Xiaomi Mi A2 /Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 12. 2018 22:57

Xiaomi A2 nebo Huawei P10 lite? Jak jsou na tom, co se týče chlazení? Kamarád mě tvrdil, že mu servisák tvrdil, že Huawei je na tom lépe, protože má chladící pastu. Takže se nepřehřívá a může využít výkon nejen papírově. :D
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 12. 2018 23:28

Xiaomi Mi A2 Lite dostává update na Android 9 Pie

https://xiaomimobile.cz/blog/telefon-xi ... -lite-pie/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s5230user 24. 12. 2018 10:20

Ahojte, má niekto aktualizáciu v Mi A2 Lite na Android Pie a môžete potvrdiť, že už funguje FM rádio?
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 25. 12. 2018 11:22

Právě se mi telefon aktualizuje (sám od sebe). Tak dám vědět.

EDIT: aktualizace proběhla zcela standardně, FM rádio funguje opět obvyklým způsobem (tedy do drátových sluchátek, která slouží zároveň jako anténa)
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 25. 12. 2018 16:09

Jde u toho rádia použít sluchátka jako anténu a pouštět přes repro? Toto mi umožňuje pracovní krám Blackview.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 25. 12. 2018 18:37

Ano.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danielkop 25. 12. 2018 23:14

Ahoj,

tak Ježíšek také donesl Xiaomi Mi A2 Lite a měl bych k tomu pár dotazů (oni to jsou spíše obecné dotazy,ale házím to sem, když to je na Mi A2 Lite..)

1) nainstaloval jsem si My Data Manager, udělil všechna oprávnění, dokonce zakázal i jakoukoli úsporu baterie, ale nepočítá to stažená data přes mobilní síť.... přes Wifi to celkem počítá. Jinak GlassWire, což je podobná aplikace, ta data počítá.... neví někdo co s tím může být?

2) je možno nějak jednoduše prohodit šipku Zpět a tlačítko Poslední aplikace? ideálně ne aplikací Button Mapper ... jestli je to přímo někde v systému?

3) v kontaktech přes aplikaci "telefon" jsou všechny kontakty "zdvojené" ... zobrazují se tam i "Whatsapp" kontakty. Přitom v aplikaci Kontakty je to vše pouze 1x ... nevíte jak zařídit, aby se i v kontaktech přes "Telefon" zobrazovalo vše jen 1x?

díky
dan
danielkop
Junior

Odeslat příspěvekod peter316 31. 12. 2018 21:42

Zdravím, mám mi a2 aktualizovaný na android pie pričom hneď pri aktualizovaní písalo, ze bude aj navigácia gestami, no zatiaľ ako sa snažím ju nikde v nastaveniach nemôžem nájsť. Viete niekto poradiť? Ďakujem.
peter316
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 1. 2019 10:12

Xiaomi Mi A2/Mi A2 Lite se po updatu na Android 9 Pie nepřipojí k Wi-Fi, pokud používáte Wi-Fi router s filtrem MAC adres

https://xiaomimobile.cz/blog/xiaomi-mi- ... i-k-wi-fi/
Naposledy upravil Nick Cave dne 3. 1. 2019 16:27, celkově upraveno 1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 3. 1. 2019 10:37

Četl si to vůbec?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 1. 2019 10:45

Četl, proč se ptáš?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 3. 1. 2019 14:01

Tak si uprav to cos k tomu opsal, takhle je to dost zavádějící.
Edit : :tleskani
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LordOfHoovers 4. 1. 2019 08:46

Mám stejný problém jako "danielkop"
-v kontaktech přes aplikaci "telefon" jsou všechny kontakty "zdvojené" ... zobrazují se tam i "Whatsapp" kontakty. Přitom v aplikaci Kontakty je to vše pouze 1x ... nevíte jak zařídit, aby se i v kontaktech přes "Telefon" zobrazovalo vše jen 1x?
LordOfHoovers
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 1. 2019 09:32

Xiaomi Mi A2 zlevňuje. 64GB verzi seženete pod pět tisíc
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danielkop 5. 1. 2019 15:32

LordOfHoovers píše:Mám stejný problém jako "danielkop"
-v kontaktech přes aplikaci "telefon" jsou všechny kontakty "zdvojené" ... zobrazují se tam i "Whatsapp" kontakty. Přitom v aplikaci Kontakty je to vše pouze 1x ... nevíte jak zařídit, aby se i v kontaktech přes "Telefon" zobrazovalo vše jen 1x?


ja to vyresil stazenim jineho Dialeru.... konkretne "True Phone Dialer&Contacts"... ma to hodne moznosti nastaveni a mimo jine se da nastavit, aby se nezobrazovali WhatsApp kontakty.... takze za me toto vyresenoa tento druhy Dialer mi prijde jako lepsi, nez ten puvodni

Co ta sipka a tlacitko zpet? nevi nekdo, jak je prohodit?

diky
danielkop
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků