Asus Zenfone Zoom S ZE553KL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vaso00 14. 5. 2018 12:09

Topes píše:Jediný teda co jsem zjistil a vadí mi, tak že když silně stisku displej a pustím tak to udělá cáknutí, zřejmě není displej pořádně přilepený, možná je to daný i tím že není vsazen do rámu mobilu ale vyčnívá z něj. Mají to ostatní taky tak? Přemýšlím že bych mobil vrátil a vzal jiný kus ale zase vše znova nastavovat....


Nic podobného na svém ročním kusu neeviduji...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 14. 5. 2018 12:55

Dělá to jen pro velkém tlaku palce na displej v dolní polovině displeje. Zkus to prosím ať vím jestli jít pro jinej kus. Ne že bych do displeje měl v úmyslu tlačit ale chci prostě perfektní zpracování přístroje kde nic nevrže, necvaká...
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 12:59

Tak zrovna při některých hrách bych řekl že se častěji na displej zatlačí poněkud více :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 14. 5. 2018 13:45

Nakonec ten mobil půjdu vrátit a vezmu novej, to lupání displeje při silném stisku mi vadí a už vidím jak se to časem podělá ještě víc a půjdu na reklamaci že je špatně nalepený displej. Doufám že jiný kus to dělat nebude. Nerad bych tak chodil každý den měnit mobil až dostanu kus co bude bez problémů.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 13:49

Co ale když Alza vyprodává celou vadnou sérii :shock:
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 14. 5. 2018 14:48

Těžko říct. Však o pár příspěvků dozadu jsem psal jestli v tom není zakopaný pes když je ten mobil levnější než jinde.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 14:55

Nad tím jsem také přemýšlel, proto jsem chtěl vědět, z jaké je distribuce, kvůli aktualizaci na Oreo
Zvláštní je že na té stránce píšou posledních X kusů a pak jich tam méně nebo více postupně přidají, takhle už to jede hezkých pár dní ;-)
Mi má přijít zítra
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 14. 5. 2018 16:36

Úspěšně jsem ho vrátil a už mám nový. Doma rozbalím a snad bude v pohodě a měl jsem jen nepovedený kus. Nerad bych sem jel znova. Mobil je fajn ale aby mi při silnějším stisku třeba při hraní hry sklíčko lupalo kvůli špatnému lepení tak to tedy ne.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 17:25

Já na mobilu žádné hry nehraji, takže ten stisk nebudu vůbec ani zkoušet ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 22:46

Také Euronics má ten Asus za 5tis.

https://mobilni-telefony.heureka.cz/asu ... 3915646617
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 15. 5. 2018 04:48

Nejčastější problémys displejem na stránkách Asusu. Takže to někdy může být loterie jako s LG Flex 2.
https://www.asus.com/zentalk/forum.php? ... e=&sid=1|8
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 15. 5. 2018 05:33

Takže na novém mobilu zatím nic nelupe, ne při běžném používání ale svůj test pevnosti /kvality zpracování už zkoušet nebudu aby lepidlo náhodou nepovolilo a nemusel jsem jet znova na výměnu. Displej zobrazuje normálně tak doufám že mě mě žádné bílé pruhy a podobně čekat nebudou.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2018 06:21

Mě by zajímalo, proč Alza dělá s tím Asusem takový tyátr, že pořád uvádí ,,posledních x kusů'' a pak jich zase x kusů přidá.. působí to na mě nevěrohodně. Je běžné, že tímto způsobem prodává Alza i jiné smartphony v akci?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blam 15. 5. 2018 07:37

Ja se dotazoval zda jde o CZ distribuci a toto jedle me taky nepresna informace. Tak bud vedi nebo nevedi. Na odpoved bych i pockal.

"Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Ano, produkt by měl být lokalizovaný pro CZ."
blam
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2018 08:22

Aha, takže CZ distribuce to není, jen má cz lokalizaci, někde se ta nízká cena projevit musela..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků