Xiaomi Redmi Note 5-nový král mainstreamu?

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mnavri 25. 6. 2018 06:49

Zdravím,
nově mám tenhle telefon a zatím se mi nepodařilo změnit barvu oznamovaci diody.
Vše mi oznamuje bile, když v jednotlivych aplikacích mam nastaveny jiné barvy.
Poradíte mi, kde je chybka?
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 25. 6. 2018 07:23

Jestli to nebude tím, že dioda je jednobarevná.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 25. 6. 2018 08:33

Pak to pujde jen lihovkou :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 27. 6. 2018 14:31

Xiaomi Redmi Note 5 nabízí zajímavý poměr cena versus výkon

https://youtu.be/jnG5_LQU-EE
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 15:57

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 8. 2018 14:53

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazda323 31. 8. 2018 21:59

Reálně nabijim kolem 2 hodin, ale po připojení nabíječky mobil ukazuje čas do plného nabití vždy o dost delší - asi 3 až 4 hod. Máte to taky tak?
mazda323
Junior

Odeslat příspěvekod Hulk-X 1. 9. 2018 15:19

Včera jsem nabíjel rychlonabíječkou a mobil hlásil cca kolem hodiny. Nabíjel jsem z 50%. Po nějakých 30-40 minutách jsem nakoukl a hodlal nabíječku odpojit. Stav baterie byl na 100%. To je typický příklad jak nabíjení funguje. Běžnou pomalou nabíječkou nabíjím asi lehce přes 2 hodiny, mobil hlásí na začátku předpokládaný čas asi o necelou třetinu vyšší. Při rychlém nabíjení je předpokládaný čas kolem dvou hodin, 100-120 minut. Reálně je baterie nabitá po 1,5 hodině. Moje odhady vychází z běžného používání, nikdy jsem to neměřil. Taky mě to překvapilo ale beru to jakože Xiaomi je pesimista a pak chce udělat uživateli asi radost tím, že je rychlejší než původně tvrdil.

Napadá mě celkem logické vysvětlení. Pokud displej svítí, odčerpává určitou část energie. Takže pokud baterie "pracuje", zdá se čas nabíjení delší, jelikož ho systém vypočítá z aktuálního stavu, tj. s rozsvíceným displejem případně spuštěnou aplikací. V klidovém zhasnutém stavu se ovšem baterie nijak nenamáhá a nabíjení je tak efektivnější, tj. čas nabíjení je kratší. Je to jen má teorie a domněnka. Každopádně to co jsi popsal je normální. Možná nějaká aktualizace vyřeší tento "problém", ale vlastně to není potřeba.
Hulk-X
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 9. 2018 20:11

Xiaomi Redmi Note 5 v testu odolnosti. Jak obstál?

https://svetandroida.cz/test-odolnosti- ... 9244749396
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beriza 22. 9. 2018 20:25

Mám problém s připojením telefonu k počítači. V počítači se objeví, ale po rozkliknutí ikony telefonu, hlásí, že složka je prázdná. Když v nastavení telefonu zapnu připojení přes USB, tak telefon zmizí úplně. Chci si stáhnout fotky z telefonu a nemám šanci. Nevíte někdo, jak telefon nastavit?
beriza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 25. 9. 2018 11:59

Dělá to na všech USB stejně? Jaké dáš připojení přes USB,přenos souborů nebo fotografiíí. Dělá to u obou nabídek? Obrázek
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beriza 26. 9. 2018 20:10

Už je to v pohodě. Nějak jsem to rozchodila. Díky. Pro změnu řeším jiný problém. Nevím, jak nastavit, aby mi upozornění na platby a upozornění z banky chodily na tento telefon. Dříve jsem měla Samsung a i když je bez SIMky, upozornění mi tam chodí stále. Mám stejný účet google, stejnou e-mailovou adresu a přesto nemůžu Note přesvědčit, aby upozornění chodila sem.
beriza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 14. 10. 2018 14:09

Prosím, je tu někdo, kdo má Note 5 3GB RAM a hraje na tom Asphalt9? Funguje to? Děkuji
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 10. 2018 15:17

2Terminator3: Měl jsem, v pohodě fungoval :-) žádný extra rozdíl mezi 3 a 4GB verzí (po stránce výkonu) není.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 14. 10. 2018 18:22

Pecka, dík.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků