Alcatel OT Idol 3 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vabo 16. 1. 2016 17:02

Chci se zeptat jestli někdo neví jestli se dá někde sehnat silikonový nebo gelový obal na Alcatel 6039y(4,7)?
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 1. 2016 19:24

Dá se sehnat. Stačí zadat model telefonu do googlu, nebo přímo na heurece. Jak jednoduché :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vabo 17. 1. 2016 18:41

Díky. Už se stalo. Doufám, že bude pasovat.
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mamiz 19. 1. 2016 15:40

Nevíte někdo jak vypnout vibrace u Alcatel Onetouch Idol 3?
Děkuji
mamiz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dedek2 3. 7. 2016 11:33

Dobrý den, může mi někdo poradit jak vypnout u Idol 3 (6039Y) obrazovku (službu) One Touch Stream ?

Děkuji
dedek2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Evaště 29. 12. 2016 17:48

Ahoj, prosím o radu.
Mobil při příchozím hovoru zvoní, ale vůbec se nerozsvítí displej. Pokud se do mobilu dostanu, neukazuje na displeji, že někdo volá. Musím vlézt do ikony o záznamech hovorů a tam je hláška "vrátit se zpět k hovoru" a tak se teprv objeví na displeji možnost hovor přijmout (nebo odmítnout, či zpráva).
Pokud mám při příchozím hovoru zapnutý display, tak to taky nic neukáže, mobil jen vyzvání.

Co mám špatně nastavené?
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 12. 2016 17:57

Zkusil bych restartovat, případně hard reset
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evaště 29. 12. 2016 18:07

restart nepomohl a hard reset je tovární nastavení?
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 12. 2016 18:12

Ano, a předtím si zálohuj důležitá data
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evaště 29. 12. 2016 18:18

No, to mám v úmyslu až když nic nevymyslíme. Nechce se mi zas všechno nastavovat. Doufám, že to není nějaká výrobní vada, mám ho do Vánoc
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 30. 12. 2016 08:47

Tohle je mobil za trest. Přítelkyně si ho vybrala i když sem ji chtěl koupit LG. Má ho rok a už byl 3x na reklamaci. Poprvé špatně fungoval dotyk uprostřed obrazovky takže reklamace u operátora 30 dní čekání a výměna displeje. Druhá reklamace už přímo v Britexu kam nás operátor odkázal a důvod mobil nabídnul aktualizaci, ale po restartu už nenaběhnul naštěstí oprava ještě ten den. Třetí reklamace také rovnou v Britexu mobil se kousnul a až po více jak minutě držení vypínacího tlačítka se vypnul a při pokusu zapnout bootllop výměna základní desky oprava za dva dny. Přímo v Britexu řekli že se čtvrtou reklamací budeme muset k operátorovi kvůli případnému vrácení peněz, ale obávám se, že tentokrát by reklamace nebyla uznána není problém zařídit aby mobil vykazoval vlhkost.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 30. 12. 2016 09:10

Tenhle mobil je za odměnu, ne za trest. Máme ho už déle než rok a jede perfektně, žádné problémy, aktualizace na A6 také naprosto ok.
Prostě si měl smůlu, to se stává. Namátkou mně měnili desku v LG a to dokonce 2x. Dvě mtoroly defy jedna dvě opravy, druhá vráceny peníze. Samsung oprava desky a tak bych mohl pokračovat. Jsou to jen spotřebky, a přiznejme si, dneska už jen za pár šupů.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Evaště 30. 12. 2016 11:36

No, tak pomohlo to tovární nastavení. Jen tak pro info, kdyby se to taky někomu stalo.
Jinak se mi ale mobil líbí, zatím teda ho mám pár dní, ale líbí se mi, že se toho dá spousty odinstalovat, system je logickej, nic se zatím nekouslo, vše šlape,jak má.
Jen zatím jsem nenašla, jak zrušit vibrace při dotyku klávesnice a našeptávání. Ale kluk má ten samej, jen menší displej a ten si to nějak nastavil, tak budu ještě koumat
Evaště
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků