Xiaomi Redmi 6 - pomoc s exchange

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 26. 12. 2018 22:51

Quick ball je plovoucí prvek pro rychlý přístup k oblíbeným funkcím, nejlepší je to vyzkoušet, ono tě to nekousne....
roy1
Pokročilý


Odeslat příspěvekod audis 27. 12. 2018 10:47

Děkuji.

Proč video přehrávač od výrobce potřebuje přístup do telefonních hovorů? Podivných požadavků na oprávnění od aplikací od výrobce bylo více. Co to má znamenat?
Jestli to je to, na co to vypadá, tak Huawei bledne vzteky závistí.
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 27. 12. 2018 13:42

Trošku paranoidní, ne? Ty bys byl rád kdyby si se díval na video a při tom by ses nedozvěděl kdo ti volá, asi ne že?
BTW oprávnění co se ti nelíbí povypínej, pak si ale nestěžuj, že něco nefunguje.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 28. 12. 2018 18:50

Jo to je pravda vlastně. Díky.

8.
Spoustim defaultni app počasí a kde po mně ručně chce vyhledat město. Já myslel, že počasí si samo načte polohu. Jak mám nastavit, aby si sám určil polohu podle Poloha?

Položku GPS mám na Vysoká přesnost, telefon je zapnutý 3 dny a už byl i venku. Google mapy zobrazující polohu správně.

-- 28 pro 2018 18:57 --

9.
Jak odinstalovat nebo zakázat aplikaci Disk od Google? Našel jsem kde se odinst jiné aplikace, ale tato mezi nimi není. Věřím že problém bude cetnejsi. Prostě aby neprekazely...
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 29. 12. 2018 14:07

Nevymyslim si jen tak z pleziru, vše co chci mi fungovalo na 3 roky starém Asus (android 5). A protože mi to vyhovovalo, chci to tak nastavit i na xiaomi. Nechci toho zas tak moc. Dříve to byl standard.
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 29. 12. 2018 16:30

Pokud by stačilo vypnout zálohování GoogleDisk tak NASTAVENÍ/GOOGLE/ZÁLOHA/ vypnout zálohování
Taky v NASTAVENÍ/ NAINSTALOVANÉ APLIKACE/DISK/ všechno zakázat, povypínat
Ve spuštěné aplikaci DISK v nastavení všechno vypnout.
Případně v NASTAVENÍ/POVOLENÍ/SPRÁVA POVOLENÍ/ÚLOŽIŠTĚ/ vypnout DISK ;-)
Aplikaci jako takovou neodinstaluješ, jen aktualizace. :-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 2. 3. 2019 17:34

Tím komunitním forem pro pomoc jste mysleli toto? http://www.miuios.cz ?
Tam jsem psal před 14 dny, bez reakce, mrtvo jako sobotní noc v prudérově.

-- 02 bře 2019 18:16 --

Jinak teda xiaomi nedoporučuji pro bfu a ženské. Miliardy nastavení nenapsano co to dělá (u Asus pouze miliony, různé povolení, oprávnění, povolení oprávnění) , defaultní aplikace nelze deaktivovat nebo odinstalovat (u Asus šlo aspoň jedno a Asus byl ve své době kritizován za balast - nechapu). Domácí obrazovky nerotuji dokola plus je tam jedna obrazovka napevno úplně v vlevo s omezenými možnostmi přizpůsobení , která nejde odstranit. Balastu a nastavení je nevsimano, fotí to pěkně za ty Prachy, tak dobrý. Ale jsem zklamán. Pro sebe bych to nechtěl (bfu).

-- 05 kvě 2019 21:18 --

jak se u Xiaomi redmi6 zneviditelní bluetooth? BT mám zapnuto, je viditelný (což nechci) a já nevidím žádné nastavovátko, aby byl zapnutý a neviditelný.

-- 05 kvě 2019 21:39 --

jak se u Xiaomi redmi6 nastaví bluetooth do neviditelného režimu? BT mám zapnutý, je viditelný (což nechci) a nemužu najít klikátko pro skrytí. děkuji za radu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků