Accent neon gold koupit či ne?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ZuzickaZLibu 26. 12. 2016 19:22

Zvazuji koupi Accent neon gold. Na netu jsou asi 4recenze,tak abych nekoupila zajice v pytli.Mate nekdo zkusenost?Diky
ZuzickaZLibu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 26. 12. 2016 21:32

Procti a pote svuj pozadavek konkretizuj prosim.
Jestli ti jde pouze o koupi telefonu, pokud to nevyctes z recenzi, tezko soudit, moc lidi ten tel. mit nebude.
Za me o dalsi cinsky prumer, kterych jsou spousty, ale za ty penize vam to bude treba jedno.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 12. 2016 02:01

neznámá značka, radil bych spíše nekupovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzickaZLibu 27. 12. 2016 08:48

Telefon je africky,ne cinsky.Jde mi o net,pokemony a fotky.Libi se mi,ze ma 5' displej,ale je maly do ruky...ale aby se mi po roce neseknul,ze uz se mu nechce pracovat
ZuzickaZLibu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.BoBo 27. 12. 2016 09:13

Vzhledem k tomu, že se nejedná o zařízení, které je oficiálně podporované Googlem, tak bych se mu vyhl velkým obloukem a radši vybral něco jiného - A ŽE JE Z ČEHO:).

https://support.google.com/googleplay/a ... 7131?hl=en

Z praxe z Google play developer console o něm vím, že na něm díky chybějícím API nepracuje korektně čtečka otisku prstů. Co se týče upgrade OS, s tím bych taky nepočítal a má jen HD displej a nic moc CPU.
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 27. 12. 2016 09:18

A je opravdu vyroben v Africe? Aby to nebylo africké sro, které si telefon nechá vyrobit v Číně... Někteří na webech tvrdí, že značka Allview je Rumonsko... Ale je to jen ta značka a firma rumunská... Výrobky jsou z Činy...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ZuzickaZLibu 27. 12. 2016 09:44

A me se taaak libil :-D no nic,jdu kouknout po necem jinym...diky za rady
ZuzickaZLibu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 12. 2016 09:48

To přejde :-D tahle noname značka nestojí za možné problémy.. napiš cenový limit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzickaZLibu 27. 12. 2016 09:59

Chtela bych kolem 4000,- ...5 uz je moc. Jeste mam v hledacku Lenovo K5gold, jinak co jsem koukala za ty penize jsou ostatni o dost horsi nez tyhle
ZuzickaZLibu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Larry89 27. 12. 2016 23:27

Accent Neon ma tiez zaujal, takmer bezramcekovy displej, 2,5D sklo, kovovy ram a citacka odtlackov za tu cenu. Bol som ho pozriet do elektra a spracovanie zadneho krytu ma dost sklamalo, na dotyk mi bol vyslovene neprijemny - mal som pocit ze chytam drsny papier :) Na mieste drzal dobre, nevrzgal, tou "papierovostou" kazil dojem z inak slusne spracovaneho mobilu. Sice neklzal, bol to matny plast, ale fakt to na dotyk posobilo velmi zle a lacno.
Larry89
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzickaZLibu 28. 12. 2016 18:35

Tak zadni kryt zrovna moc neresim ;-) taky uz jsem si ho byla osahat a oproti mymu lacinymu Zopo telefonu je tezkej,ale to skoro kazdej tel...me jde spis o vnitrek,aby ten telefon slapal a pripadne prezil utoky 2letyho syna :-D
ZuzickaZLibu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 28. 12. 2016 19:10

No tak si ho kup a po čase nám sděl dojmy, i když jestli se bude srovnávat pouze s levným ZOPO, tak to moc relevantní stejně nebude. A jinak, co jsem k tomu načetl, tak jsem na 99% presvědčen, že vyroben v Africe není a jde pouze o účelovou registraci firmy.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Larry89 28. 12. 2016 19:18

Radsej trochu priplatit a zobrat Zenfone 3 Max (ZC520TL) :-)
Uz len kvoli tej baterke :) A kovove telo a spolahlivy vyrobca k tomu.
Larry89
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZuzickaZLibu 28. 12. 2016 19:23

Posledni skvelej telefon jsem mela Xperii mini,od ty doby mam smulu na telefony :-( Lg nemel pamet,Zopo po roce uz moc nepracuje,i odemceni obrazovky je problem,tak zase koupit dalsiho zajice v pytli moc nechci...a Lenovo K5 je taky pro me favoritem,ale az tim druhym,ale tady po radach jsem na vazkach

-- 28. 12. 2016 21:20 --

Alza rozhodla za me,Accent mi dneska zlevnili,tak uz je na ceste a brzy budu moci podat osobni recenzi ;-)
ZuzickaZLibu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 28. 12. 2016 20:55

Tak ať slouží a pokud se po čase s námi podělíš o zkušenosti, budu jen rád.
opasino
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků