Výzva pro majitele MT Blackberry Classic/Q20!!!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Viktor164 3. 6. 2017 09:35

Prosím majitele mobilních telefonů Blackberry Classic/Q20, popř. i jiných typů telefonů Blackberry, kteří telefon zakoupili, nebo jejichž telefon pochází z distribuce T-Mobilu, a tento telefon z důvodu (jakékoliv) závady přes spol. T-Mobile (úspěšně) reklamovali, ať se mi prosím ozvou telefonicky nebo e-mailem. Je to velmi důležité!!! Podrobnosti a důvody této výzvy vysvětlím každému samostatně. Předem Vám všem moc děkuji za spolupráci!!! Případně SZ
Naposledy upravil Reku dne 16. 1. 2018 15:19, celkově upraveno 2
Důvod: na přání smazány osobní údaje z příspěvku
Viktor164
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 6. 2017 10:40

Chceš pak rozesílat Spam?
anonymni

Odeslat příspěvekod Reku 3. 6. 2017 11:05

Viktor164 - poslaná SZ
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Viktor164 3. 6. 2017 11:13

No, to určitě! :-D Asi nemám nic lepšího na práci... :mrgreen: Ale teď vážně - z určitých důvodů (které teď nechci rozvádět), hledám lidi, jejichž MT Blackberry (Classic) úspěšně prošel procesem reklamace. Já osobně jsem měl Classica, který jsem reklamoval (relativně úspěšně), ale s vyřízením reklamace nejsem zcela spokojen (podrobnosti nechci veřejně rozvádět, abych případně nebyl nařčen z nějaké pomluvy nebo poškozování konkrétních společností). Takže mě prostě jen zajímá, jestli je nás víc, kteří mají né zrovna optimální zkušenosti s reklamací telefonu přes CZ operátory. Tož tak asi - toť důvod mého příspěvku - tématu - výzvy. ;-)
Naposledy upravil Viktor164 dne 3. 6. 2017 11:18, celkově upraveno 1
Viktor164
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 6. 2017 11:18

Tos měl napsat hned do úvodního dotazu, od toho fórum je, aby se zde eventuelně řešily i potíže s reklamací..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viktor164 3. 6. 2017 11:36

Domnívám se, že jsem to ve své úvodní zprávě popsal/specifikoval dostatečně... ;-)
Viktor164
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 6. 2017 14:19

Spíše nedostatečně, jinak by jsme se tě na nic neptali :)
ale je tady jiný problém, sem chodí velice málo uživatelů BlackBerry telefonu, nebude lepší se zeptat na
http://blackberryczech.cz/diskuze/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků