Xiaomi Redmi Note 4 Global - hudba

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod svooka 15. 5. 2018 20:20

prosím o radu jak dostat hudbu z PC do mobilu? Děkuji
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod riki 15. 5. 2018 22:55

Jako fakt?? Kabelem? Na kartu? Přes wifi FTP serever,někdo si jí posílá emailem...co je to za mobil??? ...nejdříve bych použil Google ,je tam toho dost...vše je jednoduchý...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svooka 16. 5. 2018 05:03

titulek je Xiaomi Redmi Note 4 Global - hudba stačí číst. Kabelem Propojím a nic se nezobrazí, Jasně,že jsem hledal. Když nechceš poradit, Tak aspoň nepruď
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 5. 2018 06:13

wifidirect, es file explorer, potazmo samba, pouhym pripojenim kabelu pokud majiteli smartphonu je jasne ze nesmi mit aktivni nabidku typu - pouze nabijeni, coz bys zjistil za 20 vterin pri trose snahy typu RTFM...Trochu te zaprudim, az budes pracovat budes muset samostatne resit mnohem tezsi orisky, pokud to nezvladnes, budes delat pouze prace typu podej, vlož.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wulfher 16. 5. 2018 06:20

když připojíš mobil k pc tak musíš ještě v mobilu "stáhnout prstem notifikační roletku" a klepnout na USB a z položky nabíjení přepnout na přenos souborů. Pak se ti mobil z pc odhlásí a zase přihlásí a už se do něj přes průzkumníka dostaneš.

tady máš návod v ENG:
1. Unlock your Android device.
2. With a USB cable, connect your device to your computer.
3. On your device, tap the "USB for..." notification.
4. Select Transfer files.
5. A file transfer window will open on your computer. Use it to drag files.
6. When you're done, eject your device from Windows.
7. Unplug the USB cable.
Wulfher
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod roy1 16. 5. 2018 13:40

A co za radu čekáš? Dostals přesný popis, připoj kábl, stáhni lištu nastav mtp a kopiruj svou kradenou hudbu. Pokud něčemu nerozumíš tak režim UTFG.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod svooka 24. 5. 2018 21:38

tak mě dal tento MT docela zabrat, ale i jako důchodce jsem si nakonec poradil. Díky za rady a android maniakovi říkám o moje pracovní úspěchy se neboj. Dík
svooka
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků