BlackBerry Passport

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rezza 4. 10. 2014 09:32

Tak BB Passport ma za sebou prvnich par hodin pouzivani a vzhledem k tomu, ze tady zatim chybi tema a vim, ze kupa lidi ma kupu otazek kolem Passportu - tak se muzete ptat.

Prvotni sok z velikosti uz je za mnou - nastal hlavne po otevreni krabice. Pak kdyz clovek vezme Passport do rukou, tak uz neni tak obri (ano, dnes jsou mnohem vetsi telefony). A kupodivu ani vahou zas tak neprekvapi (v negativnim slova smyslu). Rozhodne taky vypada lip, nez na vetsine fotek.

Jinak nejcastejsi otazka - a co ovladani jednou rukou. Jde to, ale dre to. Zatim si stale zvykam, ale nektere veci jsou nedosazitelne a na radu prichazi misto tlacitek gesta. Uprimne, mohl byt o kousek mensi. Ale zcela to vyvazuje ten displej. Druha nejcastejsi otazka je, jak se pise. Kdo ma Q10, zvykne si velmi rychle. Snad jen mezernik je mensi a obcas se jeste netrefim. Uceni trva o trosku dyl nez na Q10. Jednou rukou jen s obrima prstama nebo levackou (P je pak hure dosazitelne, ale enter a backspace se da nahradit gesty, tlacitkem).
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 10. 2014 09:45

No super… :) Já bych viděl ovládání převážně na obě ruce :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Fre ddy 4. 10. 2014 11:02

Gratuluji!
Má to nitifikační diody? Na co všechno, v jakých barvách, nebo barvy řeší až App.?
Zajímá mě kvalita zvuku v repráčcích, v porovnání třeba s kvalitními ze Z30.
Má to již nový OS 10.3?
Já uvažuju jít až do Z50, ale ten bude až v dubnu 2015, protože nový OS BlackBerry je absolutní špička
Fre ddy
Junior

Odeslat příspěvekod Rezza 4. 10. 2014 11:11

Fre ddy píše:Gratuluji!
Má to nitifikační diody? Na co všechno, v jakých barvách, nebo barvy řeší až App.?
Zajímá mě kvalita zvuku v repráčcích, v porovnání třeba s kvalitními ze Z30.
Má to již nový OS 10.3?
Já uvažuju jít až do Z50, ale ten bude až v dubnu 2015, protože nový OS BlackBerry je absolutní špička


Diodu samozrejme ma, jako kazdy BB 10 telefon. Barvy na 10.3 zatim resi aplikace, na 10.3.1 (listopad) uz to bude podpora primo v systemu. Nemuzu srovnat se Z30, nemam, ale jako jo - hraje to pekne. Pondelni call zkusim dat na hlasity odposlech.Coz je zatim nejvetsi chyba Passportu - ma nano SIM. A musim sehnat nejdriv kartu, coz je slozitejsi, kdyz je firemni. Jinak ma to uz 10.3.0.1052 z vyroby.
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod jaroslavii 4. 10. 2014 13:35

No, Blackberry opravdu není absolutní špička, to je více než-li přehnané. Mám Z10 s OS 10.3 a zas takový zázrak to není. Špička není dnes nic. Špička je dokonalost sama a na to v současné době nemá nikdo z těch čtyř systémů. A telefony, no jde to nahoru, ale stále mají něco, co moc dokonalé není. Operační systém je ale v přístroji základ, pokud ten nebude ok, může jít telefon někam i se super výbavou. :oops:
Nokia Lumia 650
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod mirne 4. 10. 2014 14:27

Kde jste ho koupil ?
mirne
Junior

Odeslat příspěvekod Rezza 4. 10. 2014 14:31

http://bit.ly/1pQWhhM unlocked-mobiles.com za cca 500£ s poštovným. Jen pozor mají šílený security check.
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 4. 10. 2014 15:34

Jaká je kvalita zvuku z reproduktoru/ů? Můžeš jsem postnout nějaké fotky, na netu se jich moc neválí, zatím. Jde mi hlavně o fotky v exteriéru, díky!
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rezza 4. 10. 2014 16:14

Oproti Q10 je kvalita z reproduktorů mnohem lepší, čekal jsem trošku hlasitější. Musím ještě zkusit nějaký volání. Fotky udělám. Zatím ale celkem pomalý ostření.
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod Powerslave 4. 10. 2014 17:02

Jak se nosí v kapse?

Co výdrž?

Je pouznat rozdíl ve výbavě? (rychlost načítání)

Jak fotí?
NOKIA 7 plus (6 GB)
Powerslave
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rezza 4. 10. 2014 18:12

V kapse není problém a výdrž zatím nedokážu říct. Hodně si s tím hraji a ještě nemám nano SIM. Čekám na výměnu... Jinak rozdíl rychlosti - jde poznat u Android aplikací. Jde poznat vyšší rozlišení a animace lehce zadrhne, ale rozhodně to není tolik jako u Androidu či WP. Ale uživatel starších BlackBerry 10 to asi pozná. Někdy. Fotky dodám jak budu mít.
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod mberdych 4. 10. 2014 19:26

Ja bych spis rekl, ze je software jeste trochu nepoladeny a obcas lehce zadrhne. Hlavne v browseru, ale pocitam, ze updaty to zlepsi.

Jinak android apps jsou vyrazne rychlejsi, opravdu o hodne. Dost slusne to foti, neni to iphone 6, ale fotky to dela hodne dobre. Baterka na tu je brzo, ale zatim asi na urovni z30.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 10. 2014 22:17

Kdy bude BB Passport v prodeji u nás?
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mberdych 5. 10. 2014 06:36

29.10. V BBshopu.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 5. 10. 2014 06:41

Mohl by jej do nabídky zařadit i některý z operátorů… :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků