T-Mobile - odstoupení od smlouvy na 2 roky

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 9. 7. 2008 15:57

Jo ale na Kredit 150 údajně přejít nemůžu ?!? Byl jsem takto domluven že mi to udělají k zúčt. období (5.) a nic neprovedli! Dnes jsem to zjistil, volal jsem tam a prý mi poslali sms, že to nejde (sim byla v modemu...) no a že můžu jedině na T30 a vyšší :-\
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 9. 7. 2008 16:01

že by nějaké specifikum datových tarifů? to se mi moc nezdá 8-S v můj t-mobile na t-zones když dáš změnu tarifu, tak ti to nenabídne "Kredit 150"?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 9. 7. 2008 17:43

No teď ne, když mi to změnili až dnes a změna je možná pouze jedenkrát za účtovací období. Mohl by to někdo vyzkoušet a kdyžtak sem napsat jestli je přechod na Kredit 150 povolen?? Původně jsem myslel že si ho nechám (když musím - ve všech ohledech je Kredit 150 nevýhodný, ale je to nejnižší paušál) a že budu využívat Surf+, ovšem takhle se na ně asi vybodnu... Budu prostě platit jen minimum tzn. zatím 250 Kč.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 10. 7. 2008 08:58

No moment...Ale na Kredit 150 nemůžeš přejít.... Já jsem o to tehdá žádal přes infolinku a málem mě utrhla operátorka hlavu po telefonu. :-S Mě tvrdila, že na Kredit 150 můžeš přejít jen při přechodu z Twist karty na tarif a pokud už budeš mít tarif, tak na nejnižší možný můžu klesnout jen na Kredit 250... :hm
Zkus tedy ten T30 a nebo ukecat na tarif Bav se - navíc tady na tom jsou k využití i asi 3 měsíce prázdnin... ;-]
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 10. 7. 2008 09:36

bart.homer:

Obrázek
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bart.homer 10. 7. 2008 09:49

Tak já na to taky koukal a mám tam prd a nic... Všechny nabízené tarify kromě 150tky... Tak to je asi jak u koho... :nenapadne
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 10. 7. 2008 10:03

To je zajímavé, máme tam spoustu tarifů, kreditních, minutových, happy partner.... (jen z BAV SE to samozřejmě nejde)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 10. 7. 2008 12:00

Hm tak měsíc počkám... Snad to půjde.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 22. 7. 2008 09:44

sem upsany na 2Y, nyni na kredit 450 a zmenu na K150 v seznamu moznyvh tarifu mam...

Ted si tak zpetne vybavuji, ze skrz problemy nedavno sem mozna TM mohl donutit aby mi ony 2 roky odparali... :-D nesli mi posilat smsky 5 dnu,3x vymenna sim,komplet reset sluzeb u TM na centralnim,technici tam do toho vejrali jak doktor do bolave prcky a nic...chyba v matrixu 8-D

Omezeni sluzeb platicimu zakaznikovi, nakonec sem z toho vytezil jen 2 mesice slevu pulku na pausal...priste budeme chytrejsi starousku 8-)

Heslo pro situace kdy to nejede jak ma : SLEVU ! :lol: a zadny troskareni ;-)

praci cest a berte je hakem.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m3kubik 13. 8. 2008 16:07

Premyslim,ze TM doplatim zbyle pausaly a odejdu k jinemu operatoru.Ma nekdo s timto zkusenosti?staci zaplatit a jsem hned "volna" nebo se jete na neco ceka..? Diky..
m3kubik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 13. 8. 2008 16:57

zkusenost nulova :-[ , ale melo by to tak fachčit...nicmene nevyzadujes li stavajici cislo, je lepci hodit si cislo na nejmensi pausal a ten spis tak z donuceni platit...ja tak drzel TM nazivu asi rok,stalo to kolem 200kc mesicne...

a co ti na stavajicim OP vadi ? taky je mozna varianta, ze na ne udelas bububu du jinam a oni ti daj trvale slevu po dobu smlouvy treba 30% na pausal apod...
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 8. 2008 17:23

Určitě zkus bububu...nic tim neztratíš, můžeš jen získat...
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m3kubik 13. 8. 2008 18:01

Kdyz mi skoncilo MMP,ale smlouvu mam na 2 roky,muzu prejit na T1? Sice tohle cislo mam strasne dlouho,ale jelikoz me uz nebavi nosit 2telefony najednou a byt "online" stale,tak to asi ozelim.Diky.

EDIT: Uz vim,ze prejit na T1 nemuzu.. :-( nechapu proc... :!: :?:
Premyslim,ze zavolam na linku s tim,ze to chci doplatit...jsem zvedava co mi poradi.Kdyztak sem dam odpoved...
m3kubik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 13. 8. 2008 18:12

muzes, pokud ti to operator nebo T-Zones muzou dovolit nastavit :D , ale nevidim f tom problem z meho pohledu...
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m3kubik 13. 8. 2008 18:19

Tak mi slecna na lince sdelila,ze tak musim ucinit pisemne (ukonceni smlouvy) a oni mi to musi schvalit,ale vlastne je to k nicemu,pac mi to s nejvetsi pravdepodobnosti neprojde. Ze to udeluji jenom vyjimecne. To me docela dostalo, tak pokud jste uvazani a nemate moc penez na zbyt (zivit 2 pausaly) tak nemate sanci od TM odejit. Nebo nejake jine navrhy,zkusenosti? :-)

T-zones mi tarif T1 nenabizi,ale mozna jeste zkusim zavolat operatorovi...uvidim..jeste to vsechno musim promyslet.. :-\
m3kubik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků