Asus Zenfone Zoom S ZE553KL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod farna 23. 5. 2018 10:03

Viz můj předchozí post. Mám druhej kus s tím, že první s defektem displeje vrátím. Druhej kus defekt nemá, ale má jiný podání barev, táhne do žluta (stejný barevný nastavení, jas). Nebo možná ten první táhne do modro-červena, já už fakt nevím a blbnu. Srovnávání je peklo! :) I u prvního jsem měl ze startu ten pocit, že je bílá dožluta/zašedlá atd. Těžko říct, jestli takto stejně, tak nevím, jestli se časem "zahořel", ale to je asi blbost. Ale nějak mi teď víc pocitově sedí podání prvního. Asi to moc řeším, ale mně to vadí... :) Ale je hezky vidět, že i v dnešní době, co kus, to originál. Tak nevím, jestli si nakonec nenechám ten první s defektem, kterej při normálním používání člověk těžko zaznamená.
______
@stm01: Ano, myslím tel. do 6 tis. Koukal jsem na Huawei P Smart, Honor 9 Lite apod. Pochybuju, že budou lepší (foto, video, displej), ale všude je něco, jde o priority. Baterka je tady obrovský plus pro mě třeba, atd...
______
Jinak k baterce, jen tak na okraj - v návodu je napsáno, že se má před prvním použitím 8! hodin nabíjet...
______
Obrázek
farna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 5. 2018 11:21

A nejdou ty barvy v nastavení ještě lépe doladit? Ještě že sem Asusa poslal zpátky, ten Amoled displej by mně děsně s.al
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michma1213 23. 5. 2018 20:52

Tak jsem displej taky trošku zkoumala a co se týče těch "čár" přes displej, tak je mám taky, ale moc viditelné nejsou, jen když se pořádně zadívám, takže je to asi normální. Co mě spíše se*e, že displej odráží slunce takovou dost výraznou modrou, asi jsem blbec, který vše moc řeší, ale při čtení venku mě to docela ruší, jelikož místo kde se slunce takto odráží je nečitelné. Zajímalo by mě, jestli je to normální, jelikož jsem to u žádného mobilu ještě neviděla..
Michma1213
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farna 24. 5. 2018 09:36

Barvy jdou různě ladit, zkouším všechny možný nastavení, ale nějak lepší to není. Ono jakoby to mělo i menší jas (jasně patrný při plným jasu) a ta bílá táhne do takové šedožluté, to jde vidět na tom Google řádku.
farna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 24. 5. 2018 09:45

To je problém některých AMOLEDŮ, každý druhý na tom něco najde pokud se tomu bude jen trochu věnvat. To je daň za zlevněný AMOLED. Zažil jsem to stejně u Flexe2. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michma1213 27. 5. 2018 16:06

Ahoj, je tady někdo, kdo má možnost porovnat kvalitu fotek tohodle Asusu s honorem 9?
Michma1213
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Colnago 8. 6. 2018 21:13

Chcel by som si nechať poradiť. Aké krycie sklíčko si mám kúpiť na Asusa?
Máme doma už dva a krycie sklá sa nám v minulosti osvedčili. Ide nám o čo najlepšiu ochranu displeja, preto nechceme žiadne fólie.
Trochu ma mätie ten zahnutý okraj. Je teda na trhu zahnuté sklíčko, alebo pokrýva iba rovnú časť?
Colnago
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků