kopie iphone 6 - telefon se nabíjí jen v určité poloze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod platus 6. 1. 2016 12:36

Dobrý den,

vlastním mobilní telefon goophone i6 -je to kopie iphone 6.

Telefon mám lehce přes 5 měsíců a objevil se mně problém s nabíjením.

Telefon se nabíjí jen v určité poloze a to jakoby, že telefon musím postavit na výšku a ještě natočit do jedné strany a přetočit to aby nabíjecí konektor byl nahoře telefonu. Což se vlastně nedá nabíjet - jelikož telefon takhle nikde nepoložím a nejde ani podepřít.

Takže již několikátý den telefon při televizi držím v ruce což je hodně nepohodlné.

Nevíte čím to je? Co by byla případně potřeba vyměnit.

Za telefon jsem dal skoro 10 tisíc kč - má 8 jádrový procesor 2 gb ram a 64 gb rom.
platus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dukem 6. 1. 2016 12:49

Třeba zkusit jiný kabel? ;-)
dukem
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 1. 2016 13:02

pokud vymenis kabl,nabijecku a problem trva budiz ti poucenim ze sice ja iphone povazuji za predrazeny kram ovsem gophone,hiphone,iiphone ,proste pseudokopie za to bych nedal 10 korun a to jsem neco cinanu nakoupil.Co takhle konektor kterej soudruzi na lince ponekud zmastili ponevadz cilovka jsou typy kvuli nimz vystupni kontrola nula je plne dostacujici ?
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platus 6. 1. 2016 13:12

tak nový kabel jsem si koupil a s ním také telefon nejde nabíjet. Kabel jsem zkoušel dát i do pc a i tak problém stále trvá, že se telefon nabíjí jen na určité straně

Takže nevím co s tím :( Předtím vše fungovalo normálně a telefon mně nespadl nic, jinak doposud jsem byl s telefonem spokojený - je rychlý, fotí dobře a nejde rozeznat od originálu má třeba i snímač otisku prstů.
platus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 1. 2016 13:27

Staci aby konektor se vyviklal a ses v kelu,cim vetsi flinkove pri montazi tim pravdepodobonejsi,dalsi podobne duvody majici spolecny jmenovatel,odflaknuta montaz,materialy,celkem jiste si domyslis
Btw to je vyhoda ze nejde rozeznat od originalu ?Nak sem to nepobral..Jak rikam iphone,predrazenej sunt,ovsem mit neco co je jeho kopie bych si pripadal jak borci v baru s teplakovkama adidas z trznice nekde na teplicku :-)
Naposledy upravil oooooooooo dne 6. 1. 2016 13:31, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitt2002 6. 1. 2016 13:31

No, muzes zkusit reklamaci u cianana, ale to se budto protahne, anebo se ti na nejakou reklamaci vykasle. Nejakou reklamaci bys mel mit, kdyz ho mas jen 5 mesicu. Zalezi odkud si telefon koupil. Na to si snad prisel uz sam, ze to tedy bude asi konektorem v telefonu. Opravdu netusim, co cekas, ze ti telefon pres forum nekdo opravi.

Ale vybirat telefon podle toho, aby byl co nejpodobnejsi Iphonu, to je opravdu genialni. :) To jsem jeste neslysel. Hardware muze byt klidne spickovy, ale stejne to konci kvalitou vyroby. Jako u tebe kvalitou letovani konektoru na MB telefonu nebo kvalitou samotneho konektoru telefonu. Pripadne kvalitou konektoru kabelu, ktery mohl zlikvidovat konektor v telefonu apod. Dulezita je take setrnost pri pripojovani kabelu. Holt to nema magnet a asi ani indukci :)

Muzes zkusit konektor v telefonu necim provouknout. Treba stlacenym vzduchem. Radeji ne kompresorem, aby ti samotny telefon neuletel.

Na tohle jsem proste opravdu musel reagovat.

Prej k nerozeznani od Iphonu.....
S10 plus
Kitt2002
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků