Ikona na Xiaomi Redmi 4x

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod skuziv 29. 11. 2017 08:19

Zdravim,
chcel by som si dat na plochu telefonu samostatnu ikonu "kontakty", ale sa mi to nedari. Momentalne je uvedena ikona zlucena aj s dalsimi v jednej ikone "nastroje". Telefon je Xiaomi Redmi 4x.
Telefon s Androidom mam prvy krat v ruke, takze viem na nom telefonovat a pisat SMS. Navod k telefonu je vlastne ziadny. Viete mi poradit, ci sa to da?
Diky
skuziv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2017 09:06

opravdu nelze tu ikonu rozkliknout a přetáhnout na plochu? divné, protože toto umí každý launcher
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 29. 11. 2017 09:10

najeď si na kontakt poté vpravo úplně nahoře jsou 3 svislé tečky, klikni,rozbalí se ti menu a vyber připnout na domovskou obrazovku, je tam na výběr víc nabídek, zvol tu která ti nejvíc vyhovuje, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 29. 11. 2017 09:14

Nastroje je Folder, nebo-li slozka. Otevri ji, a prstem dlouze podrz na ikone Kontakty a pretahni ji na plochu. Voila...
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skuziv 29. 11. 2017 10:16

pre Katikakus, to som uz skusal a neslo to a teraz som to zase skusil a ide. Diki pekne, asi si mi na dialku nejak nastavil telefon. :-)

-- 29. 11. 2017 10:25 --

Este sa spytam, prstom sa da strankovat na obrazovke. Daju sa presunut ikony napr aj z druhej strany na prvu a pod?
skuziv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 29. 11. 2017 11:04

Samozřejmě,jen na stránce kam ji chceš přesunout musíš mít volné místo.
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků