OnePlus 5 (5T) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 9. 9. 2017 12:18

robbert píše:K notasu se original kabelem nepripojis. Je určen jen k nabíjení nikoli přenosu dat.

To je zvláštní, mě to funguje. Aktuálně to mám ověřeno na originálním placatém kabelu, nikoliv na kulatém, který je součástí balení. S OP5 jsem totiž koupil rovnou druhou nabíječku a 100 cm kabel (dash charge bundle) a přišel mi placatý kabel, který se lépe skládá a má menší tendence se zamotat.

Až budu mít k dispozici kulatý, zkusím datový přenos na něm.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 9. 2017 12:28

Takze asi takto - precti si kolik mas prenosovou rychlost na lance - co tvuj router dava.potom kolik dava mobil a potom se mrkni kolik je maximalni zapis co zvlada karta s 10 class. Až toto budeš mit nastudovany,můžem klidně pokračovat..Jenom na okraj,muj router,je fakt že je špičkovej,zadnej tplink za 600 korun,zvlada větši přisun než je schopny zapisovat i napřiklad ssd disk.Většinou jsi na tom hůř ale rozhodně ne o tolik abys jakm ku.da furt doma někde hledal kabel,lozil k notasu a kabel zapojoval..
U souborů do nakejch 100 mega tam neni vubec o čem se bavit at maš router libovolnej :-)
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod CharisMatic 10. 9. 2017 09:01

:-) .. vzhledem k tomu, že jsem si do noťasu zazálohoval celou 32 GB SD kartu, tak mi příjde lepší to vzít kabelem.. ještě se podívám na nějaké ovladače pro W10 a USB-C.. jinak nevím...ani ťuk.. vůbec ten mobil nedetekuje...
CharisMatic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 9. 2017 09:49

Jak rikam,32 giga doma,kabel vs lan,rozdil nula.Pochopitelne predpoklad je umet aspon minimum,tzn. nastavit sambu nebo wifudirect a nemit komponenty typu router a sitova karta v notasu typu odpad..
Doma mam raspberry,tv s wifi,router,nas,notas,pc, ostatni cleny domacnosti nepocitam,vse bezdratove prenosy mezi nimi souborů..Kabel by byl napad z roku raz dva kdybych to tak resil.Tak nebo tak ti doporucuji nastudovat wifidirect,ten vyuzije kazdej kdo prenasi data mezi dvema zarizenimi co umi wifi.
NA OVLADACE se nedivej :-) ale stahni adb miniinstaler nebo cely sdk.Pak vlez v pc do powershellu zadej prikaz adb devices,v mobilu musi byt povoleny adb ladeni,odklikni autorizaci.Musi to probehnout jak ma a adb devices odpovedet ze vidi one. Ne? Kabel na prd,zvladne pouze nabijet.Uz jsem zazil.
Pokud bys mel doma wifi zarizeni s ac tak bezne umi 17,9 MB/s..pozor na pismenka a rozdil cteni,zapis.No a pak staci vzit lepsi sd a zmerit kolik umi v realu na prumernym usb radici pres kabl.Neni nic zvlastniho ze nedosahne na vyse zminovanou rychlost.S komponentama ktery pouzivaj stary wifi standarty narust rychlosti je o dost mensi,pichopitelne.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod CharisMatic 10. 9. 2017 13:23

Tak jsem nakonec rezignoval na kabel..a dal jsem na radu zkusit to přes wifinu... stáhnul jsem apku "wifi ftp server" spustil ho na mobilu a přes totalcommandera jsem se na něj připojil.. asi to bude trochu zdlouhavější, ale už kopíruju...
S tím kabelem mě to nicméně docela drtí... ;-)
CharisMatic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 9. 2017 13:37

Wifidirect ti nabidne vyssi prenosovou rychlost ale delej jak myslis..
U ONEPLUS mimochodem bez vlezeni do dev mode a povolenyho debugingu ses mohl na kabl jenom koukat u spousty verzi firmware..
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 10. 2017 23:00

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 10. 2017 01:03

OnePlus 5 prý už nesbírá data uživatelů
https://svetandroida.cz/oneplus-ustupuj ... 6791273708
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 11. 2017 12:15

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2017 18:39

Zabezpečení u smartphonu OnePlus se dá snadno obejít
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/zabe ... 9632658506
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 11. 2017 21:39

OnePlus se vyjádřil k problému se zabezpečením
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/onep ... 7003774442
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 11. 2017 21:52

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pavol52 19. 11. 2017 20:41

Ahoj, mám dotaz, má OnePlus5 (5T) funkciu zrkadlenie?
pavol52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2017 01:22

Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránka