Xiaomi Redmi 4X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 3. 1. 2018 01:53

Na druhou stranu, jako telefon do 5'' bych jej koupil i dnes, kor když slevnil.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 1. 2018 10:41

roy1 píše:No ono Redmi 4x není zrovna novinka.

No tuším že první zmínky byly únor 2017

-- 03 led 2018, 10:50 --

polda píše:Na druhou stranu, jako telefon do 5'' bych jej koupil i dnes, kor když slevnil.

Myslím že za cenu necelé 4tisice, má málo konkurentů a poměr cena/výkon, je víc než dobrý.
Vzhledově je Redmi 4x trochu kopie/inspirace iPhone6 pěkně je to popsané zde: https://www.mobilizujeme.cz/clanky/rece ... edni-tridy
No ale Xiaomi se tím ani netají, že k Apple vzhlíží obdivuji je a nechávají se jim inspirovat.
Pár dalších vyrobců také, ale takhle naplno jako jejich šéf před časem to neříkají.
Každopádně jak padne 4x do ruky....poslepu a nebýt čtečky na zádech a HB vepředu, bych si jej s iphonem možná i spletl.

EDIT:
Ohledně killovani aplikaci, jak psal roy1 lze použít některý z režimu baterie třeba "optimalizace" a při něm jsou aplikace na pozadí ukončovány, vliv na výdrž tommit bude ale když pak musí znovu nabíhat, jestli to nakonec nevyjde nastejno.
Zmínka je o těchto režimech v recenzích, třeba v téhle popisující levnějšího brášku model 4A
https://www.svetandroida.cz/telefon-xiaomi-redmi-4a-recenze-201611/
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Cheetah007 10. 1. 2018 21:09

Jen info pro vlastníky 4x.
Zde probírány telefon jozboar dní nemám, vratilnjskenjej prodejci bez udání důvodu, v rámci 14 denní lhůty pro objednání přes internet.
Důvod celkem prostý, výpadky signálu 3G/4G internetu a i GSM.
Četl jsme to na Alze netýká se to pouze mě, ale buď je postižena jedná určitá série zde v EU nebo jej pár kusů z ní.
Těžko říct zda je vadný čip nebo sw problém.
Telefon jsme vrátil, někdy to šlo někdy ne.
Kdybych něj dál já reklamaci budu čekat 30 dní, takže asi takhle.
Jiný kupovat raději nebudu nechci se s tím znova zlobit.
Zatím nadále používám MotoX2014 a počkám s čím se vytasí Moto nebo Sony tento rok, nové xoerie přestavěné na CESu vypadají také slušně, uvidím později.
Zmínka o tomto problémů, je v diskuzi u výrobků na eshopu Alza a bylo to i na jednon eshopu viz odkazy na recenze v mém starším příspěvku.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 11. 1. 2018 09:55

Diskuze o aktualizacích přesunuta: viewtopic.php?f=12&t=1278046
mople71
Junior
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Mangalica 11. 1. 2018 12:11

Cheetah007 - Těžko říct, jestli se v nějaké serii stala chyba, já jsem žádný problém v tomto a vlastně ani v žádném jiném směru nezaznamenal.
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod polda 11. 1. 2018 12:49

Cheetah007 píše:Jen info pro vlastníky 4x.
Zde probírány telefon jozboar dní nemám, vratilnjskenjej prodejci bez udání důvodu, v rámci 14 denní lhůty pro objednání přes internet.
Důvod celkem prostý, výpadky signálu 3G/4G internetu a i GSM.
Četl jsme to na Alze netýká se to pouze mě, ale buď je postižena jedná určitá série zde v EU nebo jej pár kusů z ní.
Těžko říct zda je vadný čip nebo sw problém.
Telefon jsme vrátil, někdy to šlo někdy ne.
Kdybych něj dál já reklamaci budu čekat 30 dní, takže asi takhle.
Jiný kupovat raději nebudu nechci se s tím znova zlobit.
Zatím nadále používám MotoX2014 a počkám s čím se vytasí Moto nebo Sony tento rok, nové xoerie přestavěné na CESu vypadají také slušně, uvidím později.
Zmínka o tomto problémů, je v diskuzi u výrobků na eshopu Alza a bylo to i na jednon eshopu viz odkazy na recenze v mém starším příspěvku.



Asi jsem něco přehlédl ,diskusi na toto téma jsem neobjevil
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 1. 2018 13:16

Prostě vadný kus, ne? V rodině máme celkem 4 ks a bez problémů fungují.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 11. 1. 2018 16:55

polda
promiň odkaz/y hned dam

EDIT
Něco málo je tady asi uprostřed, víc bohužel.
Byl tam obsáhlý příspěvek jedné slečny ale správci jej nejspíše smazali bohužel Xiaomi Redmi 4X LTE 32GB Black: https://www.alza.cz/xiaomi-redmi-4x-lte?dq=4831322

Něco bude I zde samozřejmě kdo chce najde si jak se v tom přibírat nebudu
https://m.heureka.cz/mobilni-telefony/x ... ze/#f:1,20
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 11. 1. 2018 21:36

Nic zvláštního jsem nikde za celý půlden nenašel.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 12. 1. 2018 09:12

Na téma alze je o tom zmínka, obsáhlejší příspěvek však smazali.
Je to jedno prostě se to občas děje a stát může u kterékoliv jiné značky, tím bych to ukončil na nebudu to tu nadále plevelit
.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ikski 16. 1. 2018 22:26

Mam trochu problem. Redmi 4x + o2 predplacena karta. Zkousim LTE a ikdyz nahore u urovne signalu je znacka 4G rychlost zmerena na speedtestu je 0.6Mbps coz me prijde malo. Nejaky napad cim to je ?
ikski
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků