Program na usporu.

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 12. 2013 18:40

Nainstalovane app i kdybych ji měl 100 tak z toho experte vyvodiš kulové - ja jich mam 160 nainstalovanych a vydrž mam 3-5 dní.Jedine jak to jde zjistit je podivat se jestli napřiklad nedochazi k tomu že ti jede pořad v režimu performance a hlavně proč a ještě je to pořad ultra kratka doba 50 minut.potom detaily - kombinace nepřechází do deepsleep a performance nonstop,tam maš pul baterky v kelu,na mtk je nepřechazení do deepsleep nejčastěji soft. chyba zavisejici na tom jestli maš lock nastaven nebo ne,takže sorry,moje puvodní rada bude vhodnějši - sám na toto nemá level zjištovat.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 12. 2013 18:46

Aneb jak už mu to psali před tebou jiní.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 12. 2013 18:57

Jestli ho koupil v ty 14-denní lhutě a děje se to od samyho začatku -okamžitě ho vracím a popravdě řečeno Prestigio je u telefonů fakt hodně ruleta.Pamatuju třeba Newman n1,byt jina značka kterej na puvodni rom při strčeni do nabiječky se rozjel na full :-) topil jak kamna a dokud dotyčnej nevyměnil rom nebo aspon nepoužil programek kterej uměl změnit režim v tom stavu setrval,pokud ho potrefilo něco podobnyho tak je to pro něj neřešitelné.
Naposledy upravil oooooooooo dne 21. 12. 2013 18:58, celkově upraveno 1
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lusiferr 21. 12. 2013 18:57

Hmm...nechte odpovědět tazatele a běžte zatím na pivo.. :-)
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 12. 2013 18:59

Tazatel neví že existuje jiny přehravač pro android - jeho odpověd bude celkem jistě natolik sofistikovaná abys z ní šlo cokoliv vyvodit - komická představa.Na pivo jít dnes nemůžu...prušvih je ta krabice - tam je v připadě vracení problem - nekompletní balení je problem.
Nicmeně existuje free aplikace pro android kterou by šlo použit jako prazaklad - aspon změnit governments - nastavit prazaklad na powersave,nechat běžet cpu pojede na naky 4 procenta-5 procent vklidu,ostatníi jadra nula,spustit normalni provoz a divat se.Kolik kolisa využití jader se potom divat,zaroven loguje a jde prohlednout v logcat readru dalši věci tykajici se spotřeby.Je to odlehčena verze android tweakru,stačilo by pak někoho sehnat komu log pastne.
Naposledy upravil oooooooooo dne 21. 12. 2013 19:08, celkově upraveno 1
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 12. 2013 19:03

Že ty máš potřebu pořád někomu psát, že na to nestačí, že je tupý atd. Nebo jinak. Nedělej tu ze sebe boha.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 12. 2013 19:13

Ani ne - na rozdil od kravin typu kolik maš nainstalovanych aplikací pišu konkretní postup pokud to nemůže vrátit.Pochlub se jak se aletrnativně hledá na androidovi a loguje?Jo sorry vždyt ty ho nemaš - ja zapomněl...A psát že je tupej a psát že celkem jistě neumí analyzovat když neví ani že existuje přehrávač je prostě velkej rozdíl..Nebo ne?Nicmeně maš pravdu,tady když něco takovýho napišu tak je to evidentně přiliš konkretní řešení.Dráždí tě to?
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ametyst 21. 12. 2013 21:45

Takze zavada je nejspis vyresena. Mobil jsem celou dobu nechaval ve velmi pohlednym pribalenym pouzdre, jenze po tom co jsem mobil vyndal, baterie se v plyn provozu nahle vybila asi az po 3 hodinach, se zaplou wifinou, hudbou. Po tom co jsem se znovu podival na kryt, zjistil jsem ze tam byl magnet...
ametyst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 21. 12. 2013 22:00

seterwohipikule píše:Že ty máš potřebu pořád někomu psát, že na to nestačí, že je tupý atd. Nebo jinak. Nedělej tu ze sebe boha.

Možná píše trochu ostřeji, podle mne ale k věci. Je vidět, že tomu rozumí. Kdybych měl s telefonem problém, tak se ho zeptám...
jandaxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ametyst 21. 12. 2013 22:09

A nemusite se kvuli me hadat, protoze ja rozhodne tupej jsem, a poradit si necham rad :D diky jinak za pomoc vsem.
ametyst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 12. 2013 22:17

Tak to bylo dost dobrý a to jsem Prestigio jakožto firmu chvalil za jedinou věc,mívali moc pěkný pouzdra v balení v ceně..Mimochodem na androidforu bys mohl dohledat ještě lepši přiběh,kluk co měl obavy z hodnoty SAR u telefonu - záření do hlavy a na jina mista :-), pokud ho nosiš v přední kapse, byl značně znepokojen tim co se děje,mobil v předni kapse nošenej večer cítil - spiš ho tam palila kůže.Tak se sahodlouze řešilo co a jak,plus samozřejmě co všechno vyrobce odr.al a lže.No nakonec jeden kluk řekl at jestli si objednaval obal buhviodkud at obal sundá.Potiže ustaly - obal byl asi lisovanej z gumy z černobylu a natiranej chilli paprikama :-D
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lusiferr 22. 12. 2013 10:51

ametyst píše:Takze zavada je nejspis vyresena. Mobil jsem celou dobu nechaval ve velmi pohlednym pribalenym pouzdre, jenze po tom co jsem mobil vyndal, baterie se v plyn provozu nahle vybila asi az po 3 hodinach, se zaplou wifinou, hudbou. Po tom co jsem se znovu podival na kryt, zjistil jsem ze tam byl magnet...


Checht, předpokládal jsem , že to bude nějaká ptákovina, toto ale předčilo mé očekávání. :-D

A z toho brouka co vylíhl z larvy ze zábradlí v kině a který ti sděloval , že jsi hloupý tupoun a koupil sis největší šmejd si nic nedělej, on má jen problém sám se sebou.... O:-)
lusiferr
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků