Asus Zenfone Zoom S ZE553KL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod angryman 4. 7. 2017 19:59

Ahoj,

telefon už mám tři týdny a vše šlape super. Nicméně na jednu vadu jsem přecejen narazil. Při scrollování (např webu) s bílým nebo světlým pozadím jdou na displeji vidět "duchy". Dobře to jde poznat na bílém obrázku, když se zoomuje nebo posouvá. Zpočátku mi to moc nevadilo, ale teď už mě to docela obtěžuje.

Vaše kusy nic takového nedělají? Zkoušel jsem počkat na aktualizaci systému, ale i po ní je to stejné. Předpokládám tedy, že to bude chyba displeje u mého kusu :(
angryman
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 7. 2017 23:23

Recenze Asus Zenfone Zoom S
https://mobilenet.cz/clanky/recenze-asus-zenfone-3-zoom-ostriz-co-lov-hned-tak-nevzda-33216
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 7. 2017 14:53

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZZdenal 29. 7. 2017 09:51

Chystal jsem tento ASUS koupit, ale zarazilo mě to, že SMSky jde psát jen pře Google Messengera. Dá se to používat, nebo je třeba nahodit nějakou náhradu?
ZZdenal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumerian 29. 7. 2017 12:13

Aplikace Zprávy, nebo jak ty říkáš Google Messengera je jednoduchá a skvělá základní aplikace pro SMS. Ostatně dosinstalovat a používat můžeš jakoukoliv jinou. https://play.google.com/store/apps/deta ... .messaging Já bych počak na Asus 4 pro, jestli tam nebude moc velký cenový rozdíl.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 1. 2018 21:37

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod angryman 10. 3. 2018 13:52

Minulý týden s mi vrátil telefon z reklamace. Problémem byly "duchy" na displeji, které byly znatelné např. při zoomování obrázku s jednobarevným pozadím, nebo např. při prohlížení webových stránek s bílým podkladem. Při reklamaci vyměnili displej telefonu, nicméně i po výměně se děje to samé.

Zde jsem nahrál video s problémem: https://www.youtube.com/watch?v=go37Flujt_c

Na jednobarevném obrázku jsou viditelné tmavší pruhy, které se při zoomování pohybují a působí rušivě. Testováno na screenshotu z Whatsappu (ke stažení zde).

Můžete vyzkoušet, jestli se u vašich telefonů projevuje něco podobného?

Děkuji
angryman
Junior

Odeslat příspěvekod angryman 18. 3. 2018 22:11

Nikdo nic? Dost by mi pomohla nejaka informace. Nezda se mi, ze by tohle mel displej delat. Problem byl jak pred reklamaci, tak po reklamaci, kdy byl vymenen displej.

Diky
angryman
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 5. 2018 21:09

Asus Zenfone Zoom S ZE553KL za skvělou cenu
https://m.alza.cz/asus-zenfone-3-zoom-d4653506.htm
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 10. 5. 2018 09:59

Tak za 4 999,- je to bezpochyby nejlepší koupě v poměru výkon/cena :-)
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 5. 2018 10:17

Někde jsem čet v hodnocení dvou uživatelů, že má slabší příjem mobilního signálu a wifi, je to pravda??
A co ty výše zmiňované problémy s displejem, měl jsi to taky?
A co podání bílé barvy, je bílá nebo do žluta?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 10. 5. 2018 11:25

Co se týká displeje, tak bílou nažloutlou nemám, celkově je to docela povedený panel (S-AMOLED od Samsungu je ale lepší).
Problémy se signálem jsem nepozoroval, jen Wi-Fi občas vypadne a hned zase naskočí. Nepřišel jsem na to, čím to je (ani mne to až tak neobtěžuje).

Za 4 999,- mi to přijde jako nejlepší možná koupě. Super výdrž baterie, povedené fotoaparáty. Mne zatím v ničem vyloženě nezklamal (a to jsem kupoval před rokem za 12 000 :-D ).
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 00:03

Potvrzeno: Asus Zenfone Zoom S, nejvýhodnější telefon, který dnes můžete za 5tis. koupit

https://www.cnews.cz/asus-zenfone-zoom-s-5000-kc-alza
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 11. 5. 2018 10:37

Už jsem taky udělal rezervaci poté co jsem tady zaregistroval tuhle nabídku ale ještě si to musím promyslet. Ten telefon je už asi hodně velké těžké pádlo co? Teď mám lg g4 co už dosluhuje a potřebuju nějakou dočasnou náhradu než naspořím na lg v30. Pohorším si asusem hodně oproti g4? Jde mi o plynulost systému a spouštění aplikací. Chci rychlý telefon. Pokud asus není dobrý tak ještě to nějak vydržím a došetřím. Co ten displej co údajně dělá duchy a jak je na tom za velikost a hmotnost? Dá se s tím ještě vůbec telefonovat? Nějak si nedokážu představit že držím třeba půl hodiny 17 deka u ucha. G4 má 155 gramů což ještě jde. Na zaplacení mám celý víkend tak ještě chci něco zjistit než koupím něco co mě bude ve výsledku sr*t.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 10:46

Tak už jsem taky objednal :)
na rychlost systému a hodnocení se podívej na videorecenzi mobilenet.cz
Mě by zajímalo, jak je odolný displej proti skrabancum, kdo ho má, máte tam folii nebo třeba sklo?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků