Výpověď smlouvy s operátorem

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lester555 28. 5. 2015 17:40

Zdravím, mám otázku co se týká přechodu k jinému operátorovi. Mám operátora Bonerix a přecházím k Vodafone (protože i firma přechází), podal jsem výpověď, výpovědní doba je 2 měsíce, smlouva mi bude ukončena 26.7.2015, a poslali mi čvop, ale čvop má platnost 60 dní, do 25.7.2015, co mám dělat? :-)
lester555
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 29. 5. 2015 12:46

Tak buď přejít do 60 dní a zbytek doplatit nebo zůstat a nastavit si cvop až ke konci výpovědní doby...
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladas.h 29. 7. 2015 09:15

Krásný den všem,

Resim podobny problém přecházím k o2 family avšak u 02 mam závazek ještě 20 měsíců (ano jsem hloupej). Ted mi jde o to, jak presne postupovat.

Aktualne mam nastaven tarif free cz za 750...

Jestli jsem to pochopil tak si přes linku přenastavim tarif na nejnižší možný (vyjednávat doufejme umim) k zúčtovacímu dni řekněme k 11 v měsíci. Jak dopředu volat ? Nerad bych aby mi nauctovali všechny hovory a internet v rozjetem měsíci v novém obdobi jsem schopný to řešit po dobu výpovědi jinak...

Potom 12.teho mužů zavolat na výpověď a čekám tech myslím 42 dnu na čvop ?

Je tu ještě nějaký krok na který bych zapomněl?


Díky za pomoc s postupem a případnou dobrou radu.

Frenky.
ladas.h
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RDMBR 31. 8. 2015 04:05

Zdravim, prosim jaky je sms kod pro vyzadani CVOP u vodafonu, mam uz maly kredit a chci odejit, diky
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 9. 9. 2015 13:33

porsil bych o radu, dá se nějak rychle vyvázat ještě ze smlouvy u Vodafonu (zvýhodněné neomezené volání+sms bez netu) je to fikaně udělaná sleva z tarifů na míru takže původní cena cca 3000, smlouva res. závazek končí 17.9., pokračovat dál bych raději nechtěl, ale takhle rychle mi asi číslo neuvolní, ne? zúčtovací období je od 10. každý měsíc, lze nějak rychle převést na předpalcenku a pak hned odejít? klasická výpověď bude asi na 2 zúčtovací období než číslo uvolní, takže bych musel tarif změnit na nějaký novější bez úvazku což je taky dost peněz (protože jediný co připadá u nich v úvahu je neomezený), nebo na nulový a dočasně na odchozí hovory používat jinou simku, samozřejmě je možnost prodloužit a tím si prodloužit i slevu, ale docela se mi zamlouvá sazka a její šťastný tarif, kde bych měl pár korun ušetřit, ale hlavně nebýt ničím vázan

EDIT
příp. když podám dnes o ČVOP a nechám to být bez prodloužení tak ke zvýšení ceny by mělo dojít až další zúčtovací období? paušál se účtuje celý vždy na začátku období takže další účtování by mělo být až 10.10. a to už bych měl být jinde (pokud by šlo vše hladce)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr.Brk 11. 10. 2015 08:03

Před týdnem jsem podepsal smlouvu u t-mobile na 2 roky. Je to pro ně nevýhodné...
Dá se nějak odstoupit od smlouvy a jak ? SIM ještě není aktivovaná.Dá se odstoupit ještě do dvou týdnů ?
Díky za jakoukoliv radu
Petr.Brk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubis 11. 10. 2015 08:28

a proč jsi jí podepisoval, když je to nevýhodné? :roll: Máš občanku?

Pokud jsi uzavíral smlouvu na dálku (internet, telefon,...), tak bys měl mít právo na odstoupení od smlouvy do 14 dní.
MobilMania: iPhone 6+ 64GB
Živě: i5-2500K, GTX 560 Ti, W10
Garáž: VW POLO 1.2 TSI
kubis
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 10. 2015 08:49

Píše : "Je to pro ně nevýhodné..."
Že je to nevýhodně pro operátora, nikoliv pro něj. Takže to nějak nechápu.
anonymni

Odeslat příspěvekod kubis 11. 10. 2015 08:50

Tipoval bych to na záměnu N/M, ale uvidíme co napíše ... :)
MobilMania: iPhone 6+ 64GB
Živě: i5-2500K, GTX 560 Ti, W10
Garáž: VW POLO 1.2 TSI
kubis
Junior

Odeslat příspěvekod joeclaude 6. 12. 2015 21:09

Dobrý den,
chci se zeptat, zda půjde odstoupit od smlouvy od Vodafonu zhruba po roce a kousek, když má Vodafone ty nové "tarify" na mobilní data. Dostal jsem nabídku na lepší tarif a chtěl bych využít toho, že Vodafone zavedl nové FUB/neFUB limity.
Děkuji
joeclaude
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venaberyss 9. 12. 2015 20:12

Přítelkyně si asi před půl rokem zřídila tarif u Vodafone RED LTE s 30% slevou a platností na 24 měsíců do května 2017. Platí 524Kč což vychází z ceny tarifu s dvouletým úvazkem za 749Kč. Dnes jsem nahlídnul do samoobsluhy a tam se píše Platba za můj tarif 936,25 Kč/měsíc což je cena tarifu bez smlouvy a Moje slevy -411,95 Kč/měsíc to mi jako 30% nepřipadá. Teď o co mi jde má doma špatný signál a uvažuje o odchodu. Jak postupovat aby platila co nejmíň za výpověď smlouvy ?
venaberyss
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 9. 12. 2015 21:22

A na infolinku jsi volal, proč to tak je? Např. T-Mobile v samoobsluze neuvádí cenu se slevou, ale plnou cenu. Slevu vidím až ve faktuře.

EDIT: Tento článek jsi četl?

http://m.mobilmania.cz/vodafone-ma-nove ... ?textart=1
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 9. 12. 2015 21:34

venaberyss píše:Teď o co mi jde má doma špatný signál a uvažuje o odchodu. Jak postupovat aby platila co nejmíň za výpověď smlouvy


Doporučení? Až přijde čas (mezi 6. a 21. lednem) využijte svého práva, bez sankce odstupte od smlouvy a od Vodafonu odejděte. Problém ale je, kam jít, protože další dva z velké trojky na tom s férovostí nejsou o moc lépe.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venaberyss 11. 12. 2015 13:43

Takže o ČVOP požádat po 6.1. nebo mohu už teď když má platnost 60 dní
venaberyss
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 11. 12. 2015 21:53

Stejně ten odchod nebude tak snadný já musel čekat 2 měsíce. Tady je to pěkně popsaný sice starý ale pravdivý
http://www.lupa.cz/clanky/zmeny-v-mobilni-prenositelnosti-ze-zkraceni-je-u-vodafone-naopak-prodlouzeni/
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků