DOOGEE F5

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LV426 1. 12. 2015 21:08

http://www.doogee.cc/products-detail.php?ProId=55

Co si o něm myslíte? Za 5tis vypadá neskutečně dobře.

Trošku laický dotaz, ta vystouplá čočka, nepoškrabe se když telefon položíte na záda?
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 1. 12. 2015 22:54

Dá se sehnat za 3500. Geaarbest.com
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jaroslavii 1. 12. 2015 23:03

Mě ta adresa nic nenajde, není tam chyba?
Nokia Lumia 650
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 2. 12. 2015 01:29

jasně je tam a navíc.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LV426 2. 12. 2015 16:22

No na nějaké pseudozáruky kašlu, chci z českého shopu.


Nakonec jsem objednal Doogee x5 Pro , tak jsem zvědavý.. 5" IPS prý výborný display, HD, 4x Cortex a57, 2GB ram, 16GB, rychlá GPS, OTG a další kraviky, 2 roky CZ záruka, v češtině, i české LTE to má... za 3 litry pohoda.

edit: tak nakonec jsem objednávku zrušil a objednal za 5 litrů model F5. Vypadá sakra nabušeně, teď jen, aby do Vánoc přišel, není skladem nikde :(
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod reign 4. 12. 2015 20:05

mám Doogee Y100 Pro - momentálně teda na reklamaci - a je to sice v poměru výkon/cena dobrý nákup, ale ne tak, jak se zdá na první pohled - viz video na youtube



Doogee je žel nechvalně známo vylhanými specifikacemi, já s tím sice počítal, ale jakej ***** je foťák oproti papírům, tak to je síla. Tady taky slibují snímač jako fík, v reálu tam bude ten samej úžasňák co mám já.
reign
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reign 5. 12. 2015 08:09

Další perla: včera mi přišel reklamační backlog s popisem stavu, píše se tam, že po celé ploše displeje jsou vlasové škrábance. Celou dobu jsem mobil nosil v pouzdře a Doogee uvádí Corning Gorilla Glass 3 - takže další lež. Vypadá to, že stačí objednat cokoliv s 2gb RAM, ostatní rozdíly budou u nich jen kosmetické, takže za mně Doogee X5 (a budeš mu moct říkat Bavorák :-D ).
reign
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaroslavii 7. 12. 2015 13:41

Mam objednany tento telefon. Nevi nekdo, kdo ho ma, jaky ma zvuk z reproduktoru? A jak jste s nim spokojeni? Pry obcas jsou na displeji vadne pixely. Myslel jsem, ze Sharp je kvalita..
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 7. 12. 2015 14:03

Sharp je kvalita ale v jiny diskuzi jsem o Doogee psal proč sem ho znamej odmitl už objednavat - přesněji jedině pod podminkou že i kdyby se rozpad po vybalení at je ani nenapadne za mnou chodit.
Vylhane specifikace od typu displaye,po typ fotoaparatu - asi zaleži co u OEM dodavatele zrovna lince došlo.Mizerme dilenske zpracovani,pokud ma nějakou vychytavku nadstandartni jde počitat s tim že bud nepujde vůbec,nebo bude fungovat blbě.Pokud se nic z toho neděje je to jackpot.Třeba pravě ted už se změnili :-)
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaroslavii 7. 12. 2015 15:01

No, tak to me moc nepotesilo. Uvidim, az prijde. Doufam, ze bude alespon tak nejak fungovat a neodejde treba po mesici..
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 7. 12. 2015 15:07

Tak je to loterie,mozna ho budes spokojene uzivat celou dobu,mozna se neco vymamlasi.Nicmene procento problemu na kusy je u tyto znacky fakt nadstandartni,to je znamy.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reign 8. 12. 2015 20:13

S těmi poruchami nevím, můj kontrolní vzorek jsem já a kámoš - můj kousek v reklamaci, jeho Titans 2 v pohodě... Měl jsem Samsung SII - jiná cenová kategorie - a taky nebyl zrovna bez problémů, topil jak blázen a lagoval taky fest, kámošovi chcípnul nějakej dražší kousek od Sama úplně nadobro a to do půl roku - investice cca 13k - jeho ségře nápodobně, cena kolem desítky. Za ty prachy bych čekal životnost minimálně 3 roky, ne tři neděle.
reign
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WuZaTai 4. 2. 2016 21:24

Snad nevadí s reakcí po dvou měsicích, ale neměl jsem účet.

Doogee F5, co dodat.
Parametrově super mašinka. Ale ... :pozor

KAMERA:
Zadní kamera fotí až 16.8 MPx (ač se jedná o úpravu z původních 13 Mpx), přední 5MPx (má i přední blesk, což mne překvapilo.) CO se zadní kamery týče, tak pomalu zaostřuje, nahrávaná videa (můj pocit asi) se trochu zadrhávají (ale poižívám základní software, takže Bůh ví) Fotky ale vypadají, tedy co si myslím super
Obrázek
jediné co mne zaráží, i zmiňujete, je, že je kamera vystouplá a to i přes přiložený zadní "kryt" ale škrábance nijak nepozoruju.

ANDROID:
Operační systém běhá super. Hned po začátku jsem aktualizoval (nějaká úprava s baterii, takže se nabíjí o krapet rychleji. Na vše si ale člověk musí najít vlastní programy, původní launcher jsem ale okamžitě nahradil Nova launcherem Pro verzí. Samozřejmě nesmí chybět i nějaký prográmek na údržbu (každý dle svého, já preferuji Advanced Mobile Care, ma licenci na PC i na Mobil) Má i prá zajímavých funkcí.
HotKnot (přenos dat dotykem displaye) funguje aniž by telefon musel na displai jiného zůstávat, známý mi říkal, ž eřes to jde i bezdrátově nabíjet mobil, ale nevím, nezkoušel jsem nemám jak.
SmartMotion (jak to popsat) jsem na kontaktu v seznamu, dám telefon k uchu a on začně číslo vytáčet (plus toho tam je více, ale anglicky neumím)
Breathing light jen zapíná a vypíná oznamovací diodu (bliká modře a vcelku je i viditelná)
Three fingers Screenshot což je provedení screenshotu obrazovky třemi prsty, ale jelikož je vypínací tlačítko a tlačítko pro snížení hlasitosti blízk osebe, je tato funkce zcela nepraktická (co se třeba hraní her týče)
Power Save mode jsem nepochopil, ma to vyplý
Mora vision je nějaká drobná úprava displaye, jako bartvy, teplota barev a podobné kraviny, kdyby tam byla možnost snížení rozlišení tak bych byl raději.

BATERIE:
Nebudu psát velikost (pod kryt jsem nekoukal a avšude se píše něco jiného)
ALe mam 24 hod. denně zaplé datové služby, doma k tomu připojím WiFi, prostě přes den se nepřehoupnu, ale to jsem měl stejný problém s minulým telefonem. Nabíjí se ale vážně rychle (co se nabíjení ze zásuvky týče, ale nabíjení přes USB děs.

DISPLAY:
Nevšiml jsem si nějakých závad s pixely. Zobrazení je super, videa vypadají úchvatně, vysoké rozlišení je slušivé, viditelnost na slunku super (při maximálním jasu) bral bych al emožnost snížit si rozlišení (kvůli hrám asi)

ZVUK: Co se telefonování týče, zvuk není nijak zkreslený (míval jsem i Cube1 - s plechovou odezvou) na F5 je zvuk fajn. Trochu problematičtější se mi zdá (oproti Elementu P5500) že je tišší repráček zvonku (tedy pro hlasitý odposlech) vyzvnění je tlumené.

ČTEČKA OSTISKŮ:
reaguje pomaleji, nastavit jde pět prstů, zamknout jdou i aplikace (super co se týče obchodů), ma nastaveno na odemykání telefonu. Občas se ale musí prst přiložit na několik pokusů.)

Prostě super, AŽ NA: :/
Hry. Dříve jsem měl Sencor Element P5500 (4x1.3MHz, 1GB RAM tedy přesněji 980MB RAM, co tam bylo za GPU čip netuším) ALE hraji rád Walking War Robots 2 na dřívějším Elementu bez lagů, s Doogee jakmile se dostanu do nějaké kruté přestřelky nehorázné škubání...
Hraji N.O.V.A.3 na Elementu bezproblému, ale Doogee sakra pokulhává. A o hře No Limists (tedy Need for Speed) ani nemluvě.

Tudíž nechápu kde je problém. Na obou přístrojích mam nainstalované totožné programy i hry.
Když jsem hledal nějaké info proč by se měli škubat, nebo proč se tak děje, nikde jsem na nic nenarazil. Na Youtube jsem našel video priew ruzných her, ale asi jsem pitomec, protože to co tam předvádějí za prehistorické hry (co se hraní na F5 týče tedy) tak nevím mam ale podezření na právě zmiňované vysoké rozlišení.
Jestli náhodu máte i někdo nějaký tip jak se sekáním her vypořádat (bez ROOTu) tak rád si v PMce počtu. :oboze :oboze :oboze

EDIT: koukám, že fotka se na facebook zkomprimovala. Original má 5MB takže nenahraju, rozlišení 5376x3024
WuZaTai
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koxa 14. 5. 2016 21:11

Je to dobrej telefon. Dílenské zpracování dobré, nemám co vytknout. Jinak je fakt, že čtečka prstů se musí třeba víckrát a ještě jednu věc mi to dělá, a to je, že někdy nechce najít wifi, kterou už má uloženou. Za cenu 3.500,-- Kč je to hvězda.
Půjde asi z domu, protože se chystá Doogee F7 pro, a to bude můj další mobil asi.
koxa
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků