BlackBerry launcher & more

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Paja-indian 6. 9. 2018 14:42

Dobrý den všem. Hledám pro manželku náhradu za BB z10. Oblíbila si několik vychytávek z BB OS10.3 a tak se chci zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tím, jak vypadá BB launcher na jiných telefonech, než těch nových od TCL (ty se moc nepozdávají fotoschopnostmi a použitými čipsety jen SD řady 620). Ideální by bylo, kdyby někdo měl vyzkoušeno na Sony Xperia XZ1 či XZ2. To, co bychom chtěli předem vědět je, jak takto doinstalované funguje BB HUB a ovládání telefonu potažením prstu od spodní lišty. Najde se někdo, kdo má vyzkoušeno?
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 8. 9. 2018 17:58

Doufal jsem, že třeba někdo zkoušel BB Launcher na jiném než BB telefonu. Třeba na zařízeních s čistým androidem...?
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 8. 9. 2018 19:03

Nefunguje
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paja-indian 8. 9. 2018 20:24

Konečně nějaká informace. Takže vychytávky BB lze dostat jen BB (TCL) telefonech, to jsem nečekal...
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 9. 9. 2018 09:02

Hub ako taký funguje, integrácia aplikácií do Hubu tiež ale gestá nie, tie nefungujú ani na telefónoch od TCL.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paja-indian 9. 9. 2018 14:22

peter34 píše:Hub ako taký funguje, integrácia aplikácií do Hubu tiež ale gestá nie, tie nefungujú ani na telefónoch od TCL.

Díky. To mě překvapuje, proč takto intuitivní gesta nezachovali... Tak zatím budu nad náhradou BB z10 ještě dumat.
Paja-indian
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků