je server mobilmania ještě o mobilech?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Demultiplexor 9. 8. 2017 10:23

Dobrý den,
mobilmanii navštěvuji už spoustu let, ale poslední dobou jde podle mě úroveň mobilmanie (ale i živě) dolů.

Dnešní screenshot, ze kterého vůbec není poznat, že jsem na webu zabývající se mobilní technologií.
http://www.imagehosting.cz/?v=mobilmania.png

Zkrátka je zde plno věcí, které nesouvisejí s mobilními technologiemi, nebo jen okrajově. Hodně článů má bulvární nadpisy, jsou zde promíchané články z ostatních webů (takže začíná být jedno, jestli jsem na živě, mobilmanii, vtm...) plus spoustu reklam.

Když se zavzpomínám nad tím, jak vypadala mobilmania, živě před pár lety (ještě před redesignem) - tím myslím obsahově - byla radost ji číst. V dnešní době ten pocit vůbec nemám a nejhorší je, že dle mého to má sestupnou tendenci.
Demultiplexor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 9. 8. 2017 11:35

Tak je to takové všeobecné, vše se postpupem času mění. I mě se někdy zdá, že je to horší, ale web o mobilní technologii samozřejmě stále je. To, že tu bývají články, které se i z mého pohledu na web o mob. komunikaci nehodí, se zdá i mě, ale to spíše souvisí s redakční provázaností. Bulvární nápisy jsou trend dnešní doby, jak zaujmout a získat čtenost článku. A reklama je všudypřítomná, s tím se nic nenadělá, v dnešní době to takhle funguje a platby za reklamu jsou nedílnou součástí celkového fungování webu. Jen se někdy obávám, že jednou přijde doba, jako to bylo v nějakém filmu (teď si nevzpomenu přesně, možná Demolition Man), kdy tam jeden druhému říká, že je to už tolik reklam, že o většině z nich nikdo neví, na jaký výrobek, službu, nebo na co vlastně jsou :hm )
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 8. 2017 12:17

re:Demultiplexor
Zajimavy, ja uz reklamu na tomto webu nevidel ani nepamatuji.Doporucuji se zaridit stejně, potom pujdou mimo tebe takovy veci.Plus razantne prehlednejsi, rychlejsi nacitani a bezpecnejsi obecne protoze scripty spoustejici reklamy posles kam slunce nesviti.To ma obecne dobrej vliv na bezpecnost, ty same scripty jde jinde pouzit uz k vecem ktere az tak legracni jako reklama nejsou.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 9. 8. 2017 12:27

opasino píše:Tak je to takové všeobecné, vše se postpupem času mění. I mě se někdy zdá, že je to horší, ale web o mobilní technologii samozřejmě stále je. To, že tu bývají články, které se i z mého pohledu na web o mob. komunikaci nehodí, se zdá i mě, ale to spíše souvisí s redakční provázaností. Bulvární nápisy jsou trend dnešní doby, jak zaujmout a získat čtenost článku. A reklama je všudypřítomná, s tím se nic nenadělá, v dnešní době to takhle funguje a platby za reklamu jsou nedílnou součástí celkového fungování webu. Jen se někdy obávám, že jednou přijde doba, jako to bylo v nějakém filmu (teď si nevzpomenu přesně, možná Demolition Man), kdy tam jeden druhému říká, že je to už tolik reklam, že o většině z nich nikdo neví, na jaký výrobek, službu, nebo na co vlastně jsou :hm )


Film byl Návrat do budoucnosti 2. :-)

Ve vsem s tebou souhlasím.
monthy22
Junior



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků