Asus Zenfone Max /Plus/Pro (M1) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Levisek 23. 1. 2019 16:51

Já nainstaloval bez problému. Na ten screen si stěžuje ale víc lidí. Po restartu jim displej prý zase funguje.

Omezenec: máš Zenmotion zapnuté nebo vypnuté?
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 24. 1. 2019 00:25

Aktualizace bez problémů...problém bude asi jen u někoho...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 24. 1. 2019 05:20

Také aktualizováno a bez problémů.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Levisek 24. 1. 2019 14:20

Jinak můj problém s BT byl již vyřešen, hraje to už bez sekání. S Garminy už to také komunikuje bez problému. Baterka je výborná.

Ještě vyřešit dvojité kontakty, dlouho trvá než se zobrazí druhý přichozi hovor během hovoru, i když v uchu už ho dávno slyším.
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 24. 1. 2019 15:05

A kde máš uloženy kontakty?
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Levisek 24. 1. 2019 15:12

Jak to myslíš kde mám kontakty. Používám Google účet na ukládání a synchronizaci. Ale jakmile třeba přidám Skype nebo třeba se mi přidá Google duo účet tak se mi některý kontakty zdvojí. Tzn mám pak jméno kde je uložené číslo a Whatsapp a pod tím to stejne jméno ve kterém je také číslo a třeba Skype kontakt. Prostě se nesjednoti pod jedno jméno. Telefony předtím toto dělaly automaticky.
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 24. 1. 2019 15:58

Ptám se proto, že někdo má kontakty uloženy na googlu, v telefonu a i na SIM. A na kontakty používáš aplikaci Google kontakty?
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Levisek 24. 1. 2019 16:02

Ajo tak to já vím, jisté že to mám jen na googlu. Používám jen vestavěné kontakty a přes ně to dávám do telefonu. Určitě je nemám uložené 2x. To prostě neumí u mě dát pod jedno jméno např WhatsApp, Skype a duo kontakt
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 24. 1. 2019 16:04

Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Levisek 24. 1. 2019 16:13

Já radši kdyby mi to opravili. Zkoušel jsem i spojovac+, to fungovalo pár dní, pak se to zas rozhodilo. Napsal jsem jim to na zentalk
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2019 17:01

Čistě jen dotaz, už jsem to tady jednou u Max Pro řešil, bez úspěchu:
Podařilo se někomu odstranit ten google kanál, co je nalevo od hlavní plochy? Objeví se přes celou obrazovku přií potažení z hlavní plochy do prava.
anonymni

Odeslat příspěvekod daja33 24. 1. 2019 19:01

Jsem na tom stejně u všech předchozích telefonů mi to šlo,stačilo podržet prst na ploše a vyskočila ikona nastavení plochy.
Na Asusu mi to nejde.Je tam jiná nabídka.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2019 19:05

Nainstalovat jiný launcher?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daja33 24. 1. 2019 19:11

Ne,tak nějak mi vyhovuje stávající až na tohle.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2019 19:52

Android má jednu z největších výhod v tom, že umožňuje uživateli x možností customizace, za každou aplikaci lze najít spoustu jiných, které mohou fungovat lépe
Není důvod trvat na jedné aplikaci, když je možnost vyzkoušet x jiných a pokud se mi nic nehodí, vždy se lze vrátit k té předešlé
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků