Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G (PMP7280C3G) ROOT

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod piratek 1. 6. 2017 07:53

Ahoj,
mám pro vás třešničku ve formě otázky jak narootovat tento tablet,
je na něm verze. 4.2.2,
je to číňan, takže návodů jak rootnout moc není aspoň ne v češtině nebo angličtině.
Mezi těma co jsem našel radili použít Mashup ROOT TOOL - nejde, kingoroot - nejde.
Tablet je v 100proc. formě neseká se, vše funguje jak má, není zavirovaný.
Ja se dostal maximálně do recovery, což je fajn, ale při instalaci verze 7.1 i 6.0 mu chyběl OTA package.
Ten jsem samozřejmě stáhnul ale žádná změna.
Tak máte tady výzvu. Díky za odpověd budu rád za jakoukoliv radu.
Piratek 8-)
piratek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JudgeDeath 14. 6. 2017 15:14

framaroot?
Postup http://www.gljs.sk/linux/prestigio.html
S takovyma noname low tabletama nemám zkušenosti takže jestli něco rozbiješ není to na mne.
Sony Ericsson T68i->Siemens M65->Nokia 6600->Nokia N73->Nokia N97mini->Sony Ericsson Xperia Pro->Landvo L900->Lenovo K3 note->LeEco Le 2->LeEco Le Max 2(4/32)->LeEco Le Max 2(6/128)->Xiaomi Mi Mix 2s(6/128 black)
JudgeDeath
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 6. 2017 16:06

u sra.or typu framaroot,kingroot staci malinka minoritni aktualizace tvyho fw a uz nefunguji..jake z toho plyne pouceni ? kupuj si veci kde je uzivatelsky odemknutelny bootloader abys mohl nahrat twrp a rootnout to zipem supersu,nikoliv vecma ktery odesilaji citlivy data do tramtarie a plne souhlasim s tim proc byly banovany na XDA a byli banovani i uzivatele co na ne dali odkaz.Pak se zmenil nazor na - ale co kdo chce rootovat by nemel byt pitomec a pokud je dobre mu tak,tak tam zase visi odkazy a stazeni na ne.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 16. 6. 2017 21:14

piratek píše:Tablet je v 100proc. formě neseká se, vše funguje jak má, není zavirovaný.
To ti teda gratuluju. Já mám Prestigio Multipad 4 Quantum 8,1" 3G koupen nový v Alze a větší sračku jsem v životě neměl. Mám tam taky 4.2.2 a než bych se s tím zasíral, tak bych ho radši mrsknul do koše. Na tabletu je asi 7 závad! :grr: Měl jsem rozhodně "štěstí" na kus, ale tahle značka mi přes práh už nesmí.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků