ně kouzelnické variace na Call of Duty
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743164467, 'reklama19_webu_cz10' => 1711632072, 'reklama19_webu_cz3' => 1711632076, 'reklama19_webu_cz7' => 1711632079, 'reklama19_webu_cz6' => 1711632082, ) ?> Mobiola Gaia a testování výdrže - MobilMania.cz

Mobiola Gaia a testování výdrže

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 13. 1. 2018 02:29

Většinou testuji mobilní telefony od společností Huawei a Sony, občas ale vyzkouším také Apple iPhone X. Do rukou se mi ale teď náhodou dostal mobilní telefon Mobiola Gaia (pro mě naprosto neznámá značka) a jednou z hlavních výhod (kromě nízké ceny) má být baterie s kapacitou 5000 mAh. Rozhodl jsem se trochu výdrž prověřit ve dvou testech. V tom prvním je telefon jen na příjmu a jinak s ním nepracuji, zajímat mě bude, kolik dní takto vydrží. Už je zapnutý od 31. prosince a baterie zatím drží, pokud bych tedy jel mimo civilizaci a potřeboval být na příjmu, je to zajímavá volba (powerbanka má samozřejmě také svoje kouzlo, ale je to věc navíc). Ve druhém testu pak chci naopak vyzkoušet výdrž při zátěži (možná PoGo). Kolik dní na příjmu podle vás telefon vydrží?

https://youtu.be/gecLWaoY8RA
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 6. 2. 2018 14:26

Mobiola Gaia zvládla 26 dní na jedno nabití v pohotovostním režimu

https://youtu.be/cND8PNq_1OE
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků