Blokování IMEI ve všech českých sítích - spuštěno!

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Terminator3 1. 10. 2007 09:55

Ode dneška můžete při krádeži mobilu na Plocii požádat o zablokování mobilu ve všech 3 našich sítích!

Podrobnosti
http://aplikace.mvcr.cz/mobily/index.html
Naposledy upravil Snekac dne 28. 7. 2008 15:08, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven odkaz
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 1. 10. 2007 10:00

To je natolik závažná informace, že by to stálo, myslím, minimálně za bleskovku...
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 1. 10. 2007 10:33

No halelujá, to jim to trvalo! Konečně!!! :tleskani

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 10. 2007 11:16

Určitě to stojí za pozornost. Btw. je někde na webu databáze kradených přístrojů? Aby si někdo takový nekoupil a pak by mu ho neblokli.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obx.obx 1. 10. 2007 11:40

databaze je na http://www.mvcr.cz/mobily staci zadat 14 cisel z IMEI a vyplivne ti to jak jsi na tom:-)
Konecne, ze neco takoveho zprovoznili...rekl bych, ze se opozdili o nekolik let... pozde ale preci...
obx.obx
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 1. 10. 2007 11:55

Konečně. Teď už jen zbývá, aby se tato informace dostala k co nejvíce lidem...
Ještě přidám alternativní odkaz na databázi odcizených mobilů: http://www.policie.cz/mobily
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borelli 1. 10. 2007 12:02

XXTeens píše:To je natolik závažná informace, že by to stálo, myslím, minimálně za bleskovku...k/quote]

kdepak, daleko důležitější bleskovka je shePhone: ženy touží po antikoncepčním mobilu se skrytým vibrátorem
borelli
Junior

Odeslat příspěvekod goob 1. 10. 2007 12:36

Před pár měsíci jsem řešil krádež telefonu známých a operátor VF řekl, že se to zdržuje tím, že se to ještě řeší s PČR.

borelli: Navíc Mobilmania diskriminuje muže, když neuvádí informaci, zda neexistuje nějaký anální telefon pro muže :mrgreen:
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Szapet 1. 10. 2007 23:33

Konečně - teď už si nikdo nedovolí koupit telefon bez dokladů (orig. záruční list nebo doklad o koupi ) pokud nebude za korunu ... Že by konec překupníků v Čechách ? Kontrola na netu při výkupu telefonu s nejasným původem nepomůže - dnes tam není, ale zítra může být a je po telefonování ... Teď jen aby se to dostalo do povědomí lidí ...
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod goob 1. 10. 2007 23:43

Změnit IMEI není pro zkušenějšího zlodějička těžké, ale snad to omezí krádeže těch, kteří kradou "nejen" mobily. Hlavně bych postavil mimo zákon to, že člověku někdo v neautorizovaném servisu IMEI za poplatek změní :-(
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Szapet 2. 10. 2007 00:24

To by se možná vyplatilo, pokud by ten zloděj onen telefon chtěl pro sebe, protože kdyby ho chtěl prodat tak mu nějaký záruční list s novým IMEI nikdo nevystaví ... A kdo si koupí telefon, který možná zítra nebude fungovat ?
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 2. 10. 2007 08:29

to goob:
zmenit IMEI je velmi velky problem, pri novych SE a Nokiach je to v podstate nemozne. A takmer ziadny servisak ti IMEI nezmeni. Napodiv su to vacsinou slusny ludia, co taketo veci nerobia.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod levis07 2. 10. 2007 09:04

neviete,ci je taka moznost skontrolovat imei v anglicku predavanych mobilov?
levis07
Junior

Odeslat příspěvekod goob 2. 10. 2007 09:21

ARS: Ještě je v oběhu hodně telefonů, které jsou staršího data.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 2. 10. 2007 09:28

goob: Na druhou stranu u těch telefonů staršího data, kde je změna IMEI ještě možná, to odcizení telefonu zřejmě nebude tolik bolet.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků