Asus Zenfone Zoom S ZE553KL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 5. 2018 15:39

Ten odkaz mi nejde otevřít :(
Jak jsou na tom ta nepodsvícená tlačítka pod displejem, mají aspoň široký rozsah, aby se daly dobře ovládat?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 12. 5. 2018 16:22

Tak mě to jde teda otevřít normálně - zkopíruju do adresního řádku a potvrdím. Ty tlačítka fungují normálně, nemusí se trefit přímo na obrázek ale stačí i lehce vedle něj takže ovládání je v pohodě, aspoň já s tím nemám žádný problém. Oproti lg g4 mě trochu štve horší zvuk ve sluchátku při hovoru a na reprák ale zase taková tragédie to není i když upřímně u mobilu co stál původně přes 10 tisíc bych očekával lepší zvukový projev.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 5. 2018 17:30

Mě to na mobilu nejde.
Alza zase přihodila 100ks kolik toho ještě mají? :)
Začínám mít trochu podezření, že za těch 5tis. to asi nebude CZ distribuce
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 12. 5. 2018 19:27

Tak já se zkusím zeptat na té podpoře od asusu jestli to je cz distribuce nebo ne ale za tu cenu mi to je vcelku jedno. Nebo sem zkusím dát obrázek přímo do vlákna.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitt2002 12. 5. 2018 20:46

Da se nekde v nastaveni jednoduse prohodit,aby klevesa zpet byla vpravo?Diky Kitt

Tipuju,ze kvuli piktogramum to nepujde
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 5. 2018 22:35

Myslím, že s rootem by to šlo, stejně tak podsvícení
Jinak si můžeš najít apku, která přidá tlačítka na displej a tam si to nastavíš jak chceš :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 13. 5. 2018 08:52

Jak můžeš rootem zapnout podsvícení když tam nejsou diody?
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitt2002 13. 5. 2018 09:16

A jak jste se vlastne szili s prohozenyn ovladanim?Ono si clovek asi zvykne na vse,ale chvili to trva.Naposled jsem se ucil,kdyz mi menu tl zamenili s multitaskingem.Ale ted si rikam,ze to takhle melo byt porad.Ale proc nekdo prohazuje tl. Zpet doleva,tomu nerozumim.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 13. 5. 2018 09:30

Žádný problém se zvykem. Na lg g4 jsem si taky nastavil šipku vlevo takže přechod jsem teď neřešil i když se nad tím zamyslím, tak jako pravák bych měl mít logicky šipku vpravo :-D
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2018 13:34

Topes píše:Jak můžeš rootem zapnout podsvícení když tam nejsou diody?

Pravdu díš, tady by ani x rootu nepomohlo :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pátek13 13. 5. 2018 14:43

Tak co ten slabší příjem mobilního signálu a wifi, údajně i slabší zvuk při telefonování, v pohodě? Nějaké další nedostatky-chyby?
Co je to tedy za distribuci?
Dík.
Pátek13
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 13. 5. 2018 16:59

Signál nemohu posoudit, jsem Pražák a na místech kde je horší signál se nepohybuju takže nevím, zatím mám signál všude. WiFi je pomalejší ale mám lte 10 giga na měsíc tak když potřebuju rychle něco stáhnout tak přepnu na data a neřeším WiFi. Zvuk při hovoru bych uvítal trochu hlasitější ale mám teď rýmu a navíc jsem trochu nahluchlejší takže jiný lidi by s hlasitostí problém mít snad neměli. Zatím nedostatky jinak nepozoruji, vzhledem k ceně je telefon ok. Hlavně ta baterie. Pořád něco čtu na netu, pouštím hry atd a baterka furt drží :-D. Už se mi podařilo zmenšit obrázek krabičky telefonu takže konečně ho můžu hodit rovnou sem....
Přílohy
P_20180512_143057_vHDR_Auto_1.jpg
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2018 21:05

Chtěl jsem to napsat už dřív, z krabičky se distribuce myslím nepozná, jedině nechat ověřit to IMEI s dotazem do servisu nebo na podporu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 14. 5. 2018 11:36

Jediný teda co jsem zjistil a vadí mi, tak že když silně stisku displej a pustím tak to udělá cáknutí, zřejmě není displej pořádně přilepený, možná je to daný i tím že není vsazen do rámu mobilu ale vyčnívá z něj. Mají to ostatní taky tak? Přemýšlím že bych mobil vrátil a vzal jiný kus ale zase vše znova nastavovat....
Topes
Junior
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků