O2 - omezená záruka výrobce

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martin63 19. 8. 2007 18:58

Ahoj,
jako rodinný přislušník zaměstnance s jehož zaměstnavatelem má O2 uzavřenu korporátní smlouvu jsem si vybral za zvýhodněných podmínek tarif O2 a k tomu mobil. Ale co mě zaráží je že jsem k přístroji nedostal žádnej záruční list a v návodu je na poslední stránce cosi o "omezené záruce výrobce" i celý návod na mobil je tak nadepsaný - "uživatelská příručka - omezená záruka výrobce". Píše se tam že je na mobil klasická 2letá záruka ale nikde neni žádné datum prodeje nebo tak něco, natož nějaká identifikace konkrétního výrobního čísla mobilu. Nesetkal jste se s tim někdo? A co to pro mě znamená pokud bych chtěl mobil prodat, znevýhodňuje mě to nějak jako prodejce? Díky moc
martin63
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 19. 8. 2007 19:06

Tak u mobilů tohle vidím po prve. Zavolal bych na infolinku operátora a zeptal bych se na podrobnosti. Jo a kupoval si to ve značkové prodejně operátora nebo někde u dealera?
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin63 19. 8. 2007 19:17

Je to dodáno zástupcem O2 přímo do té společnosti. Na tarif je vystavena smlouva, všechno je v pohodě, mobil v origo krabici s příslušenstvím, akorát ten záručák chybí...
martin63
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 20. 8. 2007 07:50

Pokud je tel. firmě dodán podle obchodního zákoníku, tzn. jakoby to firma koupila z VO, tak je záruka 6 měsíců, ale je to divný. Jinak záruka třeba od Nokie je 1 rok. Repas to snad nebude.
Slávek
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků