wap.idos.cz

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sigurd 21. 4. 2006 20:30

Ahoj, nemohu se pripojit pres wap na Idos (jizdni rady). Pres net to slape ok. Mate nekdo stejny problem? Mam TM-unlimited
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 21. 4. 2006 20:33

sigurd píše:Ahoj, nemohu se pripojit pres wap na Idos (jizdni rady). Pres net to slape ok. Mate nekdo stejny problem? Mam TM-unlimited


a přes apn INTERNET nebo přes apn WAP? Nedávno to na wapu přes apn INTERNET bloknul Vodafone. Jinak u ET to šlape.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sigurd 21. 4. 2006 20:35

Internet ji funkcni
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 22. 4. 2006 00:53

tommy:-) píše:a přes apn INTERNET nebo přes apn WAP? Nedávno to na wapu přes apn INTERNET bloknul Vodafone. Jinak u ET to šlape.l/quote]

Chces rict ze vodafon cenzuruje na jaky stranky koukas a nektery blokuje. To snad ne. Jestli je to pravda tak je to na opravnenou stiznost.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lovo 22. 4. 2006 01:34

Zkus wap.vlak-bus.cz :-)
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 22. 4. 2006 07:58

Fido+ píše:
tommy:-) píše:a přes apn INTERNET nebo přes apn WAP? Nedávno to na wapu přes apn INTERNET bloknul Vodafone. Jinak u ET to šlape.l/quote]
Chces rict ze vodafon cenzuruje na jaky stranky koukas a nektery blokuje. To snad ne. Jestli je to pravda tak je to na opravnenou stiznost.


jj :)) chce asi vydělávat na wapu, tak se přes apnko internet na tu stránku nedostaneš :-D no, prostě maj to ve svých rukou :))
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mickaelb 22. 4. 2006 08:05

Kecy, normalne se na tuhle stranku pres APN internet pripojuju ;) no problemo...
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 22. 4. 2006 08:36

Fíla: jenže přes jaké APN? Pokud máš Nadlouho, nemáš ani důvod tam lézt přes "internet".

Je to asi měsíc, co jsem to zkoušel s Vodafonem a T-Mobilem (apn internet resp. internet.t-mobile.cz) a nešlo to. S ET ano. Jenže u ET s jejich sazbou je to stejně nepoužitelný.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 22. 4. 2006 12:29

Nevím, tak třeba už to zase funguje. Já to od té doby použil asi jednou a to přes wap na telefonu, který přes apn internet ani jet neumí.
Na HW modemu až tak nezáleží. Mobil by měl mít internetový prohlížeč, pak to funguje.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod playmaker 23. 4. 2006 13:05

Tak já jsem zatím s tarifem na ty sms neměl problém se připojit na wap.idos.cz , jak s 6230, tak i 6280.
Teď jsem to zrovna zkoušel a v poho.
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playmaker 23. 4. 2006 21:50

[quote="Fíla";playmaker: Tarif na SMS? To myslis Odepis od VF nebo ten od ET?[/quote]
Odepiš od Vodafone
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 23. 4. 2006 22:24

Teď jsem to zkusil a jede to. Také mám t-mobile dataunlimited.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 23. 4. 2006 22:36

Pokud používáš Eurotel, tak najdeš ty samé jízdní řády na domovské wapové stránce: wap.eurotel-live.cz v sekci "Praktické" a jízdní řády nebo jízdní řády MHD. Také ušetříš za spojení na domovskou stránku.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 13. 1. 2007 14:08

Ozivuji toto forum, protoze asi pred tydnem se mi prestala nacitat tato stranka (vsechny varianty idos, vlak-bus apod.), s jednou a stejnou hlaskou na konci: You are not authorized to view this page.
Dale je uvedeno: "The Web server you are attempting to reach has a list of IP addresses that are not allowed to access the Web site, and the IP address of your browsing computer is on this list"

Pripojuju se pres APNko "internet", pouzivam Vodafone. Drive mi to slapalo. Blokuje to nyni VF? Da se toto nejak i nadale obejit bez APN wap (a nutnosti zacit pouzivat operu)? Mam N80.

Jak to, ze jsem na nejakem internim seznamu IP adres??
Naposledy upravil SmartBOY dne 13. 1. 2007 14:10, celkově upraveno 1
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 13. 1. 2007 14:10

Taky mě to házelo nějaké chyby, ale už jsem se jednou dokázal připojit. Všiml jsem si ale, že se změnil postup zadávání a struktura stranek, tak třeba to bylo tou její změnou.
Mobil: N85 v.30.101 + 6280(1GB MiniSD) v.05.92 ; Foťák: Panasonic TZ1(1GB SD)
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků