Vodafone Smart Platinum 7 / Pro 7 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Letadlo 14. 6. 2016 17:19

xondrax: Jasně, ale u 6 Ultra ta cena byla jakžtakž v mezích, ale tohle mi připadá už mimo mísu. Kdo bude chtít telefon za desítku, tak spíš šáhne po značkovém kusu. Takže jsem to tipoval na to, že tomu sníží cenu, když se to moc nebude prodávat. Nebo nechají plnou ceníkovou cenu pro okamžitý nákup, ale dají výrazné slevy pro stávající/nové zákazníky při prodloužení smlouvy. Tak by si zachovali tvář, ale vlk by se kozy nažral.

Záruka je asi specifická jen pro Vodafone, který telefon prodal, co?
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepan_22 15. 6. 2016 15:07

Platinum v UK - £300 což je cca 10500Kč
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 15. 6. 2016 16:44

hmmm,tak to ten slogan vodafone UK keca "The features of a flagship phone – at half the price"
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Pepan_22 16. 6. 2016 09:10

Je to sice za 2/3 ceny ale jinak je to stejný "zabiják" jako opěvované One +3. Ani jeden nemá foťák jako echt flagship a každy někde ušetřil. One+ brutálně na displeji, Platinun na procesoru. Nicméně 652 má být stejně rychlá jako 808, tedy v podstatě i jako 810, kterou stejně škrti aby se nepřehřívala.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 6. 2016 06:06

VF Platinum7 je od TCL - stejný jako Alcatel Idol 4S
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/voda ... ania.cz%2F

Recenze Vodafone Smart Platinum7
http://www.mobilmania.cz/clanky/vodafon ... fault.aspx
Naposledy upravil seterwohipikule dne 16. 7. 2016 23:47, celkově upraveno 2
Důvod: používej tlačítko upravit, příspěvky sloučeny
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technek 13. 7. 2016 13:10

To tu bombu ještě nikdo nemá, aby se podělil o zkušenosti? :-)
technek
Junior

Odeslat příspěvekod pethla 17. 7. 2016 14:19

Mám telefon necelý týden.Geekbench3 1546/1950.
AnTuTu 81783(Někdy také 78346).Podporuje OTG,má FM radio,fotografie jsem s nimi spokojen a stabilizaci obrazu má.Čtečka otisků prstů funguje ok.AnTuTu video tester score 784.Je rychlý,při nabíjení se zahřívá,ale to všechny.Tady je to umocněno kovovým rámem.Má to klasickou spoušť na focení,ale samozřejmě i dotykem.Paměť 32GB a kartu sice aplikace nejdou,ale to nevadí v telefonu je místa dost.Jinak vše ostatní na kartě.Má funkci rychlého nabíjení.Zatím spokojenost.
Naposledy upravil pethla dne 17. 7. 2016 15:47, celkově upraveno 1
pethla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technek 17. 7. 2016 15:11

Díky. Z jakého telefonu jsi přecházel? Jak moc se zahřívá třeba při hraní?
technek
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 26. 7. 2016 22:56

pethla: pozoruješ nějak odírání těch okrajů, přechod mezi tou středovou tmavou barvou a tím broušeným krajem. Myslím, že se o tom zmiňovali na Smartmánii nebo ..... Budu si dělat rodinný tarif od Vodafonu a telefon si chci vzít s tou slevou, takže bude za 7977,- a to je dobrá cena za ten hardware. Už jsem si objednal i silikonový kryt.( ještě ani nemám telefon :-D ) Holt po pěti měsících se rozloučím s LG G4. Manželka je ze mě na prášky, každých 5 měsíců měním telefon. Před tím LG Flex2.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technek 27. 7. 2016 19:24

Tak si odpovím sám - zahřívá se celkem dost. Přecházel jsem z LG G2, která taky hřála když se více zapotila, ale Vodafone hřeje častěji, díky kovové konstrukci ale zase rychleji zchladne. A to jsem ještě nic nehrál, hřeje při instalaci aplikací, při práci v Chromu... V létě trochu nepříjemné, v zimě to zase může být výhoda :D
Odírání okrajů nepozoruji, absolvoval se mnou sice už stanování, ale zase si na něj dávám pozor jako na nový mobil že..
Výdrž baterie jsem čekal trochu lepší, ale náročný den by měl zvládnout, pomůže stáhnout jas, který je vysoký, displej dobře čitelný venku.
Jinak systém rychlý, stabilní, bez problémů. Dnes na mě dokonce vykoukla aktualizace z 060FKN1 na 100FKN1 - 572 MB ale s ní ještě pár dní počkám.
Repraky jsou super, foťák slušný, rychlý, ještě zvlášť zhodnotím když bude zájem. Stejně tak ještě nebyl moc čas pohrát si s brýlemi :-)

Jedna věc mě ale zarazila, možná je to vlastnost nového Androidu, nebo nastavení. Při zamknutí telefonu, kdy čeká na zadání gesta nebo otisku (se čtečkou se časem snad naučím lépe, zatím úspěšnost 7-8/10) je možné stáhnout horní lištu a ovládat wifi, data, BT prostě vše co je k dispozici, i celý telefon je možné vypnout když je zamknutý. Do dalšího menu Vás to již nepustí, ukáže se gesto. Máte to taky tak? Není to bezpečnostní riziko?
technek
Junior

Odeslat příspěvekod aliasb 17. 8. 2016 17:39

Tak mám týden a prozatím : - brýle pěkné , ale nejdou připojit - konektor je mimo osu!! (pokud někdo víte jak na to ..poraďte ...jinak jdou na prodej) :-))
Používám orig.prostředí a to je prostě .... nevyhovující...třeba co se týče rotace obrazovek,slučování widg. do složek atd.atd .
Aktualizoval jsem na 6.0.1-100FKN1 a přesně nevím,co se změnilo..nicméně je to svižný foun..aplikací na pozadí moc a moc ... a nic.
K tomu přehřívání ...zatím při nabíjení a současnými daty (wifi+LTE + gps)-při pokém.go klasicky....ale není to nic strašného....to samé dělal i SGal2.
aliasb
aliasb
Junior

Odeslat příspěvekod technek 26. 10. 2016 18:57

Dnes dorazila aktualizace 130fkn1. Ze změn pozoruji jen Google home.
technek
Junior

Odeslat příspěvekod badzi 9. 12. 2016 14:52

Dobry den , stala se mi nemila věc ,že mi telefon upadl a rozbilo sklo , slidil jsem vsude po internetu i po alliexpresu a nemuzu najit kolik zhruba vychazi nove sklicko nebo cele lcd s sklickem nevite nekdo nahodou pod kterym nazvem to hledat . Chtel jsem to zkusit najit hlavne z duvodu jestli je lcd dohromady se sklem nebo zvlast at vim kolik bude stat oprava . Moc dekuji za rady .
badzi
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 25. 11. 2017 22:15

nějaké nové zkušenosti , zda se vyplatí nebo se da najít lepši konkurence v podobne cenové relaci ?
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod aliasb 26. 11. 2017 11:54

Nová zkušenost posledního týdne :
-nejdřív se začal sám restartovat při poklesu kapacity baterie pod 40%.Teď už to dělá skoro kdykoliv ,ale třeba 2x za sebou a pak den nic...až v noci...ráno to zjistím podle -zadejte pin.
A bohužel přestal fungovat mikrofon (na vše)..takže mohu telefonovat pouze s BT.Nevím,zda to souvisí,ale půjde holt do zár.servisu....mám z toho moooc radost.
aliasb
aliasb
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků