Xiaomi Pocophone F1 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zower 14. 3. 2019 20:23

Ahoj, řeším teď s pocophonem takovej problém a potřeboval bych pomoc někoho kdo telefon taky má. Jde konkrétně o pištivý tón při hovorech ať už přes operátora nebo přes whatsapp, v sekcích kdy je ticho, je jedno jestli při vyzvánění nebo v průběhu hovoru, je slyšet na pozadí vysoký tón (jen mélo slyšitelný, ale není tam prostě ticho) a tenhle jev jde nahrát když při hovoru zapnu recorder - nahrávač zvuku, byl by někdo tak hodný a nahrál to - stačí fakt jen 20 vteřin "ticha" a případně mi poslal odkaz na stažení do soukromý zprávy? Jestli to dělaj všechny pocophony nebo je ten můj vadný kus? Věřim, že se jedná o něco čeho si né každý všimne, je to slyšet fakt jenom když je člověk doma kde není slyšet nic jinýho, na ulici nebo někde kde je ruch si toho nevšimnu. Ale jak jsem to jednou zjistil pokaždý se na to při hovoru zaměřim.

Kdo byste byl tak hodnej a nahrál mi to, budu rád, předem moc dík
zower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 3. 2019 15:59

Xiaomi představilo Game Turbo, dostupnost je zatím jen pro Poco F1

https://www.dotekomanie.cz/2019/03/xiao ... o-poco-f1/

-- 3. 4. 2019 10:36 --

Aktualizace Poco Launcheru přináší populární tmavý režim

Xiaomi do Obchodu Play vypouští Pocophone F1 launcher
Samotný tmavý režim nebude z energetického hlediska samotnému Pocophonu F1 nijak užitečný, neboť nedisponuje OLED displejem

Obrázek

-- 5. 4. 2019 15:22 --

Pocophone F1 dostává objemnou stabilní aktualizaci plnou novinek
- 4k recording at 60FPS
-Game Turbo Mode
-Widevine L1 support
-Latest security patch
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 1. 5. 2019 00:25

Tak od pátku jsem majitelem tohoto telefonu. Přešel jsem z Xiaomi Mi Mix. Po pár dnech používání naprostá spokojenost s rychlostí i s fotkami. Kvalita hovorů dobrá, nahrávání hovorů perfektní a co mě opravdu baví je odemykaní obličejem automaticky po zvednutí telefonu a to i za tmy. Dobrá věc i vypnutí dvojím poklepáním. Výdrž baterie skvělá a bude ještě lepší. Akorát ten výřez, ale co sedá dělat. Ze zadu to není kdoví jaký krasavec, ale už jsou objednaný 4 pouzdra a hned to bude vypadat ještě lépe. No a pořizovací cena 6300,- je vrcholem. :-)) ;-)

-- 13. 5. 2019 11:06 --

V Datartu nyní mají modrouverzi 6/128za 6999kč, což je skvělá cena. ;-) ;-)
https://www.datart.cz/mobilni-telefon-x ... 19992.html
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 6. 2019 11:46

Pocophone F1 obdržel květnový bezpečnostní update. Na cestě je Android Q
https://smartmania.cz/pocophone-f1-obdrzel-kvetnovy-bezpecnostni-update-na-ceste-je-android-q/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre212 6. 7. 2019 19:35

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať prečo mi prestal ísť horný reproduktor pri volaní? Keď volám s niekym tak mi hneď zapne dolný reproduktor a horný mi nechce ísť. Skúšal som aj stereo hudbu a vtedy ho spustí a normálne hrá horný reproduktor, telefón mi nepadol ani žiadno inak mechanicky nepoškodil.
andre212
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 9. 2019 16:46

Pocophone F1 dostane aktualizaci na MIUI 11
https://www.mojandroid.sk/pocophone-f1- ... potvrdene/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 10. 2019 13:10

Pocophone F1 má stabilní MIUI 11, je však založená na Android Pie

Obrázek

Aktualizace MIUI 11 obsahuje i bezpečnostní záplatu pro říjen a zatím je šířena postupně. Údajně ji dostali někteří uživatelé v Itálii, ostatní si na ni budou muset ještě chvíli počkat. Distribuce probíhá via OTA a aktualizační balíček je poměrně velký, a to až 1,8 GB. Je přislíbeno, že aktualizace na Android 10 by pro Pocophone měla dorazit do konce roku. Doufejme.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 5. 11. 2019 23:54

Tak před chvilkou dorazila hláška o nové aktualizaci, tak ji stáhnu a uvidím jestli poznám rozdíly. ;-)

-- 28. 11. 2019 14:02 --

Dámy a pánové. Loučím se s Vámi a přecházím do sekce Mi 9T který jsem dnes dostal. Pocophone F1 poletí do světa. Jinak naprostá spokojenost s tímto telefonem. :-D ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 1. 2020 08:10

Poco F1 dostává aktualizaci na Adnroid 10. Někteří uživatelé ji už mají.

Aktualizace má označení 11.0.4.0QEJMIXM a její velikost je zhruba 1,9 GB. Kromě operačního systému Android 10 a všech jeho funkcí nabízí také několik vylepšení a optimalizací. Nechybí ani bezpečnostní záplata za měsíc leden/január 2020.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 23. 1. 2020 14:51

Co nahrávání hovorů, je tam?
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 2. 2020 11:46

Se systémem Android 10 přichází hned několik novinek v čele s podporou tmavého režimu. Zmínit musíme i navigací gesty ve stylu iOS, vylepšené uživatelské rozhraní, ovládací prvky pro lepší ochrany osobních údajů a režim pro lepší soustředění.

Aktualizace přichází tradičně formou OTA („Over The Air“ – tedy vzduchem) a bude uvolňována v postupně v několika etapách. Pokud nechcete čekat, až na váš telefon přijde řada, můžete si ji nainstalovat pomocí aplikace Downmi

-- 5. 2. 2020 10:23 --

První systémová aktualizace skrze Obchod Play zamířila na Poco F1

Obchod Play a systémová aktualizace
Právě Google Mainline má přinést možnost aktualizace mobilu skrze Obchod Play, ale zde by se jednalo jen o ty nejkritičtější chybí a jejich opravy. Doposud jsme nemělo možnost vidět tento způsob aktualizace na jakémkoliv mobilní telefonu, ale zřejmě jsme se dočkal

Uživatelé smartphonu Pocophone F1 zaznamenali aktualizaci skrze Obchod Play, přičemž její velikost je pouze 6,3 KB. Jedná se tedy jen o menší bezpečnostní opravu, přičemž snímek obrazovky níže uvádí, že aktualizace pochází přímo od Googlu. Zde je nutné podotknout, že mobil Poco F1 nemá Android One, tedy čistou podobu systému, o kterou by se výhradně Google staral.

Obrázek

Je tedy otázkou, jestli bezpečnostní oprava pochází přímo od Googlu, nebo se jedná o společnou práci společností Poco a Google. Tak či onak, jedná se o první výskyt tohoto způsobu aktualizace mobilu.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků