Bily displej na mobilu.

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marekccol7 9. 2. 2017 12:47

Dobrý den,
Po padu Alcatelu Pixi 4 (5) z asi 1.5 metru vysky rovne primo na zadni stranu mobil zustal navenek naprosto neposkozeny. Jenze displej zustal svitit pouze bile. Avsak se po padu ani nevypl. Pote co jsem zjistil ze bez problemu funguji reproduktory, ovladaci tlacitka, notifikacni dioda a... I dotyky na displeji (!). Takze jsem tak nejak po slepu zkusil ze zamykaci obrazovky nastaveni pristupoveho bodu, wifiny, gps... A dokonce i nastaveni jasu funguje (bily displej je tmavsi nebo svetlejsi...) Pote fotoaparat, blesk, predni blesk a i vibrace. Videl jsem jej padat a proste preblikl hned po dopadu. Takze v cem je problem? Nejaky kontakt, nebo filtr na displeji?? Prosim vas diky za precteni a vsechny prispevky.

P.S. I nabijeni, vypinani a zapinani a uvodni ton pri zapnuti jedou. Dokonce mi zrovna prisla i nejaka notifikace (zahral notifikacni zvuk a diodka blika)
Marekccol7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 9. 2. 2017 13:15

Vyplo ti potlačení bílé nebo jiných barev než bílé, telefon se ti bude vybíjet rychleji. Takto se ale nedá zjistit jestli stačí vyměnit display nebo chyba na desce.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marekccol7 9. 2. 2017 13:41

:// Mno po prohledavani googlu jsem narazil na par podobnych for a temer pokazde tam padla zminka o nejakych 0.25mm cinovych kulickach nachazejicich se v cipu na ZD jenz sou celkem nachylne na otresy. Zeby?
Marekccol7
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků