OnePlus 3 (3T) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Amuee 14. 7. 2016 21:08

Zdravím,
chtěl bych si koupit One Plus 3, protože je to v cenové kategorii okolo 10k nejlepší telefon podle mě..

ale mají ho jen na https://oneplus.net/cz/

Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti, jak probíhají reklamace atd, pro mě jako českého zákazníka :) díky
Amuee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 7. 2016 10:47

Telefon jinde ani nekupuj. Poštovné je zdarma a za 3 dny ho máš doma z Polska (nedoplácí se CLO a podobně jako u tel. z Číny). Reklamace se řeší online přes formulář na stránkách a vytvoří se RMA požadavek. Telefon se odesílá do Polska/Německa/U.K. a vše je jednoduchá a běží jako na drátkách.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod notebook.mail 19. 10. 2016 12:18

Ahoj,

setkal se nekdo s tim, ze nahrane video u OnePlus 3 "plave"?
Vypada to takto: https://youtu.be/dFDkNDlYczk
Prijde mi, ze tomu vadi pohyb...

OnePlus 3 byl opreny a na 100% se ani nehnul. U drive natocenych videi je vse OK... Ze by nejaky bug u OxygenOS 3.2.7? Dela mi to u 1080p i 720p

Co ostatni uzivatele Oneplus3? Dela vam to taky?

Diky za reakce
David

-- 19. 10. 2016 13:48 --

Tak na infolince mi poradili jako prvni shodit OP3 do tovarniho nastaveni, coz se mi vuuubec nechce. Pockam si jeste na reakce ostatnich, jak se jim chova OP3 s touto verzi OxygenOS 3.2.7, popr. pockam do dalsi aktualizace...
notebook.mail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nevericitomas 19. 10. 2016 16:41

zaostrovani, normalka, muze ho mast ten monitor
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 19. 10. 2016 17:09

To bych si spise tipnul na ty ruce, ktere se snazil zaostrit kdyz jimi pohyboval.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod notebook.mail 19. 10. 2016 19:11

To ukazkove video -prvni pulka je automaticke ostreni, druha pulka je fix. Monitor nema vliv, dela to i u jinych scen...
notebook.mail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coyd 20. 10. 2016 07:15

Normalne preostruje z blizsiho objektu (ruce) zpatky na monitor
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod notebook.mail 20. 10. 2016 08:05

Tady je jiny priklad.
Zaostreno na hrnek a lock...

Obrázek

Video je tady.

Ten obraz proste neni stabilni, houpe se. Nekdy mene, nekdy vice...
notebook.mail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 20. 10. 2016 09:00

o3 jsem měl také ve výběru a někde na zahraničních fórech se psalo o tomto jevu a všimlo si toho více uživatelů, žádná prozatím vydaná aktualizace to nevyřešila, možná to dohledám a dám odkaz jestli se zadaří
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod nevericitomas 20. 10. 2016 11:04

Jo ty myslis jako ze se obraz pohybuje i kdyz se telefon nehybe, ne to preostrovani? To by mohlo byt stabilizaci, ktere asi i nejakym zpusobem analyzuje obraz a podle toho se snazi vyrovnavat pohyb nejen telefonu, ale i pohybujich se predmetu...?
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod notebook.mail 20. 10. 2016 11:33

Ano, to presne mam na mysli. Taky me napadlo, ze to dela stabilizace, ale tak markantne? Prece, kdyz se mobil nehybe, tak proc je stabilizace zapojena. Udelal jsem dneska par zkusebnich videi a musim rict, ze to je nepouzitelne... :-(
notebook.mail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nevericitomas 20. 10. 2016 13:52

Zkus udelat jednoduche video, kde rukou pohybujes z leva doprava a pak seshora dolu. Pokud video jakoby sleduje ruku, tak to znamena, ze stabilizace se snazi sledovat pohybujici se objekt, coz je dost divna feature obzvlast pri videu.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod notebook.mail 21. 10. 2016 08:25

Vypada to, ze mas pravdu. Je to nejaka feature a bylo by dost dobre, kdyby se stabilizace dala vypnout

Video je tady
notebook.mail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 10. 2016 09:45

proc ji nevypnes - stabilizaci videa, umi to kdejaka app camera. jinak doufam ze nepouzivas default kameru app. to by byl gol, misto minutovyho testu 3 dny resit ve foru
Obrázek
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 11. 2016 11:18

OnePlus 3 dostane Android7 Nougat (beta) ještě letos
https://mobilizujeme.cz/clanky/oneplus-3-do-konce-roku-okusi-android-7-0-nougat/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků