zabývající se mobilními telefony. Někam vlezu uvidím ten a ten obsah, tak zase vylezu pryč a půjdu jinam, kde si přečtu články zaměřené na jiný obsah. Jak jednoduché a prosté.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frank123 29. 8. 2010 17:42

Však vpohodě :-) mně iphone nevadí, však jsem si ho i koupil, jen jsem napsal jak to vidim a že když to takhle půjde dál, tak se vážně může mobilmania přejmenovat na iphonemanii.
Frank123
Junior

Odeslat příspěvekod carlooser 29. 8. 2010 17:56

Myšpulín: Tak Novu si chlapče rozhodně neplatíš.

Mě jen překvapuje, že se někteří diví, jak je možné, že se pořád opakují články o iPhone. Čím víc budete klikat a nadávat, tím víc jich bude. 8-D Což mě třeba vůbec nevadí.
carlooser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 8. 2010 18:05

myšpulín píše:...Mobilmanii si neplatím stejně jako třeba Novu a tak se nezlobím že preferuje to co zaujme víc lidí a jiné lidi než jsem já...

Myšleno, že neplatím ani Mobilmanii ani Novu.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod carlooser 29. 8. 2010 18:15

Omlouvám se, špatně jsem pochopil :-[
carlooser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 8. 2010 18:26

Jak tu někdo psal - ani mně nevadí, že se o iP hodně píše. Ať si klidně píše jak moc chce, chápu že lidi to čtou. Ale štve mě, že je to na úkor informací o jiných telefonech či službách.
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 29. 8. 2010 19:01

tak za me ma mm palec dolu. uz je toho vazne moc!
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 29. 8. 2010 20:16

no asi tak no

Obrázek
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 8. 2010 20:30

Jo, to se mi dnes taky zobrazilo na hlavní stránce MM
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 8. 2010 20:32

Z těch 5 článků o iPhonu jsi očividně čtyři otevřel, čímž jsi zvedl číslo popularity článků o iPhonu na MM celkově. Jen tak dál a ještě týden nebudeme vědět, že existují i nějaké jiné telefony. ;-)

-- 29. 8. 2010 21:40:07 --

Mimojiné - všimněte si spodního boxíku tady na fóru: 7 článků o iPhone 4 a jeden prolink z AutoRevue.
Deleted user

Odeslat příspěvekod freddy158158 29. 8. 2010 20:38

šlo by něco udělat či změnit aby tu nebyl každej prd o IP4?..není vám to už trapný? .. 8-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků